33

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dotazník 33 otázek - pro klienty z realitní inzerce a videa pro klienty na YouTube - na našem kanále

Máme tři videokanály a na nich tato videa.

Pavla Šámala, franchisanta DUNA HOUSE a.s.

https://www.youtube.com/@pavelsamal407/videos

(klikněte si a videa si prohlédněte)

Marie Frantové (místopředsedkyně Družstva investorů)

https://www.youtube.com/@mariefrantova6265/videos

(klikněte si a videa si prohlédněte, jsou pro naše 3 měsíční rekvalifikační kurzy námi prováděné)

Václav Ženíšek, Byty s obcemi, které mají 100% kupních cen na byty od státu

https://www.youtube.com/@vaclavzenisek8477/videos

MLUVENÉ SLOVO na Zisk 15 mil. Kč , 15% z každé akce na českém developerském dalším projektu.

(klikněte si a videa si prohlédněte i poslechněte, jsou také pro naše 3 měsíční rekvalifikační kurzy námi prováděné a placené z Evopských strukturálních fondů Evropské Unie, přes 79 pracovních úřadů v celé ČR, mají tam 38 miliard Kč).

==============================

1. Zavedená společnost Vám zprostředkuje Bytové buňky 1+kk i 2+kk i s pozemkem na leasing, malý rodinný developerský projekt na 2+kk u Prahy 4.

Počáteční investice jen 200 000,- Kč, zbytek dle dohody (dokončení  svépomocí, přes stavební družstvo) .

V ceně by mohl být započten už i pozemek. Pozemek i s bytovými buňkami v ceně s měsíční splátkou od 2800,- Kč měsíčně.

V případě zájmu nabízíme osobní setkání v kanceláři na Praze 4 a v Berouně u náměstí. Nebo na Praze 10.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím ANO s příjmením a Vaší e-mailovou adresou pomocí tohoto formuláře a rádi Vám zašleme bližší informace a odkaz na náš video canal máte pohodlně k dispozici zde na tomto odkaze: videa na kanálu YouTube.

2. ZVUK – MLUVENÉ SLOVO K WEBOVÉ STRÁNCE - K PROJEKTU BYTY PRO MLADÉ LIDI S 8.000 OBCEMI A S ČESKOU SPOŘITELNOU a.s.  Jedná se o zvuk, na který již máme dobré reference a kdy jsme za něj dostali od fundovaného a profesního realitního makléře POCHVALU.  

Můžete si tedy také ten zvuk v klidu a pohodlně poslechnout?

Odkaz na zvuk je:
http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zvuky/id29808/29808.mp3

Mate zájem o vice informaci ke spolupráci na tomto projektu?

3. Od pracovního úřadu je platba až 50,000,- Kč příspěvek na 1 člověka. I na cizince (2.000 EU). Mohlo by být pro Vás zajímavé, mít a přijímat tyto jisté peníze? Příjmy od státu?

4. Mohlo by být pro Vás zajímavé, mít dům ve slunné Itálii za 1 EUR ? A chcete znát předběžně související podmínky? Chcete se podívat nezávazně na naše video na youtube, zde je na něj odkaz, ano? Kliknete si?

https://www.youtube.com/watch?v=ULBOGgMeUVU

5. Otázka je: Mohlo by být pro Vás zajímavé brát, inkasovat, přijímat peníze za školení lidí, od státu, á 50.000,- Kč (2.000 EUR) na 1 člověka, třeba až za 10 lidí, za 1 kurz, na 1 okrese. Chtěli byste peníze?

6. Otázka je: Mohlo by být pro Vás zajímavé za peníze od států školit lidi z ciziny a i třeba z USA, z Dominikánské republiky a z Kuby? A pak jim dávat pasy EU vydané na Maltě? Zase za malý poplatek? Chtěli?  

7. Otázka je: Mohli byste alespoň na chvíli připustit, že zákon, předpis na vydávání vlastní kryptoměny, na chvíli, říká, že ji musíte na tu chvíli vztáhnout k nějaké existující měně, třeba ke Švýcarskému franku. Otázka: Připouštíte?  

