id18200-dotaznik14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dotazník 14 otázek na pracovní činnosti. Uvádím PRÁCE, které BYCH MOHLA/MOHL PRO VÁS JEŠTĚ VYKONÁVAT.

1. Zasílat SMS.

Tipařská smlouva ke čtení zde na odkaze:

2. Pomáhat vyřizovat klienty a psát jim SMS zprávy s odkazy na webové stránky, posílat emaily. A třeba s otázkou, kdy má čas, aby se mi mohlo zatelefonovat. Něco jako pomáhat s domlouváním termínů schůzek, kdy má klient zájem být v té či oné obchodní věci kontaktován.

Tichá práce.

Pomáhat vyřizovat takto již předběžné klienty.

3. Provádět obchodní korespondenci dělat, psát emaily dřívějším našim klientům, Emaily s dotazy na zájem o pořízení bytu zda zájem trvá a zdamají případně zájem o obchodní schůzku v kanceláři.  Ze služebního emailu. Tichá práce. Zasílání odkazu:

4. Získávání Obchodních zástupců a Obchodních zástupkyň, inzercí v annonci. Jednoduché. Vzory inzerátů poskytneme. A návod také. 

5. Činnost dopracování předběžných klientů: Telefonování a probírání, zda dostali emaily a zda vše viděli a četli. Bližší informace na kartách klientů.

6. Informovat klienty o možnosti získávat peníze na spolupráci s obcemi, kdy obce mají 100% finance na nové byty od státu. 

7. AKTIVNÍ TELEMARKETING NA OBCE: Telefonovat na obce tento callsript za účelem, že se jim pošle jen email, aby se zasláním emailu souhlasily. Telefonní kontakty na obce byste dostali. Callskript je:

CALLSKRIPT NA OBCE

Dobrý den, volám v zastoupení Mgr. Stanislava Vavřičky, člena ČSSD, máme projekt byty přes družstva s obcemi a pošleme Vám jen informační email, a stanovy přípravného družstva, jestli se Vám budou líbit,  a voláme to, aby to nebyla nevyžádaná pošta...

Jde o ty byty pro obce se 100% financováním ... a s tvorbou družstev... za podpory ČSSD .. právníka Mgr. Stanislava Vavřičky, který má data pro Vás na flashce…

Ale také chceme kupovat byty od developerů, ty by byly hned k nastěhování a nemuselo by se čekat 2-3 roky, až se nové byty postaví. Tak je to také možnost.

Tak posíláme email, se stanovami přípravného družstva a uvidíme, jestli se Vám budou stanovy líbit, ano? .. máte email (…a předčíst email)… tak ano, na něj pošleme do 24 hod . , pošle kolega z emailu Konzultacni-společnost@seznam.cz

Pěkný den a nashledanou.

Za odměny: pak za koupené byty obcí, obce mají 100% dotace na byty od státu a pak je ještě mohou pronajímat za regulované nájemné. Takže je šance, že si nějaké byty koupí a budou meziprovize.

Máte zájem telefonovat na obce?

                               

8.Kontaktovat telefonicky stavební firmy s návrhem na spolupráci, nejprve poslat stanovy, jestli se jim budou líbit a jestli budou chtít stát se členy přípravného družstva

A pak je seznámit emailem s body ke schůzce, zasláním bodů na email:

PROGRAM :
Úvod
Cíl naší osobní schůzky: projednat vyzkoušení malé developerské akce společně:

1) Probrat reference
2) Probrat návštěvu bank, na úvěr na nová družstva, viz dopis do banky / také jsme jednali v Polské bance v Polsku
3) Probrat dopis do banky o představení našeho záměru, byty s obcemi, které budou platit 100% ceny ze státních peněz. Jedna akce do 30,000.000,- Kč.
4) Probrat finanníčního poradce Ing. Příhodu, PRAHA 10, jako klientské místo pro klienty, které seženeme a) inzercí, b) zasíláním SMS, c) aktivním telemarketingem přes profi callcentra a d) od obcí z jejich pořadníků.
6) Probrat projekty na byty, pak pana Ing. arch. Tomáše Podhajského z Říčan, že jsme nad projektem několik let v kontaktu, že má stavební firmu TOPRODO s.r.o. a že by rád stavební zakázku. Že má asi 17 typů RD v katalogu RD, ceny stavby od subdodavatelů a od stavebních firem a sestavit spolupráci pro další stavební firmy.
7) Probrat data na flashce . pr klienty, přijede nahrát paní Marie Frantová. Jsou to důležité informace pro klienty a budou se nahrávat i starostům obcí.

