id18200-25otazek

Dotazník 01 na spolupráci - 25 otázek

1. Zajímalo by Vás získání cenově výhodného A LEVNÉHO bydlení v Praze nebo u Prahy či v Brně nebo u Brna a v okolí? Byt či rodinný dům 3+kk v hrubé stavbě za 1,199.000,- Kč? Na bydlení nebo na další krátkodobý pronájem? A shánět si klienty na pronájem?

2. Byli jsme činní v rozprodeji pozemku na okraji Prahy na výstavbu rodinných domu nebo dvojdomů.  A nabízeli jsme možnost předrezervačni smlouvy jen za 20.000,- Kč. Že by se pozemek koupil společně, pro více stavebníků a pak že by se jednotlivé parcely převedly na stavebníky. Koupě samotného pozemku pole pak cenově vycházela na 950,- Kč za pozemek a 750,- Kč za sítě s komunikacemi. Měl byste zájem?

3. Máte nebo mohl byste mít zájem o informace k nabídce a k možnosti mít aktivní reklamu, kdy se klienti sms kují a máte hned klienty? 

4. Máte zájem o nemovitostní dluhopisy, po 5.000,- Kč kryté nemovitostí a pronájmem nemovitosti, třeba bytu nebo rodinného domu v Praze?

5. Nabízíme malou  a solidní realitní spolupráci. Na smlouvu. Kdy se posílají SMS zprávy a tak se získává ANO od klientů. V SMS zprávě je otázka na zájem o 2 balíčky s produkty CBD konopí, CANABIS a také dotaz na zájem o stavební pozemek. Každý má po 7.500,- Kč za každého klienta na pozemek a byt, který dopadne, odměny náleží i spolupracovníkům nebo spolupracovnicím pod sebou.

Klienti se shánějí:

a) zasíláním SMS,

b) inzercí na internetu Sreality (dá se skládat na cenu inzerátu),

c) činností dotazníky-otázky telefonuje callcentrum.

Co byste říkali na to, mít  odměny a realitní meziprovize z každého realizovaného klienta? Třeba za 4 klienty měsíčně? Máte zájem o více informací? A můžete si sami kliknout na odkaz u této otázky a podívat se sami na více informací ke spolupráci? Ano?

6. Hledáte nové zdroje na peníze? Můžeme Vám zaslat jen informace, že existuje tabulka pro středisko - analyticky účet a že si do něj můžete ukládat co chcete, i třeba lidi na přínosnou spolupráci pod sebe a z nich mít meziprovize. Můžeme informace a tabulku s odměnami zaslat?

7. Líbila by se Vám možnost pořízení bytu na leasing, jen za 60.000,- Kč. Peníze na callcentrum, aby aktivním telemarketingem shánělo klienty na nemovitostní dluhopisy. Vklad tedy 60.000,- Kč, ale tyto peníze si u nás nejprve vydělat 3 měsíční realitní spoluprací, inzerováním a zasíláním SMS zpráv. A pak objednat za ty peníze u callcentra prodej nemovitostních dluhopisů. Vydá se nová emise. A za peníze za prodané dluhopisy koupit byt. A pak už jen následně  splácet měsíční splátky od 7.500,- Kč měsíčně. Vyplácet postupně investory, odkupovat od ně jejich dluhopisy. A na těch 7.500,- Kč měsíčně si přivydělávat v pokračující realitní spolupráci, inzerováním a zasíláním SMS, spoluprací s námi. Bydlení a spolupráce. Zajímala anebo líbila by se Vám tato obchodní možnost?                                              

8. Pro OBCHODNÍ PARTNERSVÍ: Za 60.000,- Kč za 1 klienta. Hledáme zkušeného člověka z realit a financí pro obchodní partnerství pro tvorbu malých družstev na byty pro mladé lidi. Obchodní partnerství je i třeba jen pro malý developerský projekt výstavby 4 malých rodinných domů 3+kk 67 m2 v ceně 938.000,- Kč za hrubou stavbu a bez základové desky s platbou 25% a zbytek splácet bud hypotékou nebo přes družstvo, protože někteří na hypotéky nedosáhnou. Vhodné pro mladé. Levné rodinné domy. Navrhujeme řešení přes přípravné družstvo, stanovy máme a můžeme zaslat k nahlédnutí. Určitě budete mít hodně otázek, s tím počítáme. Již v minulosti jsme družstva na byty dělali a máme s touto činností zkušenosti. Můžeme informace a stanovy přípravného družstva zaslat na Váš email?