                 

8. Dobrý den, milý kliente, jak se Vám daří, doufám že dobře...já bych pro Vás měl několik zajímavých finančních návrhů, kdy řešíme….. finanční nové nabídky do rodin a nim řešíme i lepší nastavení pojištění domácnosti, auta atd. Ale máme novinku, a to Tipařskou smlouvu od REMAXu na příjmy do rodin za klienty na nemovitosti a na tu smlouvu by Vám mohly chodit peníze, jako příjmy do Vaší rodiny… což je určitě zajímavé… Pojištění jsou jen platby, toto jsou zase příjmy… To by se mohlo započítávat…

Chci se dohodnou, a ještě jednou Vás pak zavolat a kontaktovat, abyste promysleli naši nabídku, náš návrh a pak že se rozhodnete, jestli budete chtít paní Janu na pojistky aut a k bytu a nebo k tomu pana Pavla Šámala, ten je zase na investiční pojištění specialista a na pojištění investic, což je novinka, kdy jiné organizace neřeší pojištění investic, ale my ano. Kdy třeba řešíme nemovitostní dluhopisy na 12% roční úrok a nebo k tomu investice do realitního fondu s možností až 32% úroku ročně, což je zajímavé a k tomu všemu je i ta tipařská smlouva od REMAXu na příjmy za klienty, které si zase za mírný poplatek můžete zakoupit za naší plachty a pak tedy mít provize…

Odkaz na zvuk: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zvuky/id29797/29797.mp3

Děkuji za Váš poslech.

Já myslím, že tomu rozumíme, zvuk si můžete přehrát třeba i dvakrát, no a budeme telefonovat ještě jednou, abychom se dohodli, jestli budete mít zájem ano?

9. Mohli byste mít zájem prodat Vaši nemovitost? V rámci spolupráce. Mate zájem o vice informaci ke spolupráci a sami si součinně řešit prodej Vaší nemovitosti?

10. Mohlo by být pro Vás zajímavé se podívat na náš Katalog 60 ti produktů (finanční a realitní produkty, i možnost 100% zisku, a že byste je také nabízeli? Za peníze, za odměny?

Odkaz: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/produkty/

11. Máte zájem se zajistit na důchod pasivními příjmy  (pasivní příjmy, kdy pracují druzí pod Vámi a Vy jen inkasujete peníze na svůj účet a o vše se Vám stará Váš správce a vše Vám dohlíží Dohledová organizace)?

Vyvíjíme Aplikaci na ukazování výplat zisků z prodeje našich 60 ti produktů. Kdy se každý může pohodlně do své Aplikace podívat, kdy obdrží peníze.

Odkaz na už nahozených 175 Aplikací každá se 44 tabulkami, něco jako byla vkladní knížka, je:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id39602/

Všichni tak mohou koukat do všech Aplikací a tím kontrolovat. Přes internet.

Mohlo by být pro Vás zajímavé mít také Aplikaci na ukazování, kdy Vám přijdou peníze?

12.  Prodávajícím nemovitosti nabízíme 4 varianty:
a) prodej předběžných poptávajících klientu
b) nabízíme klasické realitní zprostředkovaní
c) nabízíme prodej kontaktů á 1,- Kč a následně za 1% z prodané ceny
d) nabízíme prodej 10 ti klientů + inzertní servis

Zaujala Vás nějaká varianta?

13. Můžeme Vám zavolat a po telefonickém hovoru Vám pak zaslat na email obchodní nabídku na koupi knihy CHYTRÝ TÁTA k developerské spolupráci pro Váš výdělek až 1,000.000,- Kč a nebo k nabídce možnosti mít jednu desetinu apartmánu u moře? Nebo k nabídce mít 1 apartmán a ten pronajímat v Německém Regensburgu? A nebo mít jen třeba 1/10 apartmánu v Německu a ten pronajímat např. Polským stavebním dělníkům, dělající pro Německou firmu GOLDBECK?
Za desetinu nemovitosti, 1/10 apartmánu se platí cca 540,- Kč měsíčně, tedy je sice výdaj 6.840,- Kč, ale příjem za pronájem 1/10 apartmánu v Německu polským stavebním dělníkům je běžný a to 12.000 Kč ročně. Tedy 120.000,- Kč za celý apartmán. Běžné ceny. Tedy 370 € měsíčně. To si můžete na internetu sami ověřit. A ptáme se, tedy, Když budete méně platit a více dostávat a budete mít vše kryté nemovitostní v osobním vlastnictví, je to po Vás „dobrý obchod“?