8) DEVELOPERSKÉ SESTAVY - probrat je. Mají každý řádek 6 ikonek a na ty jde klikat, pro další informace.

9) Probrat inzerci na OBCHODNÍ PARTNERSTVÍ
Obchodní partnerství
Nadpis:
Výstavba 500 bytů, spolupráce s obcemi
Text:
Pro projekt s veřejnou podporou ČSSD na tvorbě bytových družstev s tím že obce mají 100% dotace na byty od státu a do družstev by vstupovaly a které by pak pronajímaly za regulovatelné nájemné hledám partnera. Také plánujeme kupovat byty od developerů, již postavené. Nabízíme 60.000,- Kč z každého bytu a 22.500,- Kč pro obchodního zástupce. Plánujeme postavit 500 bytů. Vhodné pro stavební firmy, realitní makléře a finanční poradce. Přípravné družstvo máme a začali bychom zasláním stanov.

Probrat součinnost s vyřizováním zájemců, kteří se ozvou na tento náš inzerát. Nahrávání zájemcům data na flash disk.

DISKUSE:

- znovu financování bytu 2+kk / - buď bez CASH BACKU tedy s výdělkem pro developera nebo s CASH BACKEM pro obec nebo pro klienty na byty

              

9. AKTIVNÍ TELEMARKETING  PŘÍMÝM PRODÁVAJÍCÍM NEMOVITOSTÍ: Telefonicky kontaktovat přímé prodávající nemovitostí ze systému pro realitní makléře a oslovovat je nabídkou na naši AKTIVNÍ REKLAMU. Což se dšlá tak, že se domluví poslání odkazu v SMS zprávě na uvedené telefonní číslo. V dnešní době má téměř každý chytrý telefon. A tak se může zběžně podívat na nabídku naší AKTIVNÍ REKLAMY.

Odměna: 15% z tržby

Máte zájem naši AKTIVNÍ REKLAMU  obchodně přímým prodávajícím nemovitostí nabízet?

10. Inzerovat na Facebooku, podávat inzeráty do skupin, shánět si další spolupracovnice do svého týmu a když bude nějaká akce, SMS kovat a podávat inzeráty, tak je kontaktovat, jestli tu práci vezmou. Nejprve je kontaktovat přes messenger, pak jim zasílat svoji registraci se svým jedinečným číslem ID s našimi 25 otázkami na spolupráci a webové stránky na práce z domova. A když vyplní a pošlou, tak je kontaktovat telefonicky nebo SMS, jestli je vše v pořádku a zaslat jim odkaz na DISPEČERSKÝ PULT a také odkaz na naše zvuky AUDIO – na 50 zvuků. A odkaz na GRAFY PRODUKTIVITY a že budou mít také takovou tabulku na svoje lidi pod sebou, aby si mohli společně a vzájemně své lidi sledovat, jak je kdo produktivní a jak je kdo přínosem. Máte zájem si dávat inzeráty do skupin na Facebooku?

11. AKTIVNÍ TELEMARKETING ŘEDITELŮM FIREM

Kontaktovat ŘEDITELE FIREM na 4 otázky - dělat dotazníky

Callskript je:

CALLSKRIPT NA 4 OTÁZKY

Dobrý den,

… Vaše jméno, pro Konzultační společnost, pro projekt Byty pro mladé lidi ve spolupráci s obcemi a s Českou spořitelnou, a.s. Za veřejné podpory ČSSD, která podporuje zakládání nových bytových družstev a aby tam vstupovaly obce a kupovaly si byty:

Mám na Vás asi 4 otázky, mohu se zeptat?

Já Vaše odpovědi jako telefonní operátorka vyplním za Vás. 

4 Otázky:

1. Máte zájem o možnost bytu, jde o spolupráci s obcemi a družstvy. A může si buď byt koupit a nebo si je jen pronajímat od obce za regulované nájemné 61,10 Kč za 1 m2. Měl byste předběžný zájem? 

2. Máte předběžný zájem o koupi apartmánu a ten pronajímat, třeba Němcům na bydlení pro seniory?

3. Máte předběžný zájem o nabídku aktivní reklamy, která přivádí konkrétní zákazníky?  

4. Nabízíme NEMOVITOSTNÍ DLUHOPISY, podložené vlastnictvím a pronájemem nemovitosti. Máte předběžný zájem o dluhopisy, po 5.000,- Kč kryté nemovitostí a pronájmem?

Děkuji za Vaše odpovědi a já se rozloučím,

přeji hezký den.

================================

A další postup, odevzdat report do systému:

Otevřít si svůj Odpovědní formulář (se svým ID, aby se tak vždy poznalo, že je od Vás) a zapsat odpovědi a vyplnit kontakt na respondenta.

