16otfo

Dotazník 16 otázek pro fyzické osoby a rodiny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Hledáte nové zdroje na peníze a jste schopni a ochotni ke schůzce on line přes kamerky ZOOM nebo přes Whatsapp??

2. Líbila by se Vám možnost realitní reklamy na autě, z za ní příjem až 60.000,- Kč / ročně?

3. Znáte dobře techniku direct marketingu, shánění klientů na Sreality a objednání práce u callcentra, aby sjednávalo s klienty schůzky, nebo aby volali dotazníky a nebo aby prodávali produkty po telefonu a Vy měli malé meziprovize?

4. Zajímala by Vás možnost, že by se inzerovaly byty, na Sreality a Idnes, jejich možná výstavba, i byty pro obce a že Vy byste za zprostředkované klienty dostávali odměny á 7.500,- Kč?

5. Zajímalo by Vás pořízení vlastního byytu ze spolupráce?

6. Máte zájem o pasivní příjmy? (Příjmy, kdy pracují druzí pod Vámi v obchodní síti za pomocí strojů a Vy jen inkasujete peníze na účet, meziprovize) ? 

7. Jste ochotni Váš budoucí pasivní příjem podpořit, zaplacením inzerce od 20,- Kč na 1 den na sehnání klientů a za ně pak inkasovat meziprovizi? Stroje pracují, shánějí a Vy berete peníze. Říká se tomu realitní Crowdfunding. Jste ochotni?

                               

8. Jste si ochotni na Váš budoucí pasivní příjem nechat založit na chvíli Svěřenský fond na pasivní příjmy za 4 EUR? A že byste si vyzkoušeli mít příjmy?

9. Uvítali byste provize 7.500,- Kč za každého klienta na byt, kterého by zajistila profesní realitní inzerce a nebo kterého by zajistilo callcentrum, volající otázky, dotazníky?

10. Hodily by se Vám meziprovize, část z upisovacích poplatků 2,500.000,- Kč, tak 250.000,- Kč z vydání emise nemovitostních dluhopisů do 1,000.000 EU což se podle zákona z r. 2004 smí?  Nemovitostní dluhopisy by pak prodávala prostřednictvím aktivního telemarketingu callcentra v ČR, na Slovensku a i v Německu, v Rakousku a v dalších zemí EU. Líbilo?

11. Chtěli byste pomáhat s vypisování žádostí na ČNB o souhlas s vydáním emise nemovitostních dluhopisů. Je to běžná administrativní práce, lze jí vykonávat z domova. A je i mírně finančně ohodnocena. Chtěli, ano?

12. Mohli byste zvážit nabídku na malé obchodní zastoupení na okrese, na prodej Bytových buněk á 34 m2. Na koupi a pak na pronájem? Klienti se shání inzercí na Sreality a za pomocí spolupracovnic zasílající sms zprávy. Měli?

 

13. Chtěli byste pomáhat s vyplňováním žádostí do banky ČSOB a.s. za součinnosti a pomoci s korekcí a správností vyplnění žádosti s ředitelem jedné pobočky banky jako konzultantem za správnost firmám na Moravě a na Slovensku se získáním úvěru od ČSOB a.s. na jejich vlastní developerský projekt na byty nebo  na komerční apartmány v Praze a okolí? Za mírný poplatek pro Vás?

14. Mohli byste zvážit nabídku na 1 byt zdarma a 7 bytů na pronájem k němu ze spolupráce s námi? Že byste něco vybudovali pro své dítě do života? Ano?

15. Mohla by Vás v budoucnu zajímat spolupráce s obcemi, stavět malé pro obce, kde 100% kupní ceny platí stát? Přes Ministerstvo pro místní rozvoj? Mohla?

16. Mohla by Vás zajímat nabídka na vydání si vlastní emise nemovitostních dluhopisů, třeba za 20 mil. Kč a s tím, že by ČSOB a.s. přidala 60 mil. Kč a měli byste 80 mil. Kč na vlastní developerský projekt? Mohla?


Nepřihlášený