id33562

Informace pro České, Polské a Německé investory na koupi apartmánu z rozprodeje penzionu Duha a na kdytí podílu do družstva na chvíli nemovitostní dluhopisy, než bude apartmán převeden do osobního vlastnictví.

Prodej apartmánu z rozprodeje penzionu Duha:

1) direct marketing, oslovení, zeptání se po SMS, zdvořilý dotaz, zda můžeme zaslat obchodní nabídku

2) na kladně reagující zájemce zaměřit zaslání více informací, klasicky na email s odkazy (podobný email jako prodávajícím nemovitostí) a také odkaz na nahraný zvuk. A ještě pro ujištění poslat pak SMS zprávu s odkazem na nahraný zvuk, aby si zájemce mohl pohodlně zvuk pak v klidu pěkně poslechnout.

Cíl: prodej apartmánu na Přihlášku do nového družstva, k penězům 2.ručení ve formě Nemovitostních dluhopisů a pak převod do OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ na sebe. Udělá se prohlášení vlastníka.

Smlouva: Předrezervační smlouva, Přihláška do družstva, založení nového družstva, poslání peněz k notářce, Rozhodnutí o přijetí za člena družstva, převod penzionu na družstvo, vlastnictví členského podílu, rekonstrukce, prohlášení vlastníka, rozdělení na nebytové jednotky, vlastní elektroměr, kupní smlouva na převod apartmánu, návrh na provedení vkladu vlastnického práva. A také smlouva o upsání a koupi dluhopisů společnosti na akci

 

Penzion Duha

Dolní Dvůr 56

Krkonoše

LV 254

II. Úvěr a rozpočet

Požadovaná výše úvěru 13 000 000,-Kč

Doba úvěru 5 - 15 let

Maximální roční úrok 10 %

Využití prostředků z čerpaného úvěru :

Koupě penzionu a pozemků 10 000 000,-Kč

Rekonstrukce – výstavba apartmánů 2 000 000,-Kč

Projekt a vlastní zasíťování pro ing. sítě 1 000 000,-Kč

Investice z prodeje pozemků a apartmánů :

1. apartmány předpokládaný zisk : 29.000.000,-Kč s DPH

k prodeji bude 600 – 1000 m/2

1 m/2 za 29.000,-Kč

2. pozemky předpokládaný zisk 22.500.000,-Kč s DPH

k prodeji bude 10000 – 15000 m/2

1 m/2 za 1.500,-Kč

Ze zisku se uhradí úvěr a z provozu penzionu

Rezervní fond ze zisku 5 000 000,-Kč

V rámci rekonstrukce se ze zisku provede zateplení, výměna oken, alternativní zdroje, tepelná čerpadla, fasáda se obloží imitací dřeva, nástavba nad jídelnou a kuchyní formou sedlové střechy – společenská místnost a fit centrum, sauna a zázemí, venkovní bazén a rekonstrukce hřišť – umělý povrch. Zakoupení penzionu na Benecku – Krkonoše s vlastním lyžařským vlekem.

III. Popis podnikatelského záměru

Podnikatelským záměrem je :

1 – odkoupení penzionu včetně pozemků LV 254 a jeho rekonstrukce - apartmány

2 – provozování penzionu

3 – zasíťování pozemků

4 – odprodej části pozemků pro výstavbu rodinných a rekreačních domů a prodej apartmánů

5 – na zbylé části pozemků rekonstrukce sportovního areálu

6 – koupě dalšího penzionu v Krkonoších

Jedná se o výhodnou koupi penzionu a pozemků. Penzion se prodává s kompletním vybavením. Prodej jde přes realitní kancelář Immo-invest group cz. Majitelé již tento penzion neprovozují z důvodu stáří a proto ho řídí jejich syn, který k této činnosti nemá vztah.

Penzion DUHA se nachází v katastrálním území Dolní Dvůr v okrese Trutnov. Dá se říci v samém srdci Krkonoš, na okraji obce s celoročním přístupem k penzionu. Obec je situovaná

ve střední části Krkonoš s výhledem na panoramata Krkonoš a nejvyšší horu Krkonoš a ČR

Sněžku.

Penzion byl dokončen v roce 1991 a sloužil jako rekreační podnikové středisko s velkými pozemky okolo. Dnes slouží tento penzion pro rodinou rekreaci, školní rekreaci a pro pořádání podnikových setkání a podobně.

Z místa penzionu se dá velice dobře dostat do širokého okolí – Strážné , Špindlerův Mlýn,

Černý Důl, Janské Lázně, Vrchlabí, Lánov, Dvůr Králové nad Labem a Trutnov.

TEXT EMALU KLIENTU NA APARTMÁN Z ROZPODEJE PENZIONU DUHA

=============

Pěkný email s anuitním kalkulátorem na základě SMS přímému zájemci o apartmán z penzionu DUHA

Dobrý den,

pracuji jen jako administrativní referentka a to jen občas. Nárazově. Dělám pro Svěřenský fond pro klienty Pavla Šámala, i pro jednu paní rentiérku a institut Svěřenský fond možná nebi jistě znáte.

A psala jsem Vám ohledně možnosti koupit apartmán z penzionu Duha v Krkonoších.

Představili bychom se:

Děláme pro investory Svěřenské fondy, což jsou instituty, do kterých si mohou lidé odkládat svůj majetek a ten pronajímat a brát pak peníze do svěřenského fondu za pronájem. Svěřenský fond nemůže dostat pokutu, protože to není ani fyzická, ani právnická osoba. Svěřenské fondy, jistě si můžete najít na internetu jméno PAVEL ŠÁMAL a rozprodáváme penziony po jednotlivých apartmánech. A podíly k apartmánům se mohou pohodlně vložit i do nového založeného Svěřenského fondu. Na apartmány máme zhruba cca 1.000 investorů, kteří mají zájem o informace k nabízené nemovitosti s tím, že jim k tomu děláme po internetu propočet splátek a výnosů.

Dobře… děkuji a že jsem tak smělá, můžeme si dovolit Vám pak pro ujištění poslat SMS zprávou a odkazem na propočet pro investora apartmánu, abyste se jen podíval, že jsme neudělali žádnou chybu, mohu Vám zítra nebo pozítří poslat jednu SMS zprávu?

Ano, děkuji..

No a pokud nám projevíte zájem mlčením, tak bychom se ozvali další SMS zprávou už s propočtem na apartmán z penzionu DUHA v Krkonoších.

TABULKA – PRVNÍ PROPOČET:

APARTMÁNU:

ANUITNÍ KALKULÁTOR NA APARTMÁN ZA  400.000,- Kč

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id33564/

(klikněte si, je to důležité)

Musíme ostatní investory obeslat emailem a sms zprávou, s odkazem na tento propočet a to nám nějakou přiměřenou dobu bude tato administrativa trvat.

Také se může stát, že se na investici 1 apartmánu složí třeba 10 investorů, je to CROWDFUNDING, známá věc od r. 2011 na celém světě a v Kanadě jsem byl 3x, už v