id35517-dotaznik14

Dotazník na 14 činností. Uvádím, které činnosti bych možná zvládl /a/.

Odpovězte nám, děkujeme.

1. Zasílat SMS? - tipařská smlouva ke čtení zde na odkaze:

2. Získávání klientů na naše realitní produkty přes kontakty nalezené v katalozích na internetu (katalog firem epoptavka, katalog firem aaapoptavka atd. V Annonci a na bazoši nalezená telefonní čísla a na ně posílat SMS s odkazem na NAŠE PRODUKTY, za účelem, nějaké produty pak prodat. Prohlédněte si stránku naše produkty, odkaz zde. Viděli jste naše nabízené produkty a máte zájem SMS zprávy s odkazem posílat?

3. Získávání realitních makléřů – posílání jim v SMS zprávě text a odkaz na naše produkty. Za účelem, aby projevili zájem o spolupráci a) rozprodávat penziony po jednotlivých apartmánech  nebo b) výstavba 6 ti bytů pro mladé lidi formou účelového bytového družstva a nebo c) výstavba 12 ti bytů, tedy 1 bytového domu pro mladé lidi, projekt ve spolupráci s obcemi a s Českou spořitelnou a.s. Viděli jste naše nabízené produkty a máte zájem SMS zprávy s odkazem posílat?  

4. d) získávání objednávek od přímých prodávajícíh nemovitostí

5. Dopracování některých z našich předběžných klientů na byty či na apartmány

6. SMS kovat klienty na naši ZÁKLADNÍ NABÍDKU (rentiérství, 17%, atd. )  a) zasílání SMS - na daný text (výběr ze 3 textů) 

7. Kontaktovat telefonicky školy s nabídkou společnosti a emailem zasílat nabídky                                  

8. Kontaktovat telefonicky stavební firmy s nabídkou 1 a 2 a emailem zasílat nabídky                

9. Kontaktovat telefonicky přímé prodávající nemovitostí s nabídkou 1 a 2 a emailem 

10. Kontaktovat telefonicky finanční poradce na spolupráci a emailem jim zasílat naše otázky, 25 otázek na spolupráci

11. Kontaktovat firmy na 4 otázky - dělat dotazníky (otázky na zájem o byt, o Sv. fond. o aplikaci a o dluhopisy)

Kontaktovat rodiny na na 4 otázky - dělat dotazníky (otázky na zájem o byt, o Sv. fond. o aplikaci a o dluhopisy)

12. Nastudování textu a zakládací listiny na Svěřenský fond za 90,- Kč a na pasivní příjmy z lidí pod sebou, které se do něj člověk dá (nejprve sežene)

 

 

13. Prodej Zelených karet lidem na pasivní příjmy z lidí pod sebou, s tím, že když zaplatí, tak se jim ti lidi za ty peníze seženou, aby na ně dělali. Cena za Zelenou kartu je 5.000,- Kč. A cena jde rozložit na 10 splátek po 500,- Kč / měs. a na to lidi už slyší, to je vyzkoušené.

14. PRÁCE - Činnost vydělání si peněz přes placení si inzerátu na byt na www.sreality.cz . Inzerce se platí přes peněženku. A peněženka, na tu se dají poslat peníze za již provedenou práci. A za získané klienty na byty jsou realitní meziprovize, a to buď 7.500,-v Kč za 1 klienta, nebo 15.000,- Kč za 1 klienta když má spolupracovík koupenou Zelenou kartu na 1 měsíc za 5.000,- Kč (když už má doplaceny peníze, pokud je splácí na 10 měsíců na spátky).