Zde je ukázka z knihy CHYTRÝ TÁTA, ukázka zdarma, prvních 5 kapitol. A ve 4 kapitole je nabídka na 1 apartmán zdarma ze zisku z dalšího developerského projektu. Můžete se nezávazně podívat.

Odkaz:

https://www.infoburza.eu/id33372

Můžeme Vás kontaktovat?

14. Máte zájem o společné postavení 1 bytového domu (8 bytů). kdy zájemce na byty by sháněli realitní makléři, jako společný developerský projekt a vydělali bychom pro nás dva 2,000.000,- Kč a rozdělili bychom se 50/50? Princip: realitní makléři seženou klienty, jednotlivce ale i obce, jedná se o obce, které mají 100% financování na byty od státu přes ministerstvo, finanční poradci seženou jednotlivým klientům úvěry, z klientů se založí nové bytové družstvo, to bude mít svůj rozpočet a na něm musí bát 15% rezerva, to chce banka, a když ta rezerva zbyde, tak bychom 7,5% získali a tedy z něj, z developerského rozpočtu nového družstva bychom spolu obdrželi ty 2,000.000,- Kč. A rozdělili bychom se spolu. Máte zájem o podíl 1,000.000,- Kč?  

15. Mohli byste mít zájem  o AUTO ZA 1,- Kč, kdy nabízíme moznost příjmů z developerského rozpočtu za činnost vedlejšího koordinátora s paušálním platem a z něj si splácet leasingové splátky, nebo pasivních příjmů na principu realitních provizi za klienty, které obstará callcentrum, zaplati samo sebe a ještě i Vám tak můžeme vyplácet každý měsíc peníze. Takže nakonec a v konečném důsledku Vás vyjde auto možná i na tu na pouhou 1,- Kč. Mate zájem o poslaní nabídky, nebo můžeme Vás kontaktovat?   

16. Otázka je: Připouštíte, že zákon, předpis, říká, že zisk k vydané Vaší nějaké kryptoměně je token, podíl. A že se ten podíl (token) vede ve Veřejné účetní knize pro členy určitého střediska (účetně analytický účet). A každý nový zápis se posílá pro jistotu všem členům střediska (skupiny). Takže všichni mají on-line vše automaticky pod kontrolou.  Otázka: Připouštíte?  

Odkaz: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/token/

17. Mohli byste mít zájem o reklamu s náhodnými příjmy, reklama má 2 části, část web na internetu a k tomu část 2a) aktivní shánění klientů na Vaši nabídku a i část 2b) aktivní shánění klientů na naše nemovitosti, kdy za klienty na nemovitosti jsou realitní meziprovize. A ty realitní meziprovize jsou pro vás zisky, které vám vrátí Vaši investici do vaší reklamy. Reklama, která skutečně funguje a přivádí konkrétní klienty. Ceny od 1.900,- Kč/rok. Mate zájem o poslaní nabídky, nebo tohoto odkazu sms zprávou, a zprávou s odkazem na whatsapp?

18. Jestliže jste přímý prodávající své nemovitosti, tak mohli byste mít zájem zapůjčit se naše SMS kující spolupracovnice na dobu krátkou, k zasílání sms, k sehnání cílových klientů, kupců, na Vaši prodávanou nemovitost? Ano?                                                            

19. Dobry den, pro přicházejícího Mikuláše a Vanouce bychom Vám rádi nabídli opravdu užitečné kosmetické produkty a se slevou.

Připravili jsme pro Vás 3 moznosti. Balíček v ceně 499,- Kč, nebo balíček v ceně 999,- Kč a nebo balíček v ceně 1.999,- Kč. Můžete si vybrat.

