id27000

4 investiční otázky

1. Máte nebo mohl byste mít zájem o informace k možnosti bytu, o velikosti 2+kk, cca 38 až 51 m2 z výstavby a to buď na Praze 6 a nebo u Prahy 6, nebo v Plzni, bytu, na který by se mohlo skládat jen 30% ceny a zbylých 70% ceny by se splácelo dlouhodobě cca 25 let, přes účelové bytové družstvo?

2. Máte nebo mohl byste mít zájem o informace k možnosti mít svůj vlastní Svěřenský fond za 90,- Kč na pasivní příjmy z lidí pod sebou? Vydělávat na našem projektu Apartmány na pronájem se sháněním klientů přes AIR BNB? Kouknete ne naše video k této naší nabídce?

3. Máte nebo mohl byste mít zájem o informace o možnosti mít aplikaci do mobilního telefonu na zhodnocování peněz 10% úrokem měsíčně s denním připisováním úroku, kdy aplikace je samozřejmě zdarma a již jí má 800.000 lidí na světě. Mohl byste mít předběžný a nezávazný zájem zatím jen o informace?

4. Máte a nebo mohl byste mít zájem o dluhopisy, po 5.000,- Kč kryté nemovitostí a pronájmem nemovitostí, třeba bytu nebo rodinného domu v Praze a pobíráním nájmu z pronajímaného bytu?

Informace jsou, jak jsou napsány podmínky pro dluhopisy do 25,000.000,- Kč, jedna série. Mohl byste mít předběžný a nezávazný zájem zatím jen o informace?