id27475

Dotazník 01 na spolupráci - 25 otázek - co by se Vám líbilo?

1. Zajímalo by Vás získání cenově výhodného A LEVNÉHO bydlení v Praze nebo u Prahy či v Brně nebo u Brna a v okolí? Byt či rodinný dům 3+kk v hrubé stavbě za 1,199.000,- Kč? Na bydlení nebo na další krátkodobý pronájem? A shánět si klienty na pronájem?

 

2. Byli jsme činní v rozprodeji pozemku na okraji Prahy na výstavbu rodinných domu nebo dvojdomů.  A nabízeli jsme možnost předrezervačni smlouvy jen za 20.000,- Kč. Že by se pozemek koupil společně, pro více stavebníků a pak že by se jednotlivé parcely převedly na stavebníky. Koupě samotného pozemku pole pak cenově vycházela na 950,- Kč za pozemek a 750,- Kč za sítě s komunikacemi. Měl byste zájem?

3. Máte nebo mohl byste mít zájem o informace k nabídce a k možnosti mít aktivní reklamu, kdy se klienti sms kují a máte hned klienty? 

4. Máte zájem o nemovitostní dluhopisy, po 5.000,- Kč kryté nemovitostí a pronájmem nemovitosti, třeba bytu nebo rodinného domu v Praze?

5. Nabízíme malou  a solidní realitní spolupráci. Na smlouvu. Každý má po 7.500,- Kč z klienta, který dopadne, i spolupracovníkům nebo spolupracovnicím pod sebou. Klienti se shánějí: a) zasíláním SMS, b) inzercí na internetu, c) činností dotazníky-otázky telefonuje callcentrum. Co byste říkali na to, mít  odměny a realitní meziprovize z každého realizovaného klienta? Třeba za 4 klienty měsíčně? Máte zájem o více informací? A můžete si sami kliknout na odkaz u této otázky a podívat se sami na více informací ke spolupráci? Ano?

6. Hledáte nové zdroje na peníze? Můžeme Vám zaslat jen informace, že existuje tabulka pro středisko - analyticky účet a že si do něj můžete ukládat co chcete, i třeba lidi na přínosnou spolupráci pod sebe a z nich mít meziprovize. Můžeme informace a tabulku s odměnami zaslat?

7. Líbila by se Vám možnost pořízení bytu na leasing, jen za 60.000,- Kč. Peníze na callcentrum, aby aktivním telemarketingem shánělo klienty na nemovitostní dluhopisy. Vklad tedy 60.000,- Kč, ale tyto peníze si u nás nejprve vydělat 3 měsíční realitní spoluprací, inzerováním a zasíláním SMS zpráv. A pak objednat za ty peníze u callcentra prodej nemovitostních dluhopisů. Vydá se nová emise. A za peníze za prodané dluhopisy koupit byt. A pak už jen následně  splácet měsíční splátky od 7.500,- Kč měsíčně. Vyplácet postupně investory, odkupovat od ně jejich dluhopisy. A na těch 7.500,- Kč měsíčně si přivydělávat v pokračující realitní spolupráci, inzerováním a zasíláním SMS, spoluprací s námi. Bydlení a spolupráce. Zajímala anebo líbila by se Vám tato obchodní možnost?   

8. Pro OBCHODNÍ PARTNERSVÍ: Za 60.000,- Kč za 1 klienta. Hledáme zkušeného člověka z realit a financí pro obchodní partnerství pro tvorbu malých družstev na byty pro mladé lidi. Obchodní partnerství je i třeba jen pro malý developerský projekt výstavby 4 malých rodinných domů 3+kk 67 m2 v ceně 938.000,- Kč za hrubou stavbu a bez základové desky s platbou 25% a zbytek splácet bud hypotékou nebo přes družstvo, protože někteří na hypotéky nedosáhnou. Vhodné pro mladé. Levné rodinné domy. Navrhujeme řešení přes přípravné družstvo, stanovy máme a můžeme zaslat k nahlédnutí. Určitě budete mít hodně otázek, s tím počítáme. Již v minulosti jsme družstva na byty dělali a máme s touto činností zkušenosti. Můžeme informace a stanovy přípravného družstva zaslat na Váš email?