A k balíčku kosmetiky je bonus kniha Chytrý táta v pdf.

Budu Vás s dovolením kontaktovat telefonicky, nebo Vás bude kontaktovat naše milá kolegyně.

Zde si dovolujeme zaslat odkaz na zvukovou nahrávku o naší nabídce, abyste si ji případně poslechli, odkaz je zde:  http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zvuky/id29804/29804.mp3

Tak si klikněte a zvuk si nezávazně poslechněte. Chcete kontaktovat a poslech se Vám líbil, rozumíte mu?

20. Mohli byste mít zájem o malý pronájem Kanadského realitního robota na peníze, ze Švýcarska, tedy o malý pronájem lidí Vám pak vydělávající, lidí, kteří sms kuji nabídky na nemovitosti, a kteří by Vám vydělávali každý měsíc až 75.000 Kč měsíčně? Mate zájem o trochu vice informaci na videu na youtube?

21. Mohli byste mít zájem o možnost bytu za 30% ceny a doplatek v navýšeném nájmu na 25 let, ale k bytu zase příjmy z realitních meziprovizí, tzv. pasivní příjmy k bytu, takž by Vás byt stál nakonec jen oněch zmíněných 30% jeho ceny? Bytu z nějaké naší plánované výstavby u Prahy. Např. na okraji Klánovického lesa. K metru B se dostanete autobusy. K novému bytu je v jeho ceně zahrnut ještě podíl 1/10 na apartmánu u moře pro letní pobyt jako bonus. Cena 30% je od 1,560.000,- Kč. Mate zájem o vice informaci na videu na youtube?

22. Mohli byste mít zájem o možnost odměn až 80.000,- Kč (realitních) za 1 klienta na malý byt 2+kk. A ještě bychom Vám mohli nabídnout, ze si u nás na INFOBURZE můžete zájemce na malý byt 2+kk za malý poplatek koupit. Kdybyste měli jen 10 klientu měsíčně, tak byste měli pěkné měsíční odměny. Pro Vás výhodný obchod. Spočítejte si výdaje proti příjmům, ujistěte se sami. Mate zájem o vice informaci na videu na youtube?

23. Mohlo by být pro Vás zajímavé také zkusit vydávat nemovitostní dluhopisy na apartmány a ty apartmány si pak nechat prodávat? Aby měli na financování svého vlastního developerského projektu, např. na apartmány? Otázka: Chtěli?

Odkaz na smlouvu na pomoc :

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id39363/

24. Otázka je: Mohlo by být pro Vás zajímavé také zkusit pořádat zájezdy na fotbalové zápasy do Italie? Ředitelé mají zájem, už jsme je zkoušeli telefonovat. Mohlo by být pro Vás zajímavé se nechat od nás telefonicky zajistit klienty na tyto zájezdy na Italskou fotbalovou ligu. Otázka: Chtěli?

Callskript na zájezdy do Milána:

Odkaz zde:

https://www.infoburza.eu/id39536

 

25. Otázka je: Mohlo by být pro Vás zajímavé také developersky stavět z peněz za ty nemovitostní dluhopisy (1/4) a z peněz od banky (3/4) ty apartmánu na Maltě za 400 mil.? Otázka: Chtěli?

Podmínky kontroluje právník, advokát pan Mgr. Petr Janeček z Kladna. Zaplaceno Pavlem Šámalem.

Odkaz na takové podmínky, jak asi zhruba vypadají:

Emise Nemovitostní  dluhopisy na 2 byty na Praze 2 + 1 development, byty po obce a dům v Itálii za 1 EUR

a fyzickou osobu, rodinu

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id39636/39636.pdf

26.

Otázka je: Mohlo by být pro Vás zajímavé, také pak ty apartmány na Maltě pak developersky prodat naši zřízené společné akciové společnosti a za 500 mil. Kč a mít zisk 100 mil. Kč (pro sebe, ale na vyplacení investorům nem. dluhopisů)? Otázka: Máte zájem o peníze?

