kontakt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt 

Ing. Václav Ženíšek

tel.: 773 172 405,

tel.: Whatsapp: 775 146 196

www.infoburza.eu 

 

Tady mám svůj internetový portál INFOBURZA. Kdysi jsem měl větší portál, byl to i inzertní server a automaticky posílal emaily, preparovával nabídky s poptávka mi a posílal hned informační emaily oběma stranám. Toto je už jen takový zbytek. Zabývám se tam financováním developerských projektů, kdy se skládá 25% od investorů a 75% dá pak banka. Chce 15% rezervu, zisk, takže 60% toho, co dávají investoři. A o tyto zisky se dá s investory pak rozdělit. A to je zajímavé. Investorům se vydají cenné papíry, nemovitostmi dluhopisy. A banka jim hlídá jejich peníze, což je pro investory jistota. Garance. A pak se hotové byty nebo komerční apartmány nebo apartmány pro důchodce prodají druhé bance, a vydávají se akcie, asi na 8%. A tak na Infoburze píší i o primárních trzích na světě, přes které prodávat ty nemovitostní dluhopisy, a ty námi vytištěné akcie, tak o sekundárních trzích, celosvětových, kde je lze pak ještě přeprodávat dál, s 5% rezervačním právem, říká se tomu občni právo, od slova obcovat. Ve světě to znají. Ty věci jsou a navazují na sebe. Stránky by se měly automaticky překládat do cizích jazyků cizincům. Odkaz je www.infoburza.eu  

Tak si klikněte.

2. Zde mám své druhé stránky. Jmenují se konzultační společnost. Mám tam 16 otázek pro firmy a podniky, zda chtějí vydávat vlastní dluhopisy na své projekty a pak odkup jejich provedené práce přes založení vlastní akciové společnosti na inkasování nájmu a vyplácení peněz akcionářům. Po celém světě. Něco jako hotel. Jistota. Jako mladý právník z toho pochopíš, že je to vlastně obyčejný Direct marketing, známá věc po celém světě.

Odkaz na stránky je https://www.konzultacni-spolecnost.cz/  

Tak si klikněte.

3. Staré stránky a videa na youtbe. Zde mám své staré webové stránky. V levém menu je ten Švýcar Petr De Cristofaro. Známe se od roku 2016. Bydlí ve Švýcarsku. Má tam na sebe telefonní číslo a používá WhatsApp. Umí Česky a Německý. Založili jsme spolu Švýcarský svěřenský fond. Legálně. A je členem našeho malého Družstva investorů. Petr byl u mně v bytě tady v Praze a tykáme si. Ten svěřenský fond chci nabízet v Německu a v Rakousku lidem, rodinám. Je i německá verze.

Uprostřed na stránkách mám nabídku na Kanadského robota na vydělávání peněz lidem, což je realitní inzerce stavebních půdorysu a provize za klienty, věc legální a podle práva. Což je použito práv v té Aplikaci pro rodiny, nejprve v ČR a pak postupně v celé EU a pak v USA a v Kanadě,  kde jsem byl 3x, v Edmontonu. A tam od nich mám právě tu Dohledovou organizaci.

A v pravém menu mám moje videa na YouTube. Mám tam vlastní kanál. Na videích mám třeba Otevřenou účetní knihu, blokchain, což je evidence pro klienty na dluhopisy, aby se když tak mohli svolat. Kdyby bylo potřeba. Důležitá věc pro evidenci investorů, aby oni i banka měli jistotu a přehled on line. A další videa tam mám také a u videí Popisy videí a ty by se měly překládat cizincům do jejích jazyka. A Vy mi asi budete rozumět.

Odkaz je https://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id29002

Tak si klikněte.

4. Růžové systémy na klienty s kartami na evidenci, jak se s klienty pracuje. Na dálku. První Růžový systém jsem vymyslel v roce 2002. Jde o takovou evidenci klientů, kdy každý má svoji kartu, tzv. Detail inzerátu. A na tu kartu jde klikat a číst si. Mají tam být datumy, kdy co proběhlo a datumy, kdy co má proběhnout. Evidence a pořádek je základ. A podle akcí je více Růžových systémů. A každý klient by měl dostávat výpis jen sám sebe, aby nekoukal do ostatních. Podle mne důležitá věc na práci s klienty na byty, s klienty na apartmány, s investory a pod. Hodně administrativní práce.  Administrativní servis

Jste mladý a vzdělaný, tak moji myšlenku pochopíte.

Zde odkaz

https://www.konzultacni-spolecnost.cz/infoburza      

Tak si klikněte.

5. 18 záložek s obrázky, obrázky cenných papírů na jejich prodej přes internet. Přes platformy. To je dnes moderní a běžné. A to bude zajímat stavební firmy i rodiny. OnlyFans není jediná platforma. Udělali v Anglii  platformu OnlyFans. Byla na prodej obrazů.

Placená 20% z prodaného obrazu. Následně ji začaly používat celebrity, na prodej svých fotek.

Mají zajímavě řešené dialogové okno.

Ale mně napadlo, že by se platforma mohla použít při prodeji těch námi vytištěných cenných papírů, Bonds, tedy nemovitostních dluhopisů a akcií.

Vlevo je menu a tam je všech 18 mnou navržených skupin a v každé jsou obrázky. I půdorysy k realitní inzerci, aby byli klienti.

A právě obrázek cenného papíru, jak se na něj skládá ten rezervační poplatek 5%, tak platformě OnlyFans by se zaplatilo 1%, což je z 5% těch 20%, které požadují a mají v podmínkách. Tedy podle mne ideální moderní platforma na prodej cenných papírů, Bonds.

Ale hodně lidí mi vůbec nerozumí, o čem hovořím a jak to s tou platformou a s těmi záložkami a s těmi obrázky myslím. Myslí si, že je to na sex a to není pravda.

Na Infoburze mám ty primární trhy a ty sekundární trhy. Kdo je umí?

18 záložek a v nich v každé obrázky.

Můžete si projít všech 18 záložek. Jsou tam obrázky. Dal jsem si s tím práci. Jste mladý a s cennými papíry pracujete. Jsou potřeba prodávat.

A dialogové konverzační okno bude překládat textovou komunikaci od zájemců, třeba z jiných zemí EU a od zájemců z USA. Z Evropy také. A hodně mladých lidí by ty cenné papíry mohli prodávat jako přivýdělek.

Tak se na to podívejte. Je dobře, že děláte s rodinami.

Konverzace je důležitá.

Odkaz https://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id40360

Tak si klikněte.

 

Můj profil na sociální síti Linkedin – a tam můžeme spolu komunikovat, psát si zprávy. V dnešní době výhodné a praktické, můžeme vyzkoušet.

A ještě nás Linkedin upozorní do emailu o zprávě.

Odkaz:

https://www.linkedin.com/in/ing-v%C3%A1clav-%C5%BEen%C3%AD%C5%A1ek-774b05276/

Můžeme si tam napsat zprávu a systém nám zašle upozorněni na email.

Tak si to spolu vyzkoušejme, je to zdarma.

 


Nepřihlášený