nabpro2000

Nabídka pro 2.000 partnerů 

Text ke kontaktnímu listu firmy – na email a na sms odkaz na Linkedin

Vaše e-mailová adresa *

investorske-druzstvo@seznam.cz

Předmět zprávy

Doplnění k zaslané Poptávce – rozprodej 8 bytů Praha 10, výstavba 12 řadových domů v Praze a čtyři dvojdomy se dvanácti byty, developersky

kontaktní email – na rozprodej 8 bytů na Praze 10, na výstavbu 12 řadových domů v Praze a na výstavbu 3 až 4 řadových domů každý se třemi byty, developersky

Zpráva:

Dobry den,

hledáme další partnery pro

rozprodej 8 bytů na Praze 10, a to investorům na apartmány na pronájem, které by si pak sami pronajímali, cena za 1 noc je asi 500 EUR a z té by si spláceli svou investici přes cenné papíry,

pro

výstavbu 12 řadových domů v Praze

a pro

developerskou výstavbu za začátku čtyřech řadových domů, konkrétně dvojdomů, každý se třemi byty. 

Je ale otázka, jestli je to něco, co by Vás mohlo zajímat…

Popis:
Abychom se představili. Děláme přípravu výstavby čtyřech řadových domů, každý se třemi byty. Smyslem je je pořídit a pak prodat cca o 15% dráž. A že bychom spolu na tom vydělali nějaké peníze a i investorům úroky.

 

Máme již video ukazující schéma a princip jak vznikne 15% zisk. Na akci za 100 mil.  tedy bude zisk 15 mil. Kč a o ten, že bychom se spolu rozdělili.

Jednotlivé byty v dvojdomech se nabídnou jako apartmány pro seniory investorům a ti si je už budou pronajímat jako akcionáři a inkasovat nájmy, asi 8% ročně.

Máme již spočítaný Anuitní kalkulátor a máme jej nahraný na youtube, kde je veřejně k dispozici.

Specifikace:
máme výrobce stavebních materiálů, kteří chtějí dodávat dodávky na stavby

A máme 18 záložek, složek s obrázky pro jejich umístění na platformu OnlyFans pro obchodování jak cenných papírů, tak k tomu našich 60 ti produktů, tak k tomu našich 18 ti nabídek našich nabízených služeb přes objednávkovou kancelář, tak obrázky naší Aplikace 44 tabulek na příjmy peněz do Českých rodin z realitní inzerce, podíly.

Lokalita:
Středočeský kraj

Doplňující informace:
Zpráva s odkazem na Linkedin:

Dobrý den, pane řediteli,

na základě této poptávky si dovoluji jen zaslat odkaz na Linkedin na profil pana Ing. Václava Ženíška z ČVUT a to za účelem, že mu mate napsat zprávu a systém mu zašle upozornění na email a on tak bude informován, že jste mu napsal zprávu a odpoví Vám sám.

Odkaz je 

https://www.linkedin.com/in/ing-v%C3%A1clav-%C5%BEen%C3%AD%C5%A1ek-774b05276/  .

Tak si můžete kliknout a napsat mu kontaktní zprávu.

Dekuji.

=============

S přátelským pozdravem 

a přáním pěkného dne

Ing. Václav Ženíšek

tel.: 773 172 405,

tel.: Whatsapp: 775 146 196

www.infoburza.eu 

podpora: platforma

 

Ing. Václav Ženíšek  - Můj profil na sociální síti Linkedin – a tam můžeme spolu komunikovat, psát si zprávy. V dnešní době výhodné a praktické, můžeme vyzkoušet.

A ještě nás Linkedin upozorní do emailu o zprávě.

Odkaz:

https://www.linkedin.com/in/ing-v%C3%A1clav-%C5%BEen%C3%AD%C5%A1ek-774b05276/

Můžeme si tam napsat zprávu a systém nám zašle upozorněni na email.

Tak si to spolu vyzkoušejme, je to zdarma.

Máte zájem?

Ano?

