id33420-8-otazek-rm

8 Otázek realitnímu makléři na spolupráci

Firma Wellness Lifestyl s.r.o. Praha

Naše představení – webová stránka – BYTY PRO MLADÉ LIDI

Po oslovení realitního makléře, nebo realitní makléřky, se pošle na jeho nebo její email naše webová stránka BYTY PRO MLADÉ LIDI – půdorysy, řezy, situace, propočty, popis projektu, průvodní technická zpráva.

Aby se realitní makléř nebo makléřka mohl/a/ předběžně podívat.

Odkaz zde: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id33388/

Naše představení – webová stránka – BYTY PRO MLADÉ LIDI

Po oslovení realitního makléře, nebo realitní makléřky, se pošle na jeho nebo její email naše webová stránka BYTY PRO MLADÉ LIDI – půdorysy, řezy, situace, propočty, popis projektu, průvodní technická zpráva.

Aby se realitní makléř nebo makléřka mohl/a/ předběžně podívat.

Odkaz zde: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id33388/

Dále se realitnímu makléři nebo realitní makléřce posílají 4 slejdy s 8 mi otázkami z naší prezentace, co konkrétně nabízíme realitnímu makléři jako společnost WELLNESS LIFESTYL s.r.o. (majitel pan Petr De Cristofaro ze Švýcarska a zastupující osoba v ČR paní Lubica Mouleová na základě plné moci).

Dále se realitnímu makléři nebo realitní makléřce posílá odkaz na jednoduché video na youtube, kde jsou už vidět dopředu i tzv. DEVELOPERSKÉ SESTAVY pro klienty. Odkaz na ně lze najít právě na zaslané webové stránce BYTY PRO MLADÉ LIDI

Odkaz na video na you tube:

https://www.youtube.com/watch?v=5zZdA5-oo3E

Otázky byly už v listopadu 2019 dělány pro Polské realitní makléře, protože i tam rozjednáváme spolupráci a to i včetně shánění těch polských stavebních dělníků na práci do Německa a inzerování této pracovní příležitosti.

Video se jmenuje:

Název:  Oferta dla agenta nieruchomości z Polski

Odkaz na video na you tube je:

https://www.youtube.com/watch?v=CrqZsAU94ww

společnost WELLNESS LIFESTYL s.r.o., všichni to vidí

A tím se přes otázky v prezentaci vlastně zeptat realitního makléře nebo realitní makléřky na zájem s námi spolupracovat a jednat jak s klienty, které sežene on sám, tak s našimi klienty z ANO.

A že by si buď domluvili sami nahrání dat na svůj flash disk, k prohlédnutí, předem, nebo že by za nimi dojela naše kurýrka Marie Frantová a nahrála by jim data na jejich flash disk ze svého počítače nebo tabletu. A toto vše domluvit po SMS nebo psaním přes whatsapp, pokud realitní makléř whatsapp má.

Realitnímu makléři nebo realitní makléřce se pošle Nabídka č. 1 a nabídka č. 2 , aby se s ní seznámil/a/, protože se na její případné využití v našich 8 mi otázkách ptáme (zdvořile a předem). Tyto 2 nabídky a jejich využívání se projednávají zase s panem Pavlem Šámalem, jednatelem Konzultační společnosti, s.r.o. se sídlem v Praze 5.

Odkaz na nabídku 1 a na nabídku 2 (na zasílání SMS) je tento:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id33234/33234.pdf

(můžete se předem podívat, seznámit se s naší nabídkou, na jejíž využívání se ptáme)

Když jsem dělal na obecním úřadě v Praze 2 vedoucího majetkového odboru, v roce 1992, tak jsme před schůzí dávali účastníkům schůze materiály i s programem schůze 14 dní předem.

To jsou normální věci. Připravit si program předem a vzájemně si odsouhlasit body programu.

Takže i tady by se měly sestavit body programu jednání. A nabízí se první schůzka.

Po emailu by šlo asi připravit body programu první schůzky. Aby se obě strany mohly podle bodů programu na schůzku připravit a nevařili z vody.

Ukázka připravených bodů k jiné schůzce, k jinému jednání. Která již byla a proběhla. Podle mne to informačně pomůže, předem. A také máme ve stanovách, že můžeme dělat schůze per rollam (oběžníkem), tedy schvalovat na dálku, přes internet.

UKÁZKA NAŠICH PŘEZBĚŇÝCH KLIENTŮ. Realitnímu makléři nebo realitní makléřce ukázat po SMS naše nevyřízené předběžné klienty. (Na klienty jde klikat a naskakují jejich evidenční karty.) Zasláním odkazu:

https://www.infoburza.eu/id33418

A protože se ptáme na spolu činnost rozprodeje pozemků na stavební parcely, a pak dělání sítí s využitím našeho plánovaného patentu ZELENÉ STĚNY, tak si dovolujeme připomenout nebo představit odkaz na naše video ZELENÉ STĚNY.

Odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=53WbHonbCzc

Dále, asi za týden, realitního makléře nebo realitní makléřku kontaktovat SMS a zeptat se po SMS, jestli se mu zaslané soubory líbí a jestli by uvažoval o vyzkoušení spolupráce.

8 otázek ke spolupráci na realitního makléře, realitní makléřku:

1. Jestli by mohl pečovat o naše předběžné klienty na akci ......., rodinné domy, apartmány, byty za sníženou realitní provizi, probíral by s nimi harmonogam postupu a naši předrezervační smlouvu. A poslal GPS souřadnice, aby se klient dojel podívat na pozemek sám?

2. Jestli by s námi chtěl spolupracovat realitně na projektu 1 bytového domu s malometrážními byty pro mladé lidi?

3. Jestli by na shánění klientů na koncový řadový rodinný dům v hrubé stavbě na ........... nějaké lokalitě v okolí využil naší Nabídky 1 a 2. (pošleme nabídku 1 na inzerci na sreality.cz a nabídku 2 na zajišťování klientů zasíláním SMS zpráv)?

4. Jestli by využil naší Nabídku 1 a nabídku 2 pro své nemovitosti, které má ve své nabídce?

5. Jestli by využil svou reklamu a svou inzerci na sreality na shánění budoucích klientů na byty pro mladé lidi na akci malé bytové  účelové družstvo na byty na pozemcích ve svém okolí?

6. Jestli by využil na shánění klientů na byty pro mladé lidi Plzeň, účelové bytové družstvo, naší Nabídky 1 a 2 (pošleme nabídku 1 na inzerci na sreality.cz a nabídku 2 na zajišťování klientů zasíláním SMS zpráv)?

7. Jestli bychom mohli dělat spolu rozprodej většího pozemku na několik menších stavebních parcel a my že bychom pak jako družstvo dodělávali sítě a kanalizaci (např. naše Zelené stěny, řešení kanalizace)

                            

8. Jestli by nám inzeroval na bazos.cz a jinde na inzertních pracovních serverech shánění slovenských a českých stavebních dělníků pro práci v Německu a ve Švýcarsku, kde dobře platí.


Nepřihlášený