id35517-25otazek

Dotazník 01 na spolupráci - 25 otázek - pro klienty

1. Zajímalo by Vás získání cenově výhodného A LEVNÉHO bydlení v Praze nebo u Prahy či v Brně nebo u Brna a v okolí? Byt či rodinný dùm 3+kk v hrubé stavbě za 1,199.000,- Kč? Na bydlení nebo na další krátkodobý pronájem? A klienty na pronájem si shánět přes aplikaci AIR BNB?

2. Dobry den, jsme činní v rozprodeji pozemku na okraji Prahy na výstavbu rodinných domu nebo dvojdomů.  A že bychom nabídli moznost předrezervačni smlouvy jen za 20.000,- Kč. S moznosti dalšího prodeje za bohaté odstupné až 100.000,- Kč. Výhodný obchod. Koupě samotného pozemku pak cenově vychází na 950,- Kč za pozemek a 750,- Kč za sítě. Tak jsem se jen chtěla zeptat, zda byste mel zájem o obchodní schůzku s naším obchodním manažerem?

3. Máte zájem o investici 20.000,- Kč do nemovitosti, a to buď na 6% úrok do Svěřenského fondu nebo na 15% úrok do jistého DLUHOPISU krytého penězi a následně pak inkasovat peníze za pronájem nemovitosti nebo prodej pozemku?

4. Máte nebo mohl byste mít zájem o informace o možnosti mít aplikaci do mobilního telefonu na zhodnocování peněz 10% úrokem měsíčně s denním připisováním úroku, kdy aplikace je samozřejmě zdarma a již jí má 800.000 lidí na světě. Mohl byste mít předběžný a nezávazný zájem zatím jen o informace? Je pro výhodné neriskovat své peníze a ještě profitovat?

5. Nabízíme malou  a solidní realitní spolupráci. Na smlouvu. Každý má po 7.500,- Kč z klienta, který dopadne, i spolupracovníkům nebo spolupracovnicím pod sebou. Klienti se shánějí: a) zasíláním SMS, b) inzercí na internetu, c) činností dotazníky-otázky telefonuje callcentrum. Co byste říkali na to, mít  odměny a realitní meziprovize z každého realizovaného klienta? Třeba za 4 klienty měsíčně? Máte zájem o osobní pohovor a o více informací?

6. Hledáte nové zdroje na peníze? Můžeme Vám zaslat jen informace, že existuje institut Svěřenský fond a že si do něj můžete ukládat co chcete, i třeba lidi na spolupráci pod sebe?

7. Líbila by se Vám možnost pořízení rodinného domu jako na leasing, jen za 60.000,- Kč akontace a následně pak už jen splácet měsíční splátky od 7.500,- Kč měsíčně a k nim si přivydělávat spoluprací s námi, inzerováním realit za odměnu 15.000,- Kč za každého klienta, který dopadne, tedy za odměny od 15.000,- Kč měsíčně ?                                             

8. Líbilo by se Vám, kdyby nějací realitní maléři z realitních kanceláří a nějaké callcentrum shánělo klienty na byty a na výstavbu malých bytů pro mladé lidi a rodinných domů Vy jste za klienty měli realitní meziprovize po 7.500,- Kč?                   

9. Zajímalo by Vás, domluvit se s námi, na finanční spoluúčasti třeba od 500,- Kč na placenou inzerci, aby se inzercí na inzertních serverech sreality, mfdnes sháněli klienti na byty, a Vy, že byste dostávali odměny á 7.500,- Kč, 15.000,- Kč, 22.500,- Kč za každého klienta?

10. Zajímalo by Vás pořízení vlastního vzorového rodinného domu 4+1 nebo vzorového bytu, k bydlení a k užívání, ale také i k ukazování dalším klientům, a tím si přivydělávat realitními provizemi na splácení svého budoucího rodinného domu?

11. Máte zájem se zajistit na důchod pasivními příjmy  (pasivní příjmy, kdy pracují druzí pod Vámi a Vy jen inkasujete peníze na svůj účet a o vše se Vám stará Váš správce a vše Vám dohlíží Dohledová organizace)?

12. Jste ochotni Váš budoucí pasivní příjem, penězi nebo svojí prací, nějak podpořit? Třeba že by se prodávaly kosmetické balíčky společně s naší knihou Chytrý táta jednotlivým rodinám, firmám i školám pro nadané žáky. Máte zájem o podíly z této aktivity ve Velké Británii, Německu, Polsku, Slovensku a Česku? Líbily by se Vám dostávat malé mlm podíly z každého prodeje?

13. Jste ochotni z vydělaných peněz u nás realitní spoluprací a z příjmů z několika lidí na Tipařskou realitní spolupráci na zasílání SMS zpráv, aby byli klienti na nabízenou nemovitost k prodeji, tak až budete mít několik tipařek pod sebou a až budete mít za ně příjmy, realitní meziprovize, peníze na účtu, tak až pak, následně,  jste ochotni Váš budoucí pasivní příjem podpořit zaplacením 3.600,- Kč / měs. na zaplacení reklamy  na profesních inzertních serverech pro zisk předběžného klienta na bydlení (výnos 15.000 Kč za každého klienta na byt nebo rodinný dům)?

