id27475

Dotazník 01 na spolupráci - 25 otázek - co by se Vám líbilo?

 1. Zajímalo by Vás vydělat si u nás na získání LEVNÉHO bydlení v Praze nebo u Prahy? Byt či rodinný dům 3+kk? Na bydlení nebo na další krátkodobé pronájmy? A mít peníze za pronájem?

  

2. Byli bychom činní v rozprodeji činžovního domu u Kotvy na Praze 1 na apartmány.  Že by se činžovní dům koupil za 200,000.000,- Kč a prodal za 230,000.000,- Kč a byl by zisk 15%, tedy 30,000.000,- Kč. A mohli byste mít ze zisku podíl. Měli byste zájem?

3. Máte nebo mohl byste mít zájem o informace k nabídce a k možnosti mít aktivní reklamu, kdy se klienti sms kují a máte hned klienty? 

4. Máte zájem o nemovitostní dluhopisy, po 5.000,- Kč kryté nemovitostí a pronájmem nemovitosti, třeba bytu nebo rodinného domu v Praze?

5. Nabízíme malou  a solidní realitní spolupráci. Na smlouvu. Kdy se posílají SMS zprávy a tak se získává ANO od klientů.  Každý má po 7.500,- Kč za každého klienta na pozemek, byt, apartmán, který dopadne, odměny náleží i spolupracovníkům nebo spolupracovnicím pod sebou.

Klienti se shánějí:

a) zasíláním SMS,

b) inzercí na internetu Sreality (dá se skládat na cenu inzerátu),

c) činností dotazníky-otázky telefonuje callcentrum.

Co byste říkali na to, mít  odměny a realitní meziprovize z každého realizovaného klienta? Třeba za 4 klienty měsíčně? Máte zájem o více informací? A můžete si sami kliknout na odkaz u této otázky a podívat se sami na více informací ke spolupráci? Ano?

6. Hledáte nové zdroje na peníze? Můžeme Vám zaslat jen informace, že existuje tabulka pro středisko - analyticky účet a že si do něj můžete ukládat co chcete, i třeba lidi na přínosnou spolupráci pod sebe a z nich mít meziprovize. Můžeme informace a tabulku s odměnami zaslat?

7. Líbila by se Vám možnost pořízení bytu na leasing, jen za 60.000,- Kč. Peníze na callcentrum, aby aktivním telemarketingem shánělo klienty na nemovitostní dluhopisy. Vklad tedy 60.000,- Kč, ale tyto peníze si u nás nejprve vydělat 3 měsíční realitní spoluprací, inzerováním a zasíláním SMS zpráv. A pak objednat za ty peníze u callcentra prodej nemovitostních dluhopisů. Vydá se nová emise. A za peníze za prodané dluhopisy koupit byt. A pak už jen následně  splácet měsíční splátky od 7.500,- Kč měsíčně. Vyplácet postupně investory, odkupovat od ně jejich dluhopisy. A na těch 7.500,- Kč měsíčně si přivydělávat v pokračující realitní spolupráci, inzerováním a zasíláním SMS, spoluprací s námi. Bydlení a spolupráce. Zajímala anebo líbila by se Vám tato obchodní možnost?                                             

8. Pro TIPAŘSKÉ OBCHODNÍ PARTNERSVÍ: Hledáme zkušeného člověka z realit a financí pro obchodní partnerství, asi ředitele OK POINT Broker Consulting a.s. pro dopracování klientů z SReality a že by dali tipařskou smlouvu. A tu že byste si s nimi řádně uzavřeli. A pak by Vám na účet jen chodily peníze za klienty. Máte zájem dostávat peníze?

9. Pro pasivní příjem z lidí pod sebou, také na tipařskou smlouvu od paní ředitelky OK POINT od Broker Consulting a.s., že by oni měli také tipařské smlouvy a ty že by si ukládali do svého Svěřenského fondu za 90,- Kč na pasivní příjmy z lidí pod sebou. Za tři klienty po 7,500,- Kč tedy 22.500,- Kč.

Získaný kontakt:

Předá se OBCHODNÍ ŘEDITELCE.

Máte zájem si sehnat několik lidí pod sebe a mít z jejich klientů meziprovize? Ano?

10. BYTY PŘES NOVÁ BYTOVÁ DRUŽSTVA: Máme projekt byty přes družstva, kupování s ti bytů od tří developerů.

Jde o ty byty  s tvorbou nových družstev, kdy by klienti a i firmy a podniky vkládali 30% cen bytů a zbytek, zbytek by spláceli v měsíčních splátkách tak 25 let až 30 let, v anuitních splátkách.