Napište mi.

poslání poptávky, ale i s texty 18 ti Objednávkové kanceláře

Poptávám služby pro výstavbu areálu pro seniory a pro kupování bytů pro seniory od developerů

Poptávám služby:
 

Stala se nám taková věc, že jedna realitní spolupracovnice přislíbila podat inzerát na IDnes. Má k tomu systému na podávání inzerátů přístup. Slíbila nám to, ale…. . Ale inzerát stále není podaný… Jmenuje se Jitka S. a je z Plzně.

A tak s na Vás obracíme s poptávkou, zda byste pro nás zajistili podání jednoho inzerátu na IDnes nebo se s dotyčnou osobou spojili jménem paní Marie Frantové a zkusili s ní nějak domluvit, že podat jeden inzerát není snad tak těžké a že už na to čekáme více jak týden. A to jí psala sms zprávu i paní Jana Jelínková, a stejně to nemělo vliv na podání jednoho inzerátu.

Popis:
Abychom se představili. Děláme Areály za 400,000.000,- Kč, je pořídit a pak za 500,000.000,- Kč je pak prodat a vydělat až 100,000.000,- Kč.

Máme na to letáky, můžeme na email zaslat.

Jednotlivé apartmány se nabídnou firmám a podnikům, investorům,  s vkladem 30% jejích ceny a zbytek ceny, 70% cen bytů, že by se splácelo anuitně.

- A ještě, že by každý apartmán pak provozoval společně naši Objednávkou kancelář. A za získané objednávky, že by se mu starala operátorka callcentra na dálku, pasivní telefonní linky.


Specifikace:
- Máme tři skupiny investorů.1) soukromý Fond. 2) Pak zahraniční investory přes právníky, a 3) našich 2.300 investorů, které lze obtelefonovávat.

- Banka ČSOB a.s, přidá 3x tolik, kolik je peněz od investorů a ještě investorům ručí za jejich peníze, což je pro investory jistota, garance.

- Máme ke třem skupinám investorů a k nim ještě vlastní databázi 306 investičních zprostředkovatelů a s nimi by se asi dalo jednat, aby sháněli investory na naše cenné papíry. A na opracované dřevo do rodinných slaměných domů na export kvůli odpočtu DPH.

- A s paní lékařkou z Prahy, ze Známý lékař a spolu s mým příbuzným, zástupcem primáře v Oblastní nemocnici a.s. plánujeme komerční Areál s apartmány pro seniory a s lékařskými byty koupit za 500,000.000,- Kč od naší společnosti s ručením omezeným na námi spolu založenou akciovou společnost a.s. A ještě k tomu jej  postupně jej splácet, z výdělků z prodeje slaměných domů s opracovaným dřevem v dřevěných kontejnerech (dřevěné obaly) a z prodeje cenných papírů natištěných tady v České republice, ale prodávaných venku v cizině po celé EU a v Kanadě a v USA, něco jako ve směnárnách měnit za eura a dolary a z jejich prodeje postupně vyplácet akcie investorů Komerčního areálu až do doby, kdy se Komerční  areál tak splatí a nám zůstane v našem vlastnictví a zdědí jej naše děti. Na to mám napsaný svěřenský fond na děditelnost apartmánů pro důchodce.

- A s paní lékařkou z Prahy, ze Známý lékař a spolu s mým příbuzným, zástupcem primáře v Oblastní nemocnici a.s. plánujeme dělat vlakové zájezdy do Benátek. Máme o tom napsaný článek na internetu Lékařské lůžkové luxusní vlaky do Benátek – Česká cesta Přemysla Otakara II., kdy nám za jeho vlády část Itálie patřilo. Vlaky jsou na získávání důchodců a jejich přízně a cestou na ně působit, aby nám něco podepsali. Otázka je, jak je to s proplácením zdravotních úkonů prováděných na území cizích států a co na to zdravotní pojišťovny cizích států EU a Brusel, zda by na to Evropské strukturální fondy neposkytovali nějaké dotace. To se musí zjistit.

