id39137

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ K MALÉ SPOLUPRÁCI NA PROJEKTU 1 500 STABILIZAČNÍCH BYTŮ PRO FIRMY A PODNIKY:

1. Máte zájem o spolupráci na dodávkách k výstavbě 1 bytového domu s malými byty jako stabilizační byty pro firmy, podnik a pro obce?

2. Máte zájem podpořit své známé stavební firmy možností získat stavební zakázky s jistým placením?

3. Máte zájem o jednodenní školící seminář s uvedenými body programu? 

4. Máte zájem o zajímavou finanční kompenzaci nákladů přes realitní meziprovizi za získaného klienta na 1 byt přes Sreality, placený inzerát na 7 dní z ceny školícího semináře (zahrnuto v ceně školení ?

5. Máte zájem o bezplatné zařazení do pořadníku na 1 byt 3+kk 67 m2 za pouhých 30% jeho ceny z akce byty Plzeň Slovanská? A jednat s panem Ing. Janem Zdražilem, firma HANSTAV s.r.o. Plzeň?

6. A máte zájem o zařazení do seznamu dodavatelů na tento náš projekt 1.500 stabilizačních bytů pro firmy a podniky a jejich zaměstnance?  

WEB BODY PROGRAMU ŠKOLÍCÍHO SEMINÁŘE K PROJEKTU 1.500 STABILIZAČNÍCH BYTŮ PRO PODNIKY A FIRMY V ČR - SEMINÁŘ PLZEŇ, HOTEL PRIMAVERA

Naše školící semináře. Hotel PRIMAVERA, Plzeň. Termín: bude upřesněn.

V rámci našeho projektu 1.500 stabilizačních bytů pro firmy a podniky:


1. Představení projektu byty za možných jen 30% jejich plné ceny a následné finanční příjmy na měsíční splátky.

2. O projektu, základní principy. Financování.

3. O 15% zisku na developerském rozpočtu, takže o možném zisku 15,000.000,- Kč ze 100,000.000,- akce. Což je projekt asi jen 12 bytů.

4. O projektu pro obce, development s obcemi, byty a že stát hradí 100% jejich kupní ceny. Takže téměř státní zakázka, jistota plateb.

5. O vydávání vlastních Nemovitostních oběhových dluhopisů do výše 25,000.000,- Kč bez souhlasu ČNB a možno je vydávat i právnickou osobou, i fyzickou osobou a získání tak 10% z 25,000.000,- Kč, tj. zisku 2,500.000,- Kč, jako upisovací poplatky (podle stanov družstva).

6. O podmínkách od bank, a poskytnutí konkrétních vzorových dopisů a podmínek od 2 největších bank.

7. O Svěřenském fondu jako institutu (analytick účet) na pasivní příjmy z lidí pod sebou za 4 EUR.

8. Jednorázový Realitní Svěřenský fond – za 4 EUR nebo 100,- Kč. Pro Čechy, i pro Němce a Rakouské občany v Rakousku a pro Švýcary.

9. O prodeji naší vlastní knihy Chytrý táta školám, obcím a firmám přes platformu Donio.

10. Úhrada nákladů tohoto školícího semináře pak z profitu z realitního crowdfundingu. V ceně účet na Sreality, kvůli inzerci půdorysů a zajištění tak klientů n byt a za něj realitní odměna.
A ještě nahrání dat na flash drive projektu (7,8 GB) .

11. O pozemcích od obce družstvům do pronájmu na 99 let. Podpora vlády ČR. A o sestavování peticí z klientů z Srealit na pronájem stavebních pozemků na 99 let.

12. Zařazení účastníků tohoto školícího semináře do pořadníku náhradníků na byt za 30% jeho ceny z akce Plzeň - Slovanská. Vysvětlení předrezervačni smlouvy a jejího přeprodeje dál. A o záměru tvorby 200 malých developerských bytových družstev s obcemi. Převedení tabulky 200 developerských bytových družstev. Zařazení účastníků tohoto školícího semináře do seznamu dodavatelů pro 200 nových developerských bytových družstvech.

13. Zařazení účastníků tohoto školícího semináře do seznamu dodavatelů stavebních materiálů na tomto našem projektu 500 stabilizačních bytů přes spolupráci s projektantem. Uvedení dodavatelů v projektu a v technických zprávách (kontrola Dohledovou organizací)

14. Stavebním firmám se pak tak bude nabízet možnost stavebním zakázek. Kontakty mohou dodat účastníci tohoto kmenového školícího semináře.

15. A možná přednáška pana Miloše Hory, Bussmark, developera, postavil 2.500 bytů. Jako bonus.


16. Zadávání komerčního příspěvku na DONIO.cz a 10 světových internetových platforem na investory a investice.

 


Nepřihlášený