9. Pro Obchodní zastoupení: za dalších 22.500,- Kč za 1 klienta.
Obchodní zástupce:
-    Pomáhá klientu sehnat pozemek
-    Soustředí klienta do přípravného družstva na sítě k pozemku
Cíl: prodávat projektovou dokumentaci na RD 67 m2
Způsobem č. 1 : za využití 1-2 tipařek, které by posílali SMS zprávy (dostanou od nás čísla)
Tipařkám: 7.500,- Kč (podle tip.smlouvy)
Obchodnímu zástupci zůstane: 15.000,- Kč
Způsobem č. 2 : inzercích na sreality za 72,- Kč denně, inzercí na bazos, annonce, ceskereality atd.
Obchodnímu zástupci zůstane: 22.500,- Kč
Získaný kontakt:
Předá se OBCHODNÍMU PARTNETU
Máte zájem o tuto činnost za zhruba těchto podmínek a za tyto finanční odměny?

10. BYTY PŘES NOVÁ BYTOVÁ DRUŽSTVA S OBCEMI: Máme projekt byty přes družstva s obcemi a stanovy přípravného družstva.
Jde o ty byty pro obce se 100% financováním obcí od MMR a s tvorbou nových družstev za podpory ČSSD, a jejich veřejného návrhu.
A právník Mgr. Stanislav Vavřička, od Poděbrad, má data pro ně další data na flashce.
Financování je řešeno s bankami, např. Česká spořitelna a.s. dá úvěr novému družstvu do 30,000.000,- Kč nebo MONETA, ta přišla v této době s novým produktem a to úvěrování nových právnických osob, neboli i nových družstev s obcemi.
A také chceme kupovat byty od developerů, jako nové družstvo s novými klienty, obcemi také, ty byty by byly hned k nastěhování a nemuselo by se čekat 2-3 roky, až se nové byty postaví. To také možnost.
Máme kontakty na 8.000 obcí. Jen je kontaktovat a pak jim poslat předepsaný email a v příloze stanovy přípravného družstva.
Líbí se Vám tento projekt? A chtěli byste se k nám přidat pro spolupráci na tomto projektu s obcemi?

11. Máte zájem se zajistit na důchod pasivními příjmy  (pasivní příjmy, kdy pracují druzí pod Vámi a Vy jen inkasujete peníze na svůj účet a o vše se Vám stará Váš správce a vše Vám dohlíží Dohledová organizace)?

12. Napsali jsme knihu CHYTRÝ TÁTA. Má v sobě kapitoly k developerské spolupráci. Jsou to informace, které by se Vám mohly obchodně hodit. Kniha je ve formátu pdf.

Prodali bychom Vám tuto knihu s 50% slevou za 200,- Kč. Máte zájem o tyto informace a máte zájem si tuto obchodní knihu u nás koupit? Za 200,- Kč? Které si třeba u nás můžete nejprve vydělat?

13. Jste ochotni Váš budoucí pasivní příjem podpořit zaplacením si třeba na týden reklamy na sreality, která stojí 72,- Kč na 1 den,  pro zisk klienta na bydlení (výnos 15.000 Kč za každého klienta na byt nebo rodinný dům)? Týden stačí, někteří lidé chodí na sreality i 3  denně, co tam přibylo nového. Láká Vás možnost zaplatit si jen týden reklamu na srealitách a pak vydělat 15.000,- Kč?

14. SCHVÁLENÝ ZÁKON O KRYPTOMĚNÁCH A TOKENECH: Byl schválen zákon „o digitálních finančních aktivech“. O čem to je? Zákon umožňuje transakce s kryptoměnami a jejich využití pro úspory a investice. Kryptoměna se používá různými způsoby: pro investice a pro vyhýbání se finančnímu sledování atd. Investoři, se snaží zvýšit svůj kapitál prostřednictvím dlouhodobého skladování nějaké měny, nebo jí často nakupují a hned jinde na 28 místech rychle prodávají (častý nákup - prodej). To známe všichni. Zákon radí, aby lidé investovali asi pět procent svých volných finančních prostředků.  Líbí se Vám možnost a existence, že lze zvýšit svůj kapitál?

15. Jste ochotni Váš budoucí pasivní příjem podpořit zaplacením částky 600,- Kč na zaplacení lidí posílající SMS zprávy pro zisk cca až 10 ti ANO od předběžných klientů na bydlení (pro výnos 7.500 Kč pro Vás, cca za 1 klienta na byt nebo rodinný dům, který za Vašich 600,- Kč by mohl dopadnout)? 