- s panem právníkem advokátem z Berouna se sešla paní Marie Frantová na projednání postupu na vydávání nemovitostních dluhopisů na různou výši úroku a potřebnou evidenci přes Otevřenou účetní knihu – blokchain. Tato schůzka, resp. její body jsou na internetu k dispozici a pana advokáta lze v pondělky, v úterky a v pátky telefonicky kontaktovat a ověřit si, že paní Marii Frantovu zná a že schůzka skutečně byla.

- Dále máme Projekt kupování bytů od developerů a s klienty dělat nové družstvo a jemu vyřizovat úvěr na 70% cen bytů. Kupovat 6 bytů od tří developerů po 2 bytech od jednoho developera. Např. Jakešdeveloment, BLAHA s.r.o., MS INVEST, TRIGEMA atd. Máme texty zajímavě napsaného inzerátu na SReaity, máme je projednané a schválené k inzerci na jejich podmínky. Nabízíme byty na investici, ale mohou si investoři i byty ponechat a splácet, přitom je vklad vyjde na pouhých 20% ceny z bytu. A nebo při prodeji novému družstvu vydělat 1/3 vložených finančních prostředků, tedy 10% z cen bytu a to např. do 6 ti měsíců. Tedy asi 30% zisk za 6 měsíců a peníze kryté nemovitostí, existujícím bytem. Jistota a dobrý zisk pro klienta. Ale i zde je výdělek pak 3% z ceny bytu za zprostředkování a ještě 1/6 z vložených vkladů klientů. Při šesti bytech á 4 mil. Kč tedy z celkových 24 mil. Kč bude 15% 3,600.000,- Kč. Z nich si 2,400.000,- Kč vezmou klienti zpět jako svůj zisk, ale po nás bud 1,200.000,- Kč. Za 6 bytů. tedy asi 200.000,- Kč na 1 byt takto zprostředkovný od developera ke koupi do družstva.

- Dále máme Projekt koupě činžovního domu na Praze 1 u Kotvy, asi za 200,000.000,- Kč a jeho přeprodej nové námi založené akciové společnost za 230,000.000,- Kč a vydělat si tak 30,000.000,- Kč, těch 15% zisku. A provést nutné stavební práce pro investory. Investoři že by si pak komerční apartmány u Kotvy na Praze 1 pronajímali turistům. Ročně přijíždí do Prahy 6,000.000 turistů. Někdy je cena za ubytování na Praze 1 i 500 EUR / 1 noc.

- Dále máme Projekt předělávání starších rodinných domů na malometrážní byty. Jedná se o plánovaný nákup starších rodinných domů u Prahy, na nové s.r.o. a o provedení malé rekonstrukce a geodetického zaměření zeměměřičem Václavem Maťátkem a udělání prohlášení vlastníka a rozdělení rodinného domu na dva až tři byty a ty pak prodat nově založenému družstvu.   Účelové s.r.o. musí mít podle požadavků banky 15% rezervu.

- Pak se opravené byty či apartmány prodají novému družstvu nebo námi založené akciové společnosti, ovšem i se ziskem developera.  Jak je zvyklá známá banka to platit.

- Ze zisku je ale možný podíl pro Vás. Ke spolupráci. Jako bonus. Smlouva o podílu je možná k zaslání. Podíl ze zisku developera je zamýšlen ke spolupráci jako možnost navíc, jako finanční odměna, rozdělíme se spolu.

- Dále máme Projekt Slaměné domy. Ale navrhl jsem je jako třívrstvé zdivo. Se třemi výrobci udělat středisko v Družstvu investorů. Od výrobců inkasovat provize za prodaný materiál do staveb, peníze poukazovat do advokátní úschovy a ty pak použít na direct marketing, práce callcenter na shánění dalších investorů na koupi námi vydaných našich cenných papírů. Počíétá se i s prodejem opracovaného dřeva výrobcům. A složené slamné domy budou v kontejnerech exportovány do zahraničí a tam už jen jednoduše smontovány montážníky. Které případně zaškolíme v rámci dotací z Evropských strukturálních fondů, které to zaškolení a rekvalifikace zaplatí a to i cizincům. Kteří pak zde mohou získat pobyt.