Odkaz na inzerát na akciovou společnost ńa Sreality cz

Jak vypadá:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id35248/  

 

27.Mohlo by být pro Vás zajímavé také pak tam na Maltě v některých apartmánech nechat dělat školení našich Rekvalifikačních kurzů na koordinátory developerských projektů, dělat rekvalifikační kurzy za placené peníze od států přes pracovní úřady? Otázka: Chtěli?

Malta: odkaz:

https://www.infoburza.eu/id39570

28.

Otázka je: Připouštíte, že zákon, předpis je, že stát platí byty 100% kupní ceny bytů a pak je obec musí pronajímat max.za regulované nájemné, i cizincům?

Děláme na rekvalifikačních kurzech Grafy produktivity obcím se jmény jejich zastupitelů. A posíláme je inzerujícím na nabídku bytů za regulované nájemné. Můžeme nezávazně poslat odkaz na Grafy produktivity pro obce? Abyste se informativně podívali?

Na kartě je i video, že do EU se dosazují politici II. třídy a i III. třídy, říká pan inženýr Jiří

Otázka: můžeme zaslat tento odkaz na email ?   

Odkaz:

https://www.infoburza.eu/id39650

29.

Mohlo by být pro Vás zajímavé? Na podporu naší Nabídky č. 03. Nechat si zaslat nezávazně teze smlouvy na obyčejnou podporu ke shánění stavebních a jiných firem s IČO na naši Nabídku služeb č. 03. Jedná se o smlouvu o podpoře klienta (nás), to je normální věc a počítá s ní i honorářový řád projektantů a inženýrů v investiční výstavbě. Za peníze, pak. Nebo za zakázku, pak. Takže věc normální a běžná, všichni jí znají. Otázka: můžeme nezávazně zaslat? Ano?

Odkaz na teze smlouvy na podporu dělat k naší Nabídce č. 03 je:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id39568/

 

30.

Mohlo by být pro Vás zajímavé? Prostudování smlouvy z videa. Jestli byste sami prostudovali zběžně naší smlouvu na naši Nabídku služeb č. 03.

Kdy se sice platí 12.000,- Kč a jsou součástí smlouvy i naše odborné pomoci a konzultace s právníky na pomoci s vyřizováním žádosti na ČNB o tisk nemovitostních dluhopisů a pomoci s vyřizováním žádosti na ČSOB a.s. o úvěr 60 mil. Kč na apartmány. Smlouva je na videu, které trvá 8 min. A za by se předběžně na video o smlouvě podívali. Ano?

Odkaz na video je:

https://www.youtube.com/watch?v=cRSq6BkhYzQ

31.

Mohlo by být pro Vás zajímavé, jestli by měli zájem jako finanční poradci a investiční poradci o domlouvání schůzek do podniků, pro získání zaměstnanců firem na finanční produkty. Smlouva je na videu, které trvá 3.49 min. a zda by se předběžně na video o smlouvě podívali?

Odkaz je https://www.youtube.com/watch?v=UO0Z74hlrEQ

32. Mohlo by být pro Vás zajímavé, jako finanční poradci a investiční poradci nabízet ředitelům firem a podniků možnost získání až 15,000.000,- Kč? Za součinnosti dvou našich právníků advokátů? Princip za 100 pořídit a za 115 prodat České spořitelně a.s. a 15 si nechat jako zisk? Ano? (převést si platbu od České spořitelny na svůj účet). Mohlo by to být pro Vás zajímavé?

Dle videa zde, pro více informací:

Odkaz je:

https://www.youtube.com/watch?v=Xc5557Hd_P8

33. Mohlo by být pro Vás zajímavé a měli byste zájem jako finanční poradci a investiční poradci o domlouvání schůzek do podniků, pro získání zaměstnanců firem na finanční produkty se podávat na video BODY SCHŮZKY S FINANČNÍM PORADCEM ještě před schůzkou. Body schůzky jsou na videu, které trvá 3.45 min.

Ano?

Odkaz na video je:

https://www.youtube.com/watch?v=axSON8r6gRY

 


Nepřihlášený