9. Pro Obchodní zastoupení: za dalších 22.500,- Kč za 1 klienta.
Obchodní zástupce:
-    Pomáhá klientu sehnat pozemek
-    Soustředí klienta do přípravného družstva na sítě k pozemku
Cíl: prodávat projektovou dokumentaci na RD 67 m2
Způsobem č. 1 : za využití 1-2 tipařek, které by posílali SMS zprávy (dostanou od nás čísla)
Tipařkám: 7.500,- Kč (podle tip.smlouvy)
Obchodnímu zástupci zůstane: 15.000,- Kč
Způsobem č. 2 : inzercích na sreality za 72,- Kč denně, inzercí na bazos, annonce, ceskereality atd.
Obchodnímu zástupci zůstane: 22.500,- Kč
Získaný kontakt:
Předá se OBCHODNÍMU PARTNETU
Máte zájem o tuto činnost za zhruba těchto podmínek a za tyto finanční odměny?

10. BYTY PŘES NOVÁ BYTOVÁ DRUŽSTVA S OBCEMI: Máme projekt byty přes družstva s obcemi a stanovy přípravného družstva.
Jde o ty byty pro obce se 100% financováním obcí od MMR a s tvorbou nových družstev za podpory ČSSD, a jejich veřejného návrhu.
A právník Mgr. Stanislav Vavřička, od Poděbrad, má data pro ně další data na flashce.
Financování je řešeno s bankami, např. Česká spořitelna a.s. dá úvěr novému družstvu do 30,000.000,- Kč nebo MONETA, ta přišla v této době s novým produktem a to úvěrování nových právnických osob, neboli i nových družstev s obcemi.
A také chceme kupovat byty od developerů, jako nové družstvo s novými klienty, obcemi také, ty byty by byly hned k nastěhování a nemuselo by se čekat 2-3 roky, až se nové byty postaví. To také možnost.
Máme kontakty na 8.000 obcí. Jen je kontaktovat a pak jim poslat předepsaný email a v příloze stanovy přípravného družstva.
Líbí se Vám tento projekt? A chtěli byste se k nám přidat pro spolupráci na tomto projektu s obcemi?

11. Máte zájem se zajistit na důchod pasivními příjmy  (pasivní příjmy, kdy pracují druzí pod Vámi a Vy jen inkasujete peníze na svůj účet a o vše se Vám stará Váš správce a vše Vám dohlíží Dohledová organizace)?

12. Napsali jsme knihu CHYTRÁ TÁTA. Má v sobě kapitoly k developerské spolupráci. Jsou to informace, které by se Vám mohly obchodně hodit. Kniha je ve formátu pdf.

Prodali bychom Vám tuto knihu s 50% slevou za 200,- Kč. Máte zájem o tyto informace a máte zájem si tuto obchodní knihu u nás koupit? Za 200,- Kč? Které si třeba u nás můžete nejprve vydělat?

13. Jste ochotni Váš budoucí pasivní příjem podpořit zaplacením si třeba na týden reklamy na sreality, která stojí 72,- Kč na 1 den,  pro zisk klienta na bydlení (výnos 15.000 Kč za každého klienta na byt nebo rodinný dům)? Týden stačí, někteří lidé chodí na sreality i 3  denně, co tam přibylo nového. Láká Vás možnost zaplatit si jen týden reklamu na srealitách a pak vydělat 15.000,- Kč?

14. SCHVÁLENÝ ZÁKON O KRYPTOMĚNÁCH A TOKENECH: Byl schválen zákon „o digitálních finančních aktivech“. O čem to je? Zákon umožňuje transakce s kryptoměnami a jejich využití pro úspory a investice. Kryptoměna se používá různými způsoby: pro investice a pro vyhýbání se finančnímu sledování atd. Investoři, se snaží zvýšit svůj kapitál prostřednictvím dlouhodobého skladování nějaké měny, nebo jí často nakupují a hned jinde na 28 místech rychle prodávají (častý nákup - prodej). To známe všichni. Zákon radí, aby lidé investovali asi pět procent svých volných finančních prostředků.  Líbí se Vám možnost a existence, že lze zvýšit svůj kapitál?

15. Jste ochotni Váš budoucí pasivní příjem podpořit zaplacením částky 500,- Kč na zaplacení lidí posílající SMS zprávy pro zisk cca až 10 ti ANO od předběžných klientů na bydlení (výnos 7.500 Kč za každého klienta na byt nebo rodinný dům)? 