14. Jste ochotni z vydělaných peněz u nás realitní spoluprací a z příjmů z několika lidí na Tipařskou realitní spolupráci na zasílání SMS zpráv, aby byli klienti na nabízenou nemovitost k prodeji, tak až budete mít několik tipařek pod sebou a až budete mít za ně příjmy, realitní meziprovize, peníze na účtu, tak až pak, následně,  jste ochotni Váš budoucí pasivní příjem podpořit zaplacením částky 10.000,- Kč na práce direct marketingu a callcentra ? (za výnos až 30.000 Kč za 4 klienty na byty)?

15. Jste ochotni Váš budoucí pasivní příjem podpořit zaplacením částky 600,- Kč na zaplacení lidí posílající SMS zprávy pro zisk cca až 10 ti ANO od předběžných klientů na bydlení (pro výnos 7.500 Kč pro Vás, cca za 1 klienta na byt nebo rodinný dům, který za Vašich 600,- Kč by mohl dopadnout)? 

16. Jste ochotni investovat do inzerce 1 inzerátu na profesních inzertních serverech, i na idnes.cz i na srealitách.cz ale i na zasílání SMS aby bylo 10 předběžných klientů částku celkem podle naší Nabídky č. 1 + Sreality.cz a naší Nabídky č.2  (zasílání SMS našimi tipařkami) částku 3.100,- Kč / měsíčně pro výnos 15.000 Kč za 1 klienta, který dopadne, klienta na byt nebo klienta na třeba Vámi prodávanou nemovitost (inzerce Vám běží 24 hod. 7 dní v týdnu, přijde odpověď. A když klient dopadne, dostanete meziprovizi, peníze)? 

17. Líbila by se Vám realitní meziprovize á 7.500,- Kč měsíčně, za 1 klienta na byt, kterého by činností posíláním SMS zpráv sehnaly další spolupracovnice pod Vámi?

18. Líbily by se Vám provize 45.000,- Kč / měsíčně za 3 klienty na byt (ale při platbě 3.600,- Kč / měsíčně na poplatky za profil HOME4PEOPLE pro inzerci na profesních realitních serverech a ještě platit inzervi na sreality), tedy za 3 klienty, kterého byste sehnali inzercí na sreality.cz a pak byste mu posílali informace, ale i své představení jako realitní makléř s řádným a registrovaným profilem. Byly by to už pěkné peníze pro Vás?

19. Hodily by se Vám meziprovize z lidí pod sebou po 300,- Kč, 500,- Kč, 200,- Kč, 300,-Kč a 7.500,- Kč za každého klienta rentiérství, na investice, na měsíční spoření, na generování peněz a na byt, kterého by sehnalo callcentrum, dostalo by zaplaceno a ještě byste dostali meziprovize Vy?

20. Máte zájem o malé obchodní zastoupení na Vašem okrese (malou kancelářskou franchisu) na malý realitní developerský projekt výstavby až 16 ti bytů 2+kk, včetně výhody realitních provizí á 80.000,- Kč za 1 klienta na byt (1,280,000,- Kč v realitních provizích) ?

21. Máte zájem o obchodní zastoupení na prodej stavebního materiálu do našich staveb, prodej zdiva (tvárnice suchého zdění) na rodinné a bytové domy (provozovat takové malé virtuální stavebniny)?

22. Máte zájem o obchodní zastoupení v oblasti hypotečních úvěrů klientům (jsou za zprostředkování klientů peníze vyplácené přímo bankou) na výstavby bytů a rodinných domů?

23. Máte zájem o společné postavení 1 bytového domu (8 bytů) jako společný developerský projekt, kdy by naše strana sháněla jednotlivé dodavatele a Vy byste s námi společně zajišťovali zákazníky přes inzerci na profesních realitních serverech sreality a idnes a vydělali bychom 2,000.000,- Kč a rozdělili bychom se 50/50 a Váš podíl by tedy činil 1,000.000,- Kč?

24. Máte zájem o společné postavení 3 bytových domů na jednom pozemku (24 bytů) jako společný developerský projekt, kdy by naše strana sháněla jednotlivé dodavatele a Vy byste s námi společně zajišťovali zákazníky přes inzerci na profesních realitních serverech sreality a idnes a vydělali bychom 6,000.000,- Kč a rozdělili bychom se 50/50 a Váš podíl by tedy činil 3,000.000,- Kč?

25. Máte zájem o levné auto ze Švýcarska z dražeb a aukcí?  A s reklamou na autě, která by Vám přiváděla klienty na byty a na rodinné domy a realitní meziprovize, že by Vám každý měsíc přinášela pevné, jisté peníze?