12. Probírání s lidmi pod sebou, Svěřenský fond (zdarma, jen za poštovné). Středisko, analytický účet je pro představu 10 řádků nebo 15 řádklů v excelu, v tabulce, kam se píší samostatné věci k jednomu člověku nebo k jedné věci zvlášť. Jde tedy, že do střediska se vkládají stanovy přípravného družstva, pravidla na peníze, neboli kariérní řád. Dále další věci, jako např. harmonogram atd. A pak správce střediska s těmito věcmi má pracovat a starat se. A Dohledová organizace, tu máme z Kanady a zakotvenou ji máme ve stanovách přípravného družstva, ta zase kontroluje, jestli se plánují posílat peníze na ty správné účty, tedy komu se mají poslat a kdy. Vaší prací je tedy tyto věci probírat se svými lidmi, informovat, je, poučovat, aby si přečetli o tom věci, aby si poslechli zvuky a aby si prohlédli videa. Budete v týdnu tyto činnosti a práce se svými lidmi pod Vámi dělat?

 

 

13. Vymysleli jsme takovou věc, Zelenou kartu, což je něco jako platební karta a něco jako potvrzení za zaplacení personalistiky a péče o operátora nebo spolupracovníka pod platícím kupcem Zelené karty.

Je to nabídka na pasivní příjmy, že když si někdo Zelenou kartu zaplatí, tak pak má z operátora peníze. Přitom operátor může sedět např. u 4 obrazovek a sledovat 28 burz, kde co prodávají levně, kde co koupit a kde co vykupují draho, komu co prodat. A pak jen napíše report do systému a jeho vedoucí to zkontroluje a Dohledová organizace to také zkontroluje a pak nákup odsouhlasí a i aby se prodalo dráž, odsouhlasí. To asi chápete.

A také může spolupracovník dělat naše věci, podávat inzeráty a získávat klienty, posílat SMS zprávy a získávat klienty, dělat dotazníky jako callcentrum a získávat klienty. Zelené karty se tedy nabízí a prodávají. Cena za Zelenou kartu je 5.000,- Kč. A cena jde rozložit na 10 splátek po 500,- Kč / měs. a na to lidi už slyší, to je vyzkoušené.

Vaše odměna: 10% z tržby.

Takže když prodáte za dopoledne 10 Zelených karet najednou, tak si vyděláte za 1 den 5.000,- Kč.

Máte zájem nabízet a prodávat naše Zelené karty?

14. PASIVNÍ PŘÍJMY Z PLACENÉ REALITNÍ INZERCE - SREALITY:

Všichni chodí na sreality.cz a i třeba 3 x denně, zda tam není něco nového. Je to téměř jako taková realitní burza.

A my sháníme klienty, jako realitní kancelář, na naše nabídky.

A 1 inzerát stojí na sreaity.cz 72,- kč na 1 den a + dalších 72,- Kč za topovánání, aby byl nahoře.

Topovat nemusíte. Ale pokud můžete mít za sehnaného klienta na pozici Obchodní partner 60.000,- Kč, tak je to pro Vás zajímavé.

Ale pokud můžete mít za sehnaného klienta na pozici Obchodní zástupce  22.500,- Kč, tak je to pro Vás zajímavé.

Ale pokud můžete mít za sehnaného klienta na pozici tipařka na zasílání SMS  7.500,- Kč, tak je to pro Vás zajímavé.

Sice vyděláte i lidem nad sebou. Ale zase můžete mít lidi pod sebou a ti mohou také získávat klienty a Vy zase máte meziprovize když oni někoho seženou. Takový je život.

Ale pořád je pro Vás výhodnější, když se něco děje, než když se neděje nic.

Podání inzerátu je přes email na seznamu. Inzerát se podává podobně jako se podává inzerát do Annonce.

A inzerát se platí přes peněženku u emailu na seznamu. Naplnit peněženka jde Vašimi penězi, nebo po čase penězi vydělanými u nás. Týden inzerce stačí, buď je nabídka zajmavá, nebo ne, to se hned pozná. 1 týden inzerce by vyšel na 504,- Kč + DPH. A to zas není tolik, proto tomu, jako jsou za klienty odměny.

A na 1 dobrý inzerát můžete mít i třeba 2-3 klienty.

Tak co, promyslíte to? A dáte si do plánu, že si v týdnu sama podáte inzerát na sreality?

Odkaz na Dotazník 25 otázek… zde:

 

https://www.infoburza.eu/id18200-25otazek

 

 


Nepřihlášený