id33388

Dotazník 5 otázek k našemu projektu, případně k našim projektům - BYTY PRO MLADÉ LIDI S 8.000 OBCEMI A S ČESKOU SPOŘITELNOU a.s. Napište nám Vaše odpovědi. Děkujeme.

1.  Máte zájem o informace a katalog v pdf k výstavbě 2 rodinných domů se 3 byty, půdorysy, rozpočet apod.?  Můžeme Vám katalog zaslat na Vás email?

2. Jste schopni a ochotni si najít pozemky, 1 stavební pozemek, nebo 2 stavební parcely? Na srealitách? A pak kontaktovat prodávajícího realitního makléře?

3. Jste schopni a ochotni kontaktovat obce v okolí prodávaného pozemku, pak jim posílat naše 1 pdf s obsahem našich rekvalifikací a se 14 ti emaily pro obce k nabídce tvorby nízkonákladového družstva s nimi? A mohli byste posílat poštu ze své datové schránky na fyzickou osobu?

4. Jste schopni a ochotni kontaktovat zasíláním SMS zpráv stavební firmy v okolí prodávaného pozemku, za účelem, zda mají zájem o stavební zakázky (lze využít našich externích spolupracovnic na toto zasílání SMS). A jste schopni stavebním firmám pak posílat naše 1 pdf s obsahem našich rekvalifikací a se 14 ti emaily pro obce a naši NABÍDKU č. 03 na koupi 20 ti klientů na byty, které jsou pro získání úvěru prostě potřeba, s manuálem Bílá kniha Infoburzy, celkem za 12.000,- Kč ? A mohli byste posílat poštu ze své datové schránky na fyzickou osobu?

 

5. Máte zájem o společné zorganizování nového malého bytového družstva a o postavení bytů? Pozemky by se koupily za vklady klientů na byty (založilo by se malé bytové účelové družstvo) a Vy byste s námi společně zajišťovali klienty na byty vydělali byste od 45.000,- Kč do 480.000,- Kč  (tedy od 7.500,- Kč za 1 klienta až do 80.000,- Kč za 1 klienta). Máte zájem? 

A jste schopni a ochotni časem podepsat emisi nemovitostních dluhopisů ve výši 25.000.000,- Kč, když ale peníze za tržby z prodeje bytů půjdou na účet u banky, kde banka přes instrument „podřízenost půjčky“ nejprve vyplatí sama sebe, tedy svůj úvěr 75% ceny developerské výstavby, pak přednostně 25% ceny developerského rozpočtu úvěr investorů (ty, kteří drží v rukou jako ručení ty nemovitostní dluhopisy) a pak teprve uvolňuje zisk 15% z ceny rozpočtu, který musí minimálně na rozpočtu být. Za zaplacení tedy ručí banka, ne Vy. Jste schopni a ochotni časem takovouto emisi nemovitostních dluhopisů podepsat? Ano?


Nepřihlášený