id33270

KARTA INFOBURZY id 33270 - POZEMKY PLZEŇ - LITICE - GPS SOUŘADNICE A VIDEO POZEMKŮ

KLIENTŮM NA BYTY V PLZNI NABÍZÍME:
naše informace, nabídka:
NABÍDKA
___________________________________

a) nabízíme Vám GPS informace k pozemku Plzeň - Litice:

GPS souiřadnice pozemku Plzeň – Litice
49.701967957, 13.356503649
49° 42' 7.0846465" N
13° 21' 23.4131357" E

 

VIDEO pozemky Plzeň – Litice:

Odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=xDMq36QagGE

PŮDORYSY - 65 bytů, 7 BYTOVÝCH DOMŮ NA AKCI PLZEN LITICE

HARMONOGRAM - 65 bytů, 7 BYTOVÝCH DOMŮ NA AKCI PLZEN LITICE

Dobrý den,

Posílám Vám v zásadě první zběžně udělaný harmonogram na akci Plzeň.

HARMONOGRAM NA 7 BYTOVÝCH DOMŮ NA AKCI 60 BYTŮ PLZEŇ LITICE

 

Odkaz na formát html:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id18467/hmg/22/190926/

odkaz na formát pdf:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id18467/hmg/22/190926/190926.pdf

tak si klikněte.

Financování bytu 2+kk a ANUITNÍ KALKULÁTOR v PDF. KONZULTAČNÍ SPOLEČNOST, s.r.o. 

Financování bytu 30% vkladem a 70% splácení úvěru bance přes účelové družstvo. Splácení konstantní anuitní splátkou (tj. ve stejné vši po celou dobu splácení).

Dobrý den,
Přicházíme s bohatším složením financování bytu 2+kk. Financování je obohaceno o možnost platit jen 30% bytu. A na zbytek ceny je možné si přivydělávat v realitách a přes aplikaci v mobilním telefonu na zhodnocování peněz 10% úrokem měsíčně. Navíc je financování obohaceno o aplikaci na směnárnu na obchodovatelné kryptoměny platné po celém světě.

A na prvních 30% ceny bytu lze skládat finanční prostředky ze svých zdrojů, ze zdrojů stavebního spoření a ze zdrojů za dluhopisy ručené nemovitostí, aby se dosáhlo požadované výše vkladu na byt.

Do aplikace na zhodnocování peněz si vložíte po kolaudaci "cash back" (úsporu na společném zisku) asi 10% ceny bytu a budete tak zhodonocováním vydělávat 1% ceny bytu měsíčně, což Vám pokryje měsíční splátku hypotečního úvěru nebo měsíční anuity družstvu.

Co na to říkáte?
Vašemu finančnímu zdraví to prospěje, že?

Na 30% se mohou vzít finanční prostředky z úvěrů stavebního spoření nebo z jiných úvěrů. A kdyby nestačily, tak je tu možnost vydání dluhopisů účelovým družstvem na byty, tzv. „bytových dluhopisů“ podložených nemovitostí a ta dofinancovat potřebnou částku do potřebných 30% bytu.
Pro Vás tedy výhodná příležitost.

Pak už se jen staví a po kolaudaci se začíná splácet anuitní měsíční splátka.

Video jak se píší podmínky k vydávání dluhopisů:


VIDEO Jak se píší podmínky k vydávání dluhopisu do 25,000.000,- Kč

Zveme Vás k prohlédnutí videa. Týká se možnost i klientů pro nabídku na jejich dofinancování bydlení. Když třeba nemají hned 1,200.000,- Kč, tak že by řešili například úvěrem od stavebního spoření třeba 800.000,- Kč a zbytek, třeba 400.000,- Kč z developerských dluhopisů.
Lidé půjčují lidem, tu firmu znáte a její slogan jistě také znáte, z televize. A od ní bychom příkladně řešili finanční zdroje na developerské dluhopisy vydávané novým účelovým družstvem dané developerské výstavby a družstvo by pak vlastně vybíralo od nájemců členů družstva na měsíční splátky výplaty dluhopisů.
Dluhopisy by zde byly jako instrument na půjčení peněz a jejich splácení s domluveným úrokem. Peníze se půjčují se ale přes developerské dluhopisy.


VIDEO: Anuitní kalkulátor na byt 2+kk 50 m2 , byt placený 30% ceny bytu (možno i z různých půjček) a následně hypotečním úvěrem. Nebo 30% z vlastních a půjčených finančních zdrojů a 70% by se splácelo anuitními splátkami svému bytovému družstvu a to by splácelo každý měsíc splátku hromadně bance. Celkem známý model, který dobře znají Vaši rodiče. Tento model byl žhavý v r. 1970 pro nastartování bydlení pro mladé rodiny. Družstva si tenkrát brala úvěr od banky ve výši 1% úroku. Jedná se o byt v běžném řadovém rodinném domě, byt, který má 2 lodžie a v koupelně vanu. Podlahové vytápění a plovoucí podlahy ve standardu. Třísložkové zdivo, cihla+tepelná izolace +vápenopísková cihla pro akumulační vlastnosti. Byt lze následně i nahrávat na video a pomáhat s marketingem pro získávání dalších klientů za malou realitní odměnu. Což může být pro některé klienty zajímavý zdroj dalších příjmů. Na Zelené karty se sbírá malý poplatek na asistentku pro vkládání realitních inzerátů do systému. Za klienty na byty jsou pak realitní meziprovize. Toto je řádně zakotveno v Kariérním řádu schváleného u notáře a zapsaného obchodním soudem. Jak pro jistotu a důvěru. Odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=rLIRukjmCyM

