id35116

Kontaktní formulář pro Vaši odpověď. Produkt v nabídce: Dotazník 16 otázek pro firmy. Dotazník 03 ředitelský.

1. Hledáte nové zákazníky?

2. Líbila by se Vám možnost získat 1,0 mil. Kč ze spolupráce na výstavbě bytů pro obce, kdy byty platí stát přes Ministerstvo pro místní rozvoj?

3. Využil byste možnost, kdy klienty na byty shání stroje, pracující 24 hod., 7 dní týdně? A Vy měl odměny za klienty, pěkné meziprovize a ještě případně stavební zakázky nebo dodávky v nějakém Vašem oboru? Ano?

4. Zajímala by Vás možnost si vydat malou emisi vlastních nemovitostních dluhopisů, ty uložit u banky ČSOB a.s. a obdržet pak 3 x tolik, dohromady třeba 80,000.000,- Kč na vlastní developerský projekt na byty nebo na komerční apartmány?

5. Zajímala by Vás součinnost a pomoc s administrativním vyplněním žádosti na ČNB na souhlas s vydáním emise nemovitostních dluhopisů na různá procenta zhodnocení na 100,000.000,- Kč?

6. Jste ochotni uvažovat o stabilizačním podnikovém bytě nebo o více stabilizačních podnikových bytech, kdy se skládá jen 30% jejich budoucí ceny a zbytek financuje Česká spořitelna a.s. ?

7. Jste ochotni se připojit k našemu projektu postavíme 500 stabilizačních bytů pro firmy a podniky a nechat si pro představu zaslat jen náš dopis na společnost AGEL, která má 14.000 zaměstnanců, zdravotních sester a těch 500 bytů jako firma by mohli třeba koupit? Můžeme nezávazně zaslat na Váš uvedený email?

                               

8. Jste si ochotni na Váš budoucí pasivní příjem si založit sám jeden Svěřenský fond za 4 EUR a pak pod sebe je nechat založit všem svým zaměstnancům, také za 4 EUR? A mít tak z jejich svěřenských fondů malé meziprovize do své Svěřenského fondu? A že byste si vyzkoušeli mít příjmy z jejich svěřenských zaměstnaneckých fondů?

9. Víte a znáte význam slova realitní Crowdfunding? Že se jedná o dobrovolnou sbírku na nápad? A že může být realitní Crowdfunding, kdy se klienti mohou složit na malý nebytový komerční prostor a ten si pronajímat? A brát z pronájmu peníze?

10. Zaplatil byste tak 100,- Kč, abyste pak získal mezi provizi až 500,- Kč za každého klienta na Bytové buňky, které by činností realitní inzerce sehnaly samy a automaticky realitní inzertní servery a k tomu naše spolupracovnice na zasílání SMS? 500% ? Vyzkoušel byste tuto nabídku?

11. Mohli byste zvážit nabídku na koupi 1 domu v Itálii za 1 EUR a na pozemku u toho domu si nechat postavit Bytové buňky, ty pronajímat třeba Rakouským a Německým a Švýcarským důchodcům, slunné pobyty na slunci a peníze za pronájmy si pěkně nechat posílat z ciziny na Moravu, co Čech a na Slovensko?

12. Mohli byste zvážit nabídku na malé obchodní zastoupení na Vašem okrese, na prodej Bytových buněk á 34 m2? A na naše pěkné produkty? Bytové buňky na jejich koupi a pak na jejich pronájem? A s podporou shánění klientů na pronájem? Klienti se shání inzercí na Sreality a za pomocí spolupracovnic zasílající sms zprávy. Mohli byste zvážit tuto nabídku?

 

13. Chtěli byste malou administrativní výpomoci od našich administrativních referentek s vyplněním  žádosti do banky ČSOB a.s. za součinnosti a pomoci s korekcí a správností vyplnění žádosti s ředitelem jedné pobočky banky jako konzultantem za správnost se získáním úvěru od ČSOB a.s. třeba 60,000.000,- Kč na Váš vlastní developerský projekt na byty nebo  na komerční apartmány v Praze a okolí?

14. Mohli byste zvážit nabídku na 1 byt zdarma a 7 bytů na pronájem k němu ze spolupráce s námi? Že byste si něco sami vybudovali pro své dítě do života? Ano?

15. Mohla by Vás v budoucnu zajímat spolupráce s obcemi, stavět malé pro obce, kde 100% kupní ceny platí stát? Přes Ministerstvo pro místní rozvoj? Mohla?

16. Mohla by Vás zajímat nabídka na vydání si vlastní emise nemovitostních dluhopisů, třeba za 20 mil. Kč a s tím, že byste nabídky k prodeji přes až 10 světových internetových platforem na prodej cenných papírů? Že byste měli odměny tj. upisovací poplatky až 10% za vydání emise dluhopisů jako zisk čistě pro Vás?  Mohla by Vás tato pěkná a výhodná nabídka zajímat?


Nepřihlášený