id30684

DOTAZNÍK 6 otázek k článku ID 30684 K MALÉ SPOLUPRÁCI NA PROJEKTU VÝSTAVBY 1 BYTOVÉHO DOMU S OBCEMI SE 12 TI BYTY ZA ÚČELEM ZÍSKÁNÍ MOŽNOSTI NÁJMU BYTU 4+1 130 m2 ZA REGULOVANÉ NÁJEMNÉ 61,10 Kč za 1 m2 od obce:

1. Máte zájem o vybudování si bydlení v bytě LEA 4+1 130 m2 za regulované nájemné přes developerský projekt s obcemi jak bylo v inzerátu?

2. Máte zájem o Rekvalifikační kurz přes pracovní úřad na koordinátora tvorby bytových družstev s obcemi za účelem vytvoření nového bytového družstva pro obec a ta by zaplatila byt ze státních peněz a Vy byste získal nájem bytu od obce za regulované nájemné?

3. Jste schopni sami si platit podávání jednoduchých inzerátů a pak si platit i klientským servis s klienty, zasílání odpovědí a videí, abyste pak za získané klienty měli realitní meziprovize? Za získané klienty z poctivé realitní inzerce a obsloužené právníky? 

4. Jste schopni v rámci rekvalifikačního kurzu komunikovat s obcemi a nové další klienty na nájem za regulované nájemné pomáhat zasílat do datových schránek obcím do pořadníku na byty a do Otevřených účetních knih, tzv. blokchainů, pořadníku žadatelů pod společnou kontrolou přihlášených žadatelů o nájem bytu za regulované nájemné??

5. Máte zájem o společné zorganizování s panem právníkem advokátem s praxí u soudu a na Ministerstvu spravedlnosti panem Mgr. Vladimírem Náprstkem z Berouna a se 306 ti investičními zprostředkovateli malého nového bytového družstva k postavení 1 bytového domu se 12 ti byty?

6. Máte zájem o zaslání přihlášky do přípravného Družstva investorů a stanov družstva (roční poplatek na vnitřní náklady družstva jsou 1.500,- Kč / ročně), kde se do jednotlivých středisek umísťují žadatelé o byt a žadatelé o nájem bytu a jsou oficiálně vedeni se svým přiděleným ID číslem v Otevřeních účetních knihách – blokchainech?   


Nepřihlášený