4_otazky_pro_reditele

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 otázky
pro ředitele a Ičaře
 

1. Máte zájem o možnost podílu na apartmánu na Praze 1, v domě u Kotvy, že by se komerční apartmán pronajímal turistům a cizincům?
Měl byste předběžný zájem? Ano – Ne.

2. Máte předběžný zájem o koupi apartmánu v domě pro seniory? Že by se komerční apartmán pro seniory pronajímal důchodcům a starým lidem?
Měl byste předběžný zájem? Ano – Ne.

 


3. Máte předběžný zájem podíl asi až 2,000.000,- Kč z developerské akce za 100,000.000,- Kč, kde musí být 15% rezerva, ze které se pak stane zisk a 8,000.000,- Kč se bude dělit na 4 díly a Váš podíl by činil 2,000.000,- Kč. Taková družba. Měl byste předběžný zájem? Ano – Ne.

 

4. Máte zájem o spoření na byt od 300,- Kč měsíčně o nakupování dluhopisů na zhodnocení až 25% ročním úrokem, jako v Kanadě, akcií, kryptoměn a zlata, každý měsíc, pravidelně, jako takové měsíční spoření pro Vaše děti nebo vnuky? Spořit jim na jejich byt? Máme na sledování peněz vlastní vyvíjenou aplikaci do chytrého telefonu pro Vás zdarma. Má se takto spořit dětem nebo vnukům hned od narození, na jejích být, jako ve Švýcarsku, aby měli pak peníze na koupi bytu. A cenné papíry jsou jistota. Nakupovat je přes správce svěřeného fondu a ukládat si je do vlastního svěřenského fondu, to je legální. Máte zájem? Ano – Ne.  

______

  


Nepřihlášený