16. Jste ochotni inzerovat na inzertním serveru annonce, získat tak odkaz na inzerát a ten odkaz rozesílat sms zprávami, jako dotaz, na zájem, a aby se odpovědělo před odpověď přes podaný inzerát? Získat si tak také klienty. A když klient dopadne, dostat pak meziprovizi, podle tabulky na středisko – analytický účet osoby? Rovnou automaticky připsány peníze správcem? Taková vlastně malá virtuální elektronická vkladní knížka ve svém mobilu?   Jste ochotni inzerovat v annonci a pak posílat sms zprávy na obdržená telefonní čísla?

17. Líbila by se Vám realitní meziprovize á 7.500,- Kč měsíčně, za 1 klienta na byt, kterého by činností posíláním SMS zpráv sehnaly další spolupracovnice pod Vámi?

18. Tabulka pro středisko – analytický účet občanu.
Tabulka obsahuje jen 5 možností.
Hodně lidi řeší věci už jen přes chytrý telefon
Odkaz na tabulku lze poslat sms a emailem a posílat lze to i obcím, aby jej přeposílali dál svým klientům zájemcům o byty nebo o nájmy bytů.
Tabulka je přehledná a dobře čitelná. Každý se může podívat.
Tabulka obsahuje odměny. Každý se může zainteresovat, přidat.
Máte zájem o zaslání odkazu na tuto tabulku? Můžeme poslat odkaz v SMS zprávě? Můžeme zaslat na email?

19. Hodily by se Vám meziprovize přes své středisko – svůj analytický účet z lidí pod sebou po 300,- Kč, 500,- Kč, 200,- Kč, 300,-Kč a 7.500,- Kč za každého klienta? V MLM do 8 mi řad z lidí a klientů pod sebou? Do šířky můžete mít vedle sebe také hodně lidí. A ještě by se mohlo stát, že byste měly meziprovize za klienty, které by sehnalo profesionální callcentrum činností dělat dotazníky a dotahovat klienty. A meziprovize byste dostávali i Vy? Hodily by se Vám takto poctivě získané příjmy jako řádné meziprovize?

20. Máte zájem o malé obchodní zastoupení na malý realitní developerský projekt výstavby 12 ti bytů s obcemi, které by platily byty ze 100% dotací od státu a pak si je dále pronajímaly za regulované nájemné 62,10 Kč za 1 m2 a Vy byste měli realitní provizí á 82.500,- Kč za 1 klienta na byt?  (V realitních provizích za akci pro Vás a obchodní zástupce a tipařky 990.000,- Kč) ?

21. Máte zájem o obchodní zastoupení na prodej stavebního materiálu do našich staveb, prodej zdiva (tvárnice suchého zdění) na rodinné a bytové domy (provozovat takové malé virtuální stavebniny)?

22. Máte zájem o obchodní zastoupení v oblasti hypotečních úvěrů klientům (jsou za zprostředkování klientů peníze vyplácené přímo bankou) na výstavby bytů a rodinných domů?

23. Máte zájem o obchodní partnerství pro společné postavení 1 bytového domu pro obce a případně pro klienty? Společně bychom vydělali 2,000.000,- Kč a rozdělili bychom se 50/50 a Váš podíl z obchodního partnerství by tedy činil 1,000.000,- Kč? Máte zájem? A můžete si kliknout na odkaz u této otázky sami?

24. Máte zájem o širší obchodní partnerství, a to k výstavbě 1 bytového domu (viz. otázka výše č. 23) rozšířit spolupráci o odkupování bytů od developerů, že bychom sehnali klienty a udělali z nich nové účelové bytové družstvo a jim vyřídili finance. Za klienty bychom sháněli obce, které mají 100% financování bytů od státu, což je pro developera 100% jistota prodeje. Máte zájem jednat s developery a k tomu nedílně sestavovat nová družstva z klientů, obcí i běžných klientů? Společně bychom vydělali peníze a rozdělili bychom se 50/50. Máte zájem o toto širší obchodní partnerství?

25. Máte zájem o levné auto, třeba ze Švýcarska z dražeb a aukcí? Nebo z Čech, z dražeb a aukcí? Aby bylo levné. A pak s reklamou na autě, na možnost bytu, a ještě s koordinátorskou smlouvou na spolupráci v developerských projektech pro obce. S reklamou, která by Vám přiváděla klienty na byty a na rodinné domy a realitní meziprovize z získané klienty od tipařek na SMS (meziprovize za jimi získané klienty) a k tomu se smlouvou, na měsíční paušální výplatu, která by Vám každý měsíc přinášela pevné, jisté peníze, na splátku auta. Máte zájem o toto propojení auta a reklamy na autě a spolupráce?


Nepřihlášený