16. Jste ochotni inzerovat na inzertním serveru annonce, získat tak odkaz na inzerát a ten odkaz rozesílat sms zprávami, jako dotaz, na zájem, a aby se odpovědělo před odpověď přes podaný inzerát? Získat si tak také klienty. A když klient dopadne, dostat pak meziprovizi, podle tabulky na středisko – analytický účet osoby? Rovnou automaticky připsány peníze správcem? Taková vlastně malá virtuální elektronická vkladní knížka ve svém mobilu?   Jste ochotni inzerovat v annonci a pak posílat sms zprávy na obdržená telefonní čísla?

17. Líbila by se Vám realitní meziprovize á 7.500,- Kč měsíčně, za 1 klienta na byt, kterého by činností posíláním SMS zpráv sehnaly další spolupracovnice pod Vámi?

18. Tabulka pro středisko – analytický účet občanu.
Tabulka obsahuje jen 5 možností.
Hodně lidi řeší věci už jen přes chytrý telefon
Odkaz na tabulku lze poslat sms a emailem a posílat lze to i obcím, aby jej přeposílali dál svým klientům zájemcům o byty nebo o nájmy bytů.
Tabulka je přehledná a dobře čitelná. Každý se může podívat.
Tabulka obsahuje odměny. Každý se může zainteresovat, přidat.
Máte zájem o zaslání odkazu na tuto tabulku? Můžeme poslat odkaz v SMS zprávě? Můžeme zaslat na email?

19. Hodily by se Vám meziprovize přes své středisko – svůj analytický účet z lidí pod sebou po 300,- Kč, 500,- Kč, 200,- Kč, 300,-Kč a 7.500,- Kč za každého klienta? V MLM do 8 mi řad z lidí a klientů pod sebou? Do šířky můžete mít vedle sebe také hodně lidí. A ještě by se mohlo stát, že byste měly meziprovize za klienty, které by sehnalo profesionální callcentrum činností dělat dotazníky a dotahovat klienty. A meziprovize byste dostávali i Vy? Hodily by se Vám takto poctivě získané příjmy jako řádné meziprovize?

20. Máte zájem o malé obchodní zastoupení na malý realitní developerský projekt výstavby 12 ti bytů s obcemi, které by platily byty ze 100% dotací od státu a pak si je dále pronajímaly za regulované nájemné 62,10 Kč za 1 m2 a Vy byste měli realitní provizí á 82.500,- Kč za 1 klienta na byt?  (V realitních provizích za akci pro Vás a obchodní zástupce a tipařky 990.000,- Kč) ?

21. Máte zájem o obchodní zastoupení na prodej stavebního materiálu do našich staveb, prodej zdiva (tvárnice suchého zdění) na rodinné a bytové domy (provozovat takové malé virtuální stavebniny)?

22. Máte zájem o obchodní zastoupení v oblasti hypotečních úvěrů klientům (jsou za zprostředkování klientů peníze vyplácené přímo bankou) na výstavby bytů a rodinných domů?

23. Máte zájem o obchodní partnerství pro společné postavení 1 bytového domu pro obce a případně pro klienty? Společně bychom vydělali 2,000.000,- Kč a rozdělili bychom se 50/50 a Váš podíl z obchodního partnerství by tedy činil 1,000.000,- Kč? Máte zájem? A můžete si kliknout na odkaz u této otázky sami?

24. Máte zájem o širší obchodní partnerství, a to k výstavbě 1 bytového domu (viz. otázka výše č. 23) rozšířit spolupráci o odkupování bytů od developerů, že bychom sehnali klienty a udělali z nich nové účelové bytové družstvo a jim vyřídili finance. Za klienty bychom sháněli obce, které mají 100% financování bytů od státu, což je pro developera 100% jistota prodeje. Máte zájem jednat s developery a k tomu nedílně sestavovat nová družstva z klientů, obcí i běžných klientů? Společně bychom vydělali peníze a rozdělili bychom se 50/50. Máte zájem o toto širší obchodní partnerství?

25. Máte zájem o levné auto, třeba ze Švýcarska z dražeb a aukcí? Nebo z Čech, z dražeb a aukcí? Aby bylo levné. A pak s reklamou na autě, na možnost bytu, a ještě s koordinátorskou smlouvou na spolupráci v developerských projektech pro obce. S reklamou, která by Vám přiváděla klienty na byty a na rodinné domy a realitní meziprovize z získané klienty od tipařek na SMS (meziprovize za jimi získané klienty) a k tomu se smlouvou, na měsíční paušální výplatu, která by Vám každý měsíc přinášela pevné, jisté peníze, na splátku auta. Máte zájem o toto propojení auta a reklamy na autě a spolupráce?


Nepřihlášený