Video: Dva anuitní kalkulátory. Jeden přes bytové družstvo a úvěr bytovým družstvem splácený z jednotlivých anuitních splátek jednotlivých klientů na byty a druhý kalkulátor přes na klasický hypoteční úvěr. Ten první kalkulátor v exelu a ten druhý kalkulátor je v pdf. Pro snadné rozpoznání jednoho a druhého kalkulátoru. Probíráme ty měsíční příjmy. Prosím Vás, tak když se jedná o měsíční příjmy, když by splácel 25 let přes bytové družstvo (námi založené), tak je tam uvedených 26.283,- Kč, tuto hodnotu tam všichni vidíme. Ale když by se klient rozhodl, že byt bude splácet na hypoteční úvěr, což je klasická hypotéka, tak pak měsíční příjmy musí být cca 39.950,- Kč. Zrovna tak, jako je rozdíl mezi EXCELEM A PDF souborem, tak je rozdíl, jestli splácí svůj byt přes anuitní splátky a nebo přímo bance hypoteční splátkou. Pavle, mám pravdu, že je to rozdíl? A jednatel Konzultační společnosti, s.r.o odpovídá: Ano, je to rozdíl. Tak zde to máte přímo od jednatele společnosti, kdybyste se v tom nějak neorientovali. Odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=uKFXSwrhWmM

K dluhopisům je ještě přídavek, aplikace do chytrého telefonu na zhodnocování vložených investic výnosem 10% měsíčně. Peníze se dávají „trejdům“ k obchodování a ti z obchodů platí podíly. Takže když by si klient na byt sám takto zhodnocoval několik svých investic sám, tak by si třeba přivydělal peníze.

Klientům
nabízíme variantu, byty 2+kk za cca 2,5 mil. Kč. Pozemek, sítě, projekty, stavba, koordinace, reality, finanční servis a právní servis. A o tuto variantu je zájem.
A financování: inzerujeme tyto 3 varianty:
Jsou tři varianty: buď zakoupení pozemku, projektu a výstavba, na smlouvu o dílo.
Nebo společná výstavba přes účelové družstvo a převod rodinného domu po výstavbě hrubé stavby do osobního vlastnictví.
Třetí možností je nechat si rodinný dům v bytovém družstvu po dobu splácení anuity, cca 25 let a splácet tak byt v navýšením nájmu. Všechny tři varianty jsou možné.

Záleží na výši měsíčních příjmů. Nájem cca 10.492,- Kč a poplatky za energie.

Bydlení v klidné lokalitě a pěkným výhledem.
K bytu je ještě možná malá realitní spolupráce a z ní malé měsíční příjmy na snížení splátek nájmu nebo hypotečního úvěru.

Na byt je tedy možno složit jen 30% ceny bytu (za pomocí úvěrů ze stavebního spoření) a zbytek ceny bytu by se splácel anuitou cca 25 let.

K bytu jsou zajímavé finanční bonusy z malé realitní spolupráce, zajišťované propůjčovanou asistentkou.

Po kolaudaci nainstalování aplikace na zhodnocování peněz 10% úrokem měsíčně a nainstalování aplikace směnárna na kryptoměny obchovatelsné a směnitelné kdekoliv.

Po koluadaci a zaplacení všech položek vrácení 10% ceny bytu "casback" a tyto peníze si můžete vložit právě do aplikace na zhodnocování peněz a budou Vám vydělávat.
Děkujeme velice za Vaše porozumění i pochopení.

Provozuje a zastřešují:
Konzultační společnost, s.r.o, nebo Jana Jelínková, na IČO nebo Wellness Lifestyl, s.r.o. pod značkou
a
pan Pavel ŠÁMAL, paní Jana JELÍNKOVÁ, Petr DE CRISTOFARO s Lubicí MOULEOVOU

Odkaz na webovou stránku je:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/financovani_bytu_2kk

Kontaktní formulář

1. Máte zájem se podívat na pozemek Plzeň Litice, na místo výstavby?

2. Máte zájem o setkání se s naší finanční poradkyní?

3. Máte nebo mohl byste mít zájem o informace o možnosti mít aplikaci do mobilního telefonu na zhodnocování peněz 10% úrokem měsíčně s denním připisováním úroku, kdy aplikace je samozřejmě zdarma a již jí má 800.000 lidí na světě. Mohl byste mít předběžný a nezávazný zájem zatím jen o informace?

4. Máte a nebo mohl byste mít zájem o dluhopisy, po 5.000,- Kč kryté nemovitostí a pronájmem nemovitostí, třeba bytu nebo rodinného domu v Praze a pobíráním nájmu z pronajímaného bytu?

5. Jste ochoten se sejít v naší kanceláři v Berouně k projednání podppisu Předrezervační smlouvy? 


Nepřihlášený