Financování je řešeno s bankami, např. Česká spořitelna a.s. dá úvěr novému družstvu.

Líbí se Vám tento projekt? Jasné a konkrétní byty. A chtěli byste se k nám v tomto projektu přidat pro spolupráci a mít peníze?

11. Máte zájem se zajistit na důchod pasivními příjmy  (pasivní příjmy, kdy pracují druzí pod Vámi a Vy jen inkasujete peníze na svůj účet a o vše se Vám stará Váš správce a vše Vám dohlíží Dohledová organizace)?

12. Napsali jsme knihu CHYTRÝ TÁTA. Má v sobě dobré nápady a moudré věci do života. Kniha je ve formátu pdf.

Prodali bychom Vám tuto knihu za 300,- Kč. Máte zájem?

13. Jste ochotni Váš budoucí pasivní příjem podpořit zaplacením si třeba na týden reklamy na sreality, která stojí 72,- Kč na 1 den,  pro zisk klienta na bydlení (výnos 7.500 Kč za každého klienta na byt nebo apartmán)? 1.000,- Kč by mohlo stačit. Poslali bychom Vám registrační formulář, ano? 

14. Stavebním firmám z epoptávky nabízet, že kdyby nám přeposílali poptávky jiných poptávajících, že bychom jim je pomáhali za odměnu vyřizovat. A že by se jim nabízela na naše Aplikace na příjem peněz do Českých rodin. Ale že si musí vybrat onu stavební firmu nebo dodavatele k dodávce a ona jim nabije za to jejich Aplikaci od nás penězi. Budete s námi na tomto projektu spolupracovat?? Pošleme ukázku registrace?

15. Jste ochotni Váš budoucí pasivní příjem podpořit zaplacením částky 500,- Kč na zaplacení inzerátu na SReality a mít pak klienta nebo klienty?

16. Jste ochotni kontaktovat až 800 stavebních firem z epoptávky, které byli osloveni naší poptávkou, ve které mají, že nejprve chceme vyplnit Dotazník 16 otázek pro ředitele firem, a pak že mají jít na osobní schůzku za paní finanční ředitelkou do její kanceláře? Aby se dohodly další věci? Psát jim SMS? Posílat odkazy na Kartu stavební firmy? Posílat odkaz na Dotazník 16 otázek k vyplnění?

17. Líbila by se Vám realitní meziprovize á 7.500,- Kč měsíčně, za 1 klienta na byt, kterého by činností posíláním SMS zpráv sehnaly další spolupracovnice pod Vámi?

18. Aplikace na příjem peněz do České rodiny. Aplikace má 44 stránek, je podobná jako elektronická vkladní knížka a peníze Vám posílá paní zástupkyně správce svěřenského fondu za 90,- Kč. Aplikace je přehledná. Každý se může nejprve podívat. Souhlasíte, že Vám pošleme odkaz na ukázku Aplikace na email? Ano?

19. Hodily by se Vám meziprovize z lidí pod sebou po 300,- Kč, 500,- Kč, 200,- Kč, 300,-Kč a 7.500,- Kč za každého klienta? V MLM do 8 mi řad z lidí a klientů pod sebou? Do šířky můžete mít vedle sebe také hodně lidí. A ještě by se mohlo stát, že byste měly meziprovize za klienty, které by sehnalo profesionální callcentrum činností dělat dotazníky a dotahovat klienty. A meziprovize byste dostávali i Vy? Hodily by se Vám takto poctivě získané příjmy jako řádné meziprovize?

20. Máte zájem o peníze. když by se dělal malý realitní developerský projekt výstavby 12 ti bytů s firmami ?

21. Máte zájem o spolupráci s obchodním zastoupením s obchodním místem na podporu shánění zájemců a klientů?

22. Máte zájem o tipařskou spolupráci s obchodním zastoupení v oblasti hypotečních úvěrů klientům (jsou za zprostředkování klientů peníze vyplácené přímo bankou) na výstavby bytů a rodinných domů?

23. Máte zájem sami o s námi obchodní partnerství, o podíl ze zisku 15% developera? Váš podíl by byl asi 2,000.000,- Kč na smlouvu. Máte zájem?

24. Máte zájem o širší obchodní partnerství, a to k vykupování bytů od developerů, že bychom sehnali klienty a udělali z nich nové účelové bytové družstvo a jim vyřídili finance. Za klienty bychom měli provize. Máte zájem?

25. Máte zájem o levné auto, na leasingové splátky, placené však z realitních meziprovizí? Vašich i z lidí pod Vámi?


Nepřihlášený