id18200-17otazek

KRÁTKÉ  OTÁZKY  PRO  ZÁJEMKYNI  O  BRIGÁDU NEBO
O PRACOVNÍ POMĚR

1. Máte středoškolské vzdělání a maturitu?

02. Chcete být přínosem pro firmu a přinášet firmě svou produktivitu?

03. Víte, že z vydělaných peněz dostanete jen polovinu do výplatního sáčku (nebo na účet), druhá polovina se odvádí státu na zdravotní pojištění (odvody co musí odvádět firma a odvody co se odvádějí za zaměstnance)?

04. Kdyby se jednalo o jednoduchou práci s telefonem, databází a odkazy na realitní nabídky, jejich posílání, tak byste takovouto referentskou práci vyzkoušela? ….

05. Jsou pro Vás akceptovatelné podmínky pravidelný plat, jistoty, zázemí, sociální model v případě nemoci a dovolené, slušní a příjemní spolupracovníci, lidé s charakterem?

06. Víte, že musíte tedy být přínosem a z firmou a ostatními, a i s Vaší pomocí vydělaných 40.000 Kč dostanete podle smlouvy na HPP (po odpočtu odvodů co platí firma a odvodů co hradí zaměstnanec) zmíněnou polovinu, tedy cca 20.000 Kč ?

07. Víte, že firma většinou vyplatí asi až polovinu toho, co do firmy přinesete jako zaměstnanec, který chce být přínosem,  a nějak se alespoň trochu budete muset podílet na tom, aby všichni dohromady přinesli níže zmíněných 80.000 Kč, aby jeho podíl byl třeba 40.000 Kč fakturačních peněz?                                     

08. Logicky, když polovina má být 40.000 Kč, je logické, že se musíte s operátorkami a s obchodníky přinést  společně min 80.000 Kč každý měsíc, i v době nemoci a dovolené?                 

09. Je pravda, že když zaměstnanec nalezne lepe placené místo, tak ho vezme a od původního zaměstnavatele odejde a neřeší, prázdný post, vzniklou prázdnotu v produktivitě, která měla býti?

10. Je pravda, že když zaměstnavatel sežene pracovníka, co to bude dělat levněji, že jej vezme a propustí pracovníka, kterému musí platit víc?

11. Smluvní vztah na práci se tedy ve skutečnosti uzavírá na dobu, než si zaměstnanec najde něco lepšího a nebo zaměstnavatel než najde nějakou jinou mladou a třeba méně zkušenou pracovní sílu, která mu to samé bude dělat levněji. Je to tak?..

12. Lidé se nabírají na takovou práci, kterou umí. A co neumí, tak se doučí při práci, proto existují kurzy. Přezkoušení stávajících dovedností je před podpisem smlouvy na práci nebo spolupráci. Je to tak? 

13. Hodinová mzda je ekvivalent zprůměrňovaných výkonů za hod. Měření se provede před uzavřením smlouvy na práci a pak se to vzájemně sjedná, jedna strana se zavazuje platit a druhá dosahovat průměrných výkonů. Je to tak? ....

14. Podíly na hospodářských výsledcích firmy, část z podílů může dostat spolupracovnice jako  slíbenou motivací. V realitách jsou to realitní meziprovize, až když klient dopadne a za zprostředkování nárok na odměnu a je-li odměna vyplacena. Práce v kolektivu tak umožňuje učení se jednoho od druhého. Je to tak? 

15. Člověk je od evoluce shluk sobeckých buněk. Když potřebuje něčeho dosáhnout, tak vábí a když nepotřebuje, tak se odvrátí nebo uzavře. Je to tak? 

16. Pracovní výkony jsou převedeny na jisté peníze. Smlouva na práci za peníze tedy je závazek zaměstnance podávat jisté výkony ve změřeném množství a dobrovolně a ve vzájemně sjednaném množství. Výkonů. Aby za odvedené množství práce, za odevzdané množství výkonů pak obdržel domluvené peníze. Je to tak? 

17. Když Vám zajistíme pod Vás až 4 lidi, MY JE ZAJISTÍME, lidé, kteří budou produktivní, (PRO VÁS I PRO NÁS) a Vy z nich budete brát realitní meziprovize, je to pak pro Vás (VĚTŠÍ)  jistota?  Takový v podstatě pro Vás sociální model?

Děkujeme za Vaše odpovědi. Podle nich poznáme, jak logicky uvažujete. Odešlete nám Vaše odpovědi na tyto naše krátké otázky?


Nepřihlášený