id27931

Kontaktní formulář AUTO BISTRO s.r.o. a KONZULTAČNÍ SPOLEČNOSTI , s.r.o. na zájem o levné auto ze Švýcarska z dražeb a z aukcí. A na zájem o 1 x Zelenou kartu nebo o více Zelených karet na pasivní příjmy z lidí pod sebou, za realitní spolupráci a za klienty pro získávání realitních meziprovizí. Snižujeme náklady na provoz aut. Děkujeme za Vaše odpovědi.

1. Máte zájem o vyzkoušení si pořízení tohoto levného auta ze Švýcarska, z dražeb a aukcí? Máte zájem o komunikaci na toto téma?

2. A na provoz auta lze čerpat vedlejší příjmy z realitní spolupráce a to od 7.500,- Kč za každého klienta, který dopadne a kterého by sháněla nějaká spolupracovnice kariérně pod Vámi, na tzv. Zelenou kartu na pasivní realitní příjmy, měl byste o takovou Zelenou kartu za 5.000,- Kč / 1 rok k autu nebo o více Zelených karet zájem? Měl byste zájem o realitní meziprovize ze spolupráce? Četli jste tento uvedený odkaz AUTO-LEVNĚ a slyšeli jste zvuk?

3. Dovezení auta: Pro auto se jezdí k panu Petru de Crisofaro, je to Čech, který žije 30 let ve Švýcarsku, je majitel společnosti Wellness Lifestyl s.r.o a pan jednatel Konzultační společnosti, s.r.o. se  s ním již osobně zná.  Můžete jet svým autem, nebo z Prahy z Florence autobusem. Jste technicky schopen si dojet pro auto do Švýcarska s penězi sám?


Nepřihlášený