- Dále máme Projekt Rekvalifikace. Napsal jsem rekvalifikační kurzy, na 3 měsíce, na koordinátory družstev. Aby byla další bytová výstavba. Financuje je pracovní úřady přes Evropské strukturální fondy, a za jednoho rekvalifikovaného je až 55.000,- Kč. A pracovních úřadů je v ČR 79. Tyto rekvalifikační kurzy schválilo Ministerstvo práce a sociálních věcí přes svoji na ně sestavnou komisí a jejím schválením. Takže vzdělávat lidi za peníze z Bruselu. A účastníky učit vydávat cenné papíry a ty pak prodávat po celé Evropě a i za mořem v Kanadě a v USA za podpory místních callcenter.

- Na každém okrese v ČR (79) hledáme partnery pro spolupráci. Právníky, advokáty, realitní kanceláře a realitní makléře, finanční poradce a firmy na klientský servis. Dříve jsme to nazývali kancelářská franchisa.

- Vyvíjíme si vlastní Aplikaci na příjmy peněz do 3 mil. Českých rodin. Chceme jí pak naprogramovat do Google Play, aby byla ke stažení všem. Probrání možnosti seznámení se s naší Aplikací pro České rodiny na příjem peněz do Českých rodin, kterou programujme, Aplikace má 44 listů výplatních kalendářů, z nichž některé jsou volné a do nich si rodina nebo fyzická osoba doplňuje některý z našich 60 ti produktů, jen ty, které se rodině libí.   

- a ještě s paní lékařkou z Prahy, paní MUDr. ze Známý lékař a spolu s mým příbuzným, zástupcem primáře v Oblastní nemocnici a.s. postavit jeden Apartmán za 400,000.000,- Kč na Maltě a tam prodat zase naší další akciové společnosti a tam spolu provozovat pro Rakouské, Německé, Švýcarské a Italské důchodce, léčebné 30 denní pobyty. A klientům, že by na ozdravné pobyty na mořském vzduchu přispívaly jejich zdravotní pojišťovny.

A dovážet cizince a tam je rekvalifikovat dle peněž z Evropských strukturálních fondů. V každé zemi Evropské Unie jsou pracovní úřady a mají tam tedy asi velmi podobné podmínky pro poskytování dotací z Evropských strukturálních fondů.

- Abyste si tedy udělali první představu o nás, dovolujeme si Vám zaslat na ukázku našich 18 otázek pro firmy i jednotlivce, toho Obchodního zastoupení v každém apartmánu seniora  v našem kmenovém Areálu pro seniory.

- Pokud jste činní v některých námi požadovaných službách, měli byste zájem?

Zde níže Dotazník 18 otázek pro ředitele firem a jednotlivce:

K obchodnímu zastoupení na okrese (okresů je v ČR 79 a na každém okrese lze postavit a provozovat komerční Areál pro seniory).Lokalita spolupráce:
- celá ČR, všech 79 okresů  

 

Termín:
- 2023, 2024

Doplňující informace:

 

Ke spolupráci máme i videa na youtube, vlastní videokanál, stačí zadat do vyhledávače na youtube Václav Ženíšek a můžete se všichni zběžně na videa podívat a předčíst si sami informace v Popisech u videí, máte tam i odkazy.
 

V Popisech videí další informace. Více informací. Děkuji.

