id18467

PRODÁVAJÍCÍM NEMOVITOSTI NABÍZÍME a kontaktní formulář

PRODÁVAJÍCÍM NEMOVITOSTI NABÍZÍME:
naše realitní nabídka:
NABÍDKA
___________________________________

a) nabízíme že Vám na Vaši prodávanou nemovitost na esemskujeme potenciální klienty, na koupi Vaší nemovitosti, a ty potenciální klienty Vám prodáme á 500,- Kč za 1 kontakt. A následně pak 0,5 až 1% provize po uskutečněném prodeji. Na smlouvu.

b) nabízíme, že Vám zainzerujeme prodávanou nemovitost přes nově založený email na Seznam.cz a dobití peněženky. A dáme Vám přístup do založené emailové schránky, A uvedeme u inzerátu Vaše telefonní číslo. A klienti budou kontaktovat přímo Vás.Nabízíme, že Vám zainzerujeme prodávanou nemovitost přes nově založený email na Seznam.cz a dobití peněženky. A dáme Vám přístup do založené emailové schránky, A uvedeme u inzerátu Vaše telefonní číslo. A klienti budou kontaktovat přímo Vás.

c) nabízíme klasické realitní zprostředkování prodeje za 3%  z ceny nemovitosti. Pro našich 1.720 investorů. Mnohdy disponující svými 2 mil. Kč a od banky 6,0 mil. Kč, tedy až 8,0 mil. Kč na nákup Vaší nemovitosti. nabízíme klasické realitní zprostředkování prodeje za 3%  z ceny nemovitosti. Pro našich 1.720 investorů. Mnohdy disponující svými 2 mil. Kč a od banky 6,0 mil. Kč, tedy až 8,0 mil. Kč na nákup Vaší nemovitosti.


Vše na objednávku, na smlouvu atd.

video

Název:  pro přímého prodávajícího nemovitosti, bytu, pozemku

Popis:

Dobrý den, já Vám volám od budovy ČTK v Praze 10. To že prodáváte nemovitost, proto telefonuji. My, jako Konzultační společnost, s.r.o. děláme pro 1.720 investorů. V těchto kancelářích sedí naše telefonní operátorky. A telefonují právě Octopus, tedy ty klienty, kteří prodávají nemovitosti. A říkají zhruba asi toto: Dobrý den, zde operátorka pro Konzultační společnost, s.r.o. , děláme pro 1.720 investorů. A já bych vám ráda během několika minut vysvětlila to, že investoři mají své peníze. A mají také ještě další peníze ve spolupráci s bankou (..ní bankou). To znamená, konkrétně, že taková investorka paní Marie2 má připravené své 2,000.000,- Kč. A k nim od banky (…ní banky) dostává dalších 6,000.000,- Kč (tedy vždy 3 x tolik). To je dohromady 8,000.000,- Kč. A to, že si tam řeší nějaké podřízenosti půjčky je její věc. A za 8,000.000,- Kč má na to, aby koupila Vaší nabízenou nemovitost. Pozemek. Penzion. Byt. Jedná se o našich 1.720 přímých kupců. My nejsme realitní kancelář, to se můžete přesvědčit. My jsme sdružení finančních poradců.  A věc má malý háček akorát v tom, že se potřebujeme akorát domluvit, protože když budeme investorům Vaši nabídku nemovitosti k prodeji nabízet a oni budou někde jednat, že jim třeba chvíli počkáte. A tyto dohody by s Vámi mohla provádět například naše referentka. Která by se Vám ozvala po telefonu. Nebo by za Vámi dojela nějaká pověřená zástupkyně z naší firmy. Takže, jak říkám, máme investory, jde o to že investoři mají peníze. A ty své peníze spojují s penězi od banky (…ní banky). Banky jim vždy dají trojnásobek jejich peněz. A oni Vaši nemovitost koupí. A jestli jí potom pronajmou, nebo dále prodají dalším investorům, rozdíl na menší díly, rozprodají je, to už je jejich věc. To je jejich obchod. Takže oni raději kupují stavební pozemky, protože se na nich dá něco postavit. A kupují penziony, které se dají opravit, předělat na byty a prodat. A podobně. Takže já myslím, že si rozumíme, že Vám telefonujeme, že se chápeme. A toto video Vám pošleme třeba na odkazu v SMS zprávě na Vaše telefonní číslo.

=========

https://www.youtube.com/watch?v=GrBu-6MFjC8

Kontaktní formulář

1. Máte zájem o přivedení klienta na Vámi prodávanou nemovitost? Pozemek či byt?

2. Máte zájem o přímé klienty, bez realitky, o přímé klienty a zájemce?

3. Máte zájem o okamžitý efekt?

4. Cena za 1 předběžného klienta činí od 300,- Kč do 600,- Kč. Když si koupíte více předběžných klientů, stejně některému z nich Vaší nemovitost prodáte a ušetříte, nebudete muset platit realitní kanceláři velké peníze. Líbilo by se Vám ušetřit realitní poplatky?

5. Jste ochoten spolupráci vyzkoušet na dodání prvních 3 klientů?


Nepřihlášený