id30639

Kontaktní formulář Konzultační společnosti, s.r.o. partnera Home4people na zájem o realtní spolupráci- napište nám Vaše odpovědi na naše otázky. Děkujeme.

Hledáme makléře/makléřku do realitní kanceláře v Praze a Středočeským kraji. Můžete pracovat z domova a nebo je možné s scházet s klienty v kanceláři. Kancelář je plně vybavena kancelářskou technikou, dále je k použití zařízení a vybavení ( kuchyňka, WC ).V případě práce z domova Vám stačí vozidlo, počítač. Nabízíme v případě spolupráce  zdarma, zaškolení, inzertní podpora, telefonické navolávání schůzek u klientů prodáváních své nemovitosti, zajímavou aplikaci do telefonu a pod. přístup k databázi prodávajících. Přístup k dřívějším klientům investorům pro jejich oslovení. Tým tipařek zasílajících SMS zprávy na prodávanou nemovitost. 70% až 90% z provizí. Vyšší provize z uskutečněného obchodního případu. Další informace podáme při osobním jednání. Pište, telefonujte na : 778 088 548, samal@home4people.cz  

HOME OFFICE: Přijmu do týmu lidi, kteří se chtějí podílet na novém online projektu, vydělat si slušné peníze, nebo jen přivydělat. Uchazeče zaškolíme online zdarma.
Požadujeme: Věk 18+ chuť pracovat, základní znalost PC a internetu.
Nabízíme: Podílení se na 2 spolu propojených aktivitách, na realitní spolupráci, na developerské spolupráci  a  revolučním online projektu s aplikací do telefonu, zajímavý příjem, flexibilní pracovní dobu, motivující systém, možnost profesního i finančního růstu, online školení zdarma.Podpora:  Nabízíme v případě spolupráce  zdarma, zaškolení, inzertní podpora, telefonické navolávání schůzek u klientů prodáváních své nemovitosti, zajímavou aplikaci do telefonu a pod. přístup k databázi prodávajících. Přístup k dřívějším klientům investorům pro jejich oslovení. Tým tipařek zasílajících SMS zprávy na prodávanou nemovitost. 70% až 90% z provizí. Vyšší provize z uskutečněného obchodního případu.
Začít lze při zaměstnání, RD, podnikání, důchodu i studiu.
Neváhejte mě kontaktovat na e-mail zenisek@home4people.cz  , telefon +420 773 172 405. Člen realitní komory RK.  

1. Četli jste, že inzerce přes Home4people má 108 odpovědí klientů? Že tedy inzerce na 70 ti inzertních serverech prostě funguje?

2. Četli jste, že k inzerovanému rodinnému domu lze využít i našich tipařek, zasílající SMS zprávy, pro získání dalších potencionálních klientů? Líbí se Vám takováto praktická a fungující možnost?

3. Četli jste, že byste mohli pracovat s databází prodávajících svou nemovitost a nabízet jim tak naše služby, nebo spolupráci na čas než prodají svou nemovitost a také informace o aplikaci na zhodnocování peněz?

4. Četli jste, že byste mohli pracovat s databází dřívějších poptávajících a jim nabízet aktuální nabídky? A četli jste o možnosti využívání navolávání schůzek?

5. A máte zájem být kontaktováni jednatelem společnosti panem Pavlem Šámalem k osobní schůzce na spolupráci?