id35253

Objednávkový formulář Jany Vrhelové - kontaktní servis.

Zde mi napište vaši zprávu a adresu nebo zastávku MHD u Vaší Zásilkovny. A já Vás budu kontaktovat zpět. Na telefon. Asi sms zprávou, že Váš požadavek se už vyřizuje. A příplatek je 68,- Kč. Za služby Zásilkovny.

Odkaz na tuto Nabídku na realitní Crowdfunding

https://www.infoburza.eu/id35177

ID 35177

INZERCE NA BYT  č. 102, 33,84 m2 Žarošice

TEXT INZERÁTU – na Sreality

BYT 2+kk  33,84 m2 v Žarosicích –výstavba

byt se širokými balkóny přes celý byt a s výhledem do zeleně.

Nabízíme možnost bytu, 2+kk 33,84 m2 z projektu výstavby. Nový byt. Ale z teprve z budoucí výstavby.  Za 670.000,- Kč vkladu a pak měsíční splátky.  

Nízkonákladové družstvo pro obce v okolí na koupi bytů a i pro koncové klienty.

Byt 2+kk bude na klíč.

Cena bytu je kompletní i s DPH a s provizí

Ale je tu možnost, že by se platilo jen 30% ceny nového bytu a to 670.000,- Kč a zbytek cen bytu že by se splácel na 30 leté splátky.

Střecha bude řádně zateplená. Panely FTV a také tepelné kolektory, stahující teplo vodu do zásobníků pod bytem a čerpající teplou vodu do hadic podlahového vytápění.

A k tomu elektrické podlahové topení napájené z baterií, které budou dobíjeny zase panely FTV a solárními panely v chodníku.

Obdélníkový, rovinatý pozemek se nachází v obci Žarosice.  

Placení bytu: nejprve by se tedy platilo: 30% ceny bytu. Pak si nízkonákladové bytové stavební účelové družstvo na 1 rok stavební úvěr od banky. A po kolaudaci si buď klient, člen družstva, převede a sebe byt do svého osobního vlastnictví a 70% ceny bytu doplatí (možno si vzít hypoteční úvěr a na bytovou jednotku už vložit zástavní právo), nebo když to bude obec, tak ta doplatí z peněz od státu, a nebo člen družstva zůstane ve středisku na anuitní splátky, a budete svému družstvu platit anuitu.

Při ceně za celou nemovitost, která by činila 2,234.000,- Kč by se tedy zatím na začátku skládalo 670.000,- Kč. A na ty se dá sehnat ještě půjčka nebo úvěr. Umíme pomoci za součinnosti našich finančních poradkyň. Peníze, 30% kupní ceny skládáte k notáři nebo do advokátní úschovy. A může se stát, že za ně obdržíte do zástavy nemovitostní dluhopisy, které pak vrátíte, až Vám budou připsány členské vklady v novém bytovém vašem stavebním družstvu.

Možno si na tyto finanční prostředky i půjčit na poště nebo je tedy čerpat od stavebních spořitelen přes finanční poradkyně. To je Vaše věc, Vaše volba.

Forma nákupu bytu:

Přes nově založené účelové Stavební bytové družstvo na účelovou akci, na výstavbu bytu.

Další informace a postup:

Máme data ke stažení. Tam najdete přihlášku do přípravného družstva za 1,- Kč.

Máme VIRTUAL OFFICE, tam najdete sekci Obchodní, Technické, Výroba, Administrativa a Vývoj a můžete si všechny informace pohodlně sami předem předčíst.

Mám tam Zvuky pro klienty.

Máme tam Videa pro klienty.

A máme tam pro Vás další informace.

Na osobní schůzce s finanční poradkyní proberete předběžné propočty úvěrů a splátek a dozvíte se další informace, data pro klienta na flash-disku. I s knihou Chytrý táta, jako bonusem zdarma v pdf.

Také máme Dotazník 16 otázek pro rodiny, ten Vám pošleme na email. Můžete vyplnit a můžete se podívat na naše další produkty.

V případě zájmu o více informací zašlete prosím odpověď na uvedený email a ještě nám zašlete informační kontaktní SMS na uvedené tel. číslo ve tvaru:

Dobry den, prave jsem Vam odeslal kontaktni email ohledne zajmu o informace k moznosti porizeni bytu 2+kk v Zarosicich z Vasi planovane vystavby bytu s obcemi . Prosim o zaslani dat ke stazeni a VIRTUAL OFFICE pro dalsi infomace. Dekuji. Podpis.

Psč 

Adresa: Žarosice

Obrázky k inzerátu na SReality:


Nepřihlášený