videonaseaplikace

Video Naše aplikace pro rodiny a zaměstnance firem 

Video

https://www.youtube.com/watch?v=ztrlzKxTYuE

Tak takto vypadá přesně ta naše Aplikace na datumy příjmů peněz. Aplikace má 44 stránek. Stránky se nalepí do sešitu lepidlem. A jeden sešit má osoba obmyšlená a druhý, ten samý a stejný má zástupkyně správce svěřenského fondu za 90,- Kč na pasivní příjmy z lidí pod sebou. Kdy klient na byt je zařazen na 5. pozici, přesně podle Kariérního systému nového bytového družstva schválného u notáře a zapsaného se stanovami družstva Obchodním soudem. A mají k bytu 4 Zelené karty Družstva investorů na pasivní příjmy k bytu z obchodní sítě z lidí pod sebou, na práci, tedy ze tří levelů.  Klienti na nájmy v těchto bytech jsou zařazování na 4.pozici a také mají meziprovize, příjmy ze třech levelů z lidí pod sebou. Tedy oba dva, jak kupující bytu nebo apartmánu, tak ale i nájemce v bytu, nebo apartmánu, mají pak příjmy ke spláceni hypotečního úvěru a také nájemci, třeba že nemají moc peněz na nájmy, tak mají také pasivní příjmy.

Takto se ta pravidla napsala a takto se schválila u notáře a takto tedy platí.

Aplikaci, její listy, lepila do sešitu paní Katarina Krištofíková. Lepila jednotlivé listy Aplikace na jednotlivé stránky v sešitu. A zde máte například tabulku na Investiční spoření klienta. Což je vyloženě pro finanční poradce. A také zde má klient tabulku za další klienty na pojištění majetku. A další tabulka je na odměny za klienty na nějaké stavební spoření. A to je dělané pro finanční poradce Broker Consulting a.s., OK POINT Praha 4. Protože klient na byt od nás bude mít tipařskou smlouvu s Broker Consulting a.s., OK POINT Praha 4, s paní Mgr. Darinou Stehlíkovou. Protože pan ředitel firmy také bude mít tipařskou smlouvu s Broker Consulting a.s., OK POINT Praha 4, s paní Mgr. Darinou Stehlíkovou, aby pak dostával odměny za své zaměstnance, kterým se budou zakládat pro ně zase jejich svěřenské fondy za 90,- Kč a nahazovat Aplikace a budou vyplňovat také Dotazníky 16 otázek. Protože další a nové spolupracovnice z našich inzerátů na práce cz a fajn brigády také bude mít tipařskou smlouvu s Broker Consulting a.s., OK POINT Praha 4, s paní Mgr. Darinou Stehlíkovou, aby pak dostával odměny za klienty na reality, za klienty na hypotéky atd.

A do tabulky do řádku se píše výše odměny, DAL, že peníze konečně přišly a že hned byly poslány dá na účet osoby obmyšlené.

Do naší Aplikace na termíny příjmu peněz pro České rodiny a pro fyzické osoby z celé EU lidé koukají a stará se jim o peníze zástupkyně správce svěřenského fondu za 90,- Kč na pasivní příjmy z lidí pod sebou. Kdy jim je správce pošle a kolik.

A také hned na první stránce, 2. tabulka je 16 otázek. Otázky se dávají na začátku jako analýza. Hledáte nové zdroje na peníze, líbilo by se Vám…. Jedná se o líbivé otázky.

A tady vidíte, peníze za klienty na byty. Za jednoho klienta na byt z realitní internetové inzerce 30.000,- Kč. Za dva klienty měsíčně 60.000,- Kč. Za tři klienty měsíčně 90.000,- Kč. Za čtyři klienty měsíčně 120.000,- Kč.

A každý měsíc bude dostávat peníze. A Sreality budou inzerovat.

Otázka na Katarinu Krištofíkovou: Kataríno, líbilo by se Ti dostávat v leže na zádech až 120.000,- Kč měsíčně, každý měsíc? A Katarína Krištofíková na video odpovídá, že ano.

A tady vidíte, že i za ty klienty na apartmány za podíl jedné desetiny na apartmánu na Praze 1 bude podíl.

Aplikace má na konci hodně obrázků. Jsou zde i půdorysy řadových domů, které se stavěly ve Vestci. A rodinný dům LEA 124 m2 dvoupodlažní s bazénem a v Praze.

APLIKACE Finanční plán zisků a příjmů peněz

https://www.youtube.com/watch?v=vQQSSFVDOjw

Jedná se o Aplikaci, kde máte kalendáře na výplaty peněz, o které se Vám stará Váš správce. Jste osoba obmyšlená. A platebních kalendářů je 44. A můžete si i některé ubrat. Ale i některé přidat.

Máte zájem?
Ano?
Napište mi.


Nepřihlášený