id30639

Kontaktní formulář svěřenského fondu a Konzultační společnosti, s.r.o. na zájem o činnost, o spolupráci, na pozici realitní makléř, zadávat inzeráty na profesní inzertní servery, - napište nám Vaši zprávu a Vaše odpovědi na naše otázky. Děkujeme.

1. Máte zájem o vyzkoušení realitní spolupráce, zájem o spolupráci na pozici realitní makléř, alespoň na 1 měsíc, o spolupráci zadávat inzeráty na profesní inzertní servery, přijímat reakce klientů a předávat reagující klienty k dalšímu vyřízení?

2. Za částku 3.600,- Kč na 1 měsíc budete mít právo vystavit 10 inzerátů na až 70 inzertních serverů, především však na dva nejpodstatnější profesní inzertní servery, sreality a idnes, kam chodí nejvíce klientů. Tuto informaci přijímáte na vědomí, že to tak prostě je?

3. Realitní meziprovize za přivedení klienta je u nás podle pravidel na rozdělování peněz schválených u notáře 15.000,- Kč za 1 klienta. Kdyby Vám z 10-ti inzerátů na 70 ti inzertních serverech vyšel jen jeden klient na každý jeden inzerát měsíčně (z té 1-měsíční inzerce), obdržíte za 10 klientů odměnu 150.000,- Kč. A to i třeba jen za 1 měsíc inzerování. Je pro Vás zajímavé investovat do poplatku na právo inzerovat na sreality a idnes a do podkladů k inzerci částku 3.600,- Kč jen na 1 měsíc za výhled zisku za získané klienty až 150.000,- Kč?

4. Jste schopni a ochotni si zatefonovat s panem Květoslavem Smrčkem í paní Marií Šrámkovou, jednatelskou společnosti AUTO BISTRO  s.r.o. za účelem projednání spolupráce na odměny po 15.000,- Kč za klienta, který dopadne? A jste schopni si na pana Kvštoslava Smrčka sami telefonní číslo na těchto uvedených webových stránkách www.nemo-tom.cz a kontaktovat jej? A uděláte to?

5. A jste schopni a ochotni si zatelefonovat s jednatelem společnosti KONZULTAČNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. s panem Pavlem Šámalem, který má kancelář v Berouně, u Horní brány Berounského náměstí, na adrese V Plzeňské bráně 1, za účelem projednání smlouvy o zaplacení příspěvku 3.600,- Kč na 1 měsíc na profil u Home4people na právo podávat inzeráty na profesní realitní inzertní servery? A jste schopni si na pana jednatele Pavla Šámala najít sami telefonní číslo na webových stránkách www.konzultacni-spolecnost.cz a kontaktovat jej? A uděláte to?