 

Firemní kontakt

Kontaktní osoba:

Ing. Václav Ženíšek

Jeho profil na sociální síti Linkedin – můžete si všichni předčíst, co má za sebou

E-mail:

investorske-druzstvo@seznam.cz

Telefon:

+420773172405

Firma:

Jana Jelínková z Firmy.cz

Ulice: Všetatská 70

Město: Tišice

IČO: 02320061

DIČ: CZ02320061

-  Objednávková kancelář – každého ze 100 apartmánů pro seniora – za péče na dálku přes pasivní telefonní linky:

1) Crowdfunding na cenu inzerátu na Sreality ve výši 500,- Kč, aby byli klienti na byty a za klienty pak meziprovize 7,500,- Kč nebo 15.000,- Kč.

Realitní inzerce pak sama běží.

Ano? – Ne.

2) Motivování zákazníků z poptávek nahozením naší Aplikace na příjem peněz do Českých rodin

Ano? – Ne.

3) Zprostředkování koupení konkrétního staršího rodinného domu a rodinný dům se rozdíl na dva až tři byty, přidá se 15% zisk a byty se prodají novému družstvu z klientů, kdy klienti vkládají jen 30% cen bytů.

Ano? – Ne.

4) Nabídka na Apartmán – levněji ze zisku developera

Ano? – Ne.

5) 60 našich produktů – viz produkty

Ano? – Ne.

6. Prodej nemovitostních dluhopisů na až 25% p.a. (roční úrok) přes platformu Dluhopisy cz

Ano? – Ne.

7) Nabídka na finanční profity za pomocí realitní inzerce

Ano? – Ne.

8) Rekvalifikovat našimi Rekvalifikačními kurzy na koordinátory bytových družstev – placeno z EU – z Evropských strukturálních fondů (přes pracovní úřady)

Ano? – Ne.

9) Naše nabídka č. 03, za cenu 12. 000,- Kč na 12 měsíců na zasílání pozemků na výstavbu bytů, a sehnání cca 20 ti předběžných klientů na byty, aby jste dostali úvěr, pak výpomoc s vyplňováním žádost na CNB a na CSOB a.s.

Ano? – Ne.

10) Zajišťování dalších zákazníků Direct marketingem. Rozesíláním SMS. Dotazníky, tazatelství, navolávánní schůzek, telefonický servis, direct mailing. Zasílání Video dopisu firmám a klientům.

Ano? – Ne.

11. zajišťování a přivádění dalších zákazníků přes kontextovou reklamu. Oslovování dřívějších 2.300 klientů.

Ano? – Ne.

12. Zajišťování a vyřizování dotací na byty od státu.

Ano? – Ne.

13. Nabídka na společnou organizaci výstavby jednoho Areálu za 400 mil. Kč a pak prodej areálu za 460 mil. Kč až za 500 mil. Kč. Nabídka pro Vás na jednu čtvrtinu podílu, co zbyde, po vyplacení investorů (asi na 10 mil. Kč pro Vás).

Ano? – Ne.

14. Pořádání zájezdů na fotbalové zápasy v cizině, AC Milán. Telemarketingem. Zajišťování klientů ředitelů na cestu na fotbalové zápasy do Itálie na fotbalový zápas. Cestou možné malé školení na spolupráci. Pořádání zájezdů do Benátek, uvažujeme o cestě i vlakem (Orinet Expres nebo podobně).

Ano? – Ne.

15. Zakoupení si podílu na hotelu v Praze 1. HARMONOGRAM postupových kroků na koupi činžovního domu u Kotvy k dispozici.

Ano? – Ne.

16. Projednání úschovy v Komerční bance a.s. Na peníze od investorů na nákup pozemků a vydání jim pak příslušného počtu nemovitostních dluhopisů.

Ano? – Ne.

17. Sestavení podmínek pro vydání emise nemovitostních dluhopisů do 25,000.000,- Kč – fyzická osoba může vydat emisi dluhopisů do 25,000.000,- Kč bez souhlasu CNB. A jejich prodej a mít část z 10% z poplatků (za jejich vydání).

Ano? – Ne.

18. Sestavení developerského rozpočtu, investičního plánu developerské akce, harmonogramu developerské akce a základních investičních nákladů.

Ano? – Ne.

Máte o nějakou spolupráci zájem ?? Ano?

 


Nepřihlášený