vystavbaarealu

Výstavba areálu za 400 mil. Kč 

ČERVENÝ LETÁK NA LÉKAŘSKÝ AREAL ZA 400,000.000,- Kč postavit a pak prodat za 500,000.000,- Kč novému družstvu nebo námi založené akciové společnosti

www.infoburza.eu
VÍCE INFORMACÍ
Financování, platformy, stanovy družstva
APARTMANY PRO SENIORY:
SAZEBNIK UBYTOVÁNÍ A STRAVY
 ANGAŽMÁ ZNÁMÝ LÉKAŘ
Areál je komerční. S apartmány pro seniory.
Na investici.  Pořídit
Nabízíme možnost apartmánu, 1+kk 33 m2 Nový apartmán.   Ideální levně koupit přes vklad jen 30% a pak přidat 10% a prodat novému družstvu nebo akciové společnosti.

Vhodné ale i jako investice a apartmán pak pronajímat.

Možná na střeše budou panely FTV a také tepelné kolektory, stahující teplo vodu do zásobníků a čerpající teplou vodu do hadic podlahového vytápění. A k tomu elektrické podlahové topení napájené z baterií, které budou dobíjeny zase panely FTV a solárními panely v chodníku.

Půdorys jiného domu se 3 byty

Finance – jak platit a splácet 1+kk
Placení apartmánu: nejprve by se platilo 30% ceny celé nemovitosti. A pak po kolaudaci buď hypotečním úvěrem a nebo anuita. A nebo prodej s připočítaný ziskem 15% novému založenému družstvu složeného z klientů, jednotlivců i podniků a firem, i jako lékařské byty a pod. Jak si pak vyberete.
    Na takový malý apartmán by se platilo cca 400 tis. Kč ze svého a 800.000,- Kč přes natipování přes paní Janou Jelínkovou (ta je hmatatelná a existující a najdete jí na poště Praha 9 – Letňany, jako vedoucí pošty, ano?) Pak vám podepisuje předrezervačni smlouvu a přihlášku do družstva na zařazení do střediska na tuto akci. A správce vede Otevřenou účetní knihu – blochain.
    Celá věc je nastavena tak, že dvě třetiny z developerského zisku z patnácti procent zisku dostanete zpět, tedy 10% z ceny malého bytu.
    A existuje geometr zeměměřič pan Václav Maťátko. Zajistí tzv. Prohlášení vlastníka. A nechá zapsat na příslušném katastrálním úřadě, protože to umí. Tím se rozdělí rodinný dům na tři malé byty.
A budete chodit do kanceláře jednat s paní ředitelkou paní Mgr. Darinou Stehlíkovou na adresu Na Pankráci 58, Praha 4.  A poberete si s ní svůj skoring a když tak další smlouvu a Aplikaci na finanční příjmy do Českých rodin, ze které Vám budou chodit finanční příjmy pro vás aby Vám ulehčily Vaše měsíční splátky anuity nebo hypotéky.
    Zařazení do Realitního střediska Družstva investorů. Družstvo investorů má středisko. Je to v souladu se stanovami Družstva investorů, IČO 025 50 300. Zakládací listina k založení střediska je zde na tomto odkaze:
    Realitní středisko Družstva investorů pro firmy na stavební dodávky na Areál za 400 mil. Kč a na rozprodej činžovního domu u Kotvy na Praze 1 na jednotlivé apartmány investorům a na podíly na apartmánech. http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id40294/

Na apartmán se platí jen 30% jeho ceny.
Na zbytek si vezme družstvo úvěr jako právnická osoba. A budou splácet anuitu až 30 let.

KONTAKT
www.infoburza.eu

Ing. Václav Ženíšek
ČVUT Praha
tel.:  
773 172 405

Máte zájem o výstavbu areálu a pak jeho prodej se ziskem?

Ano?

Napište mi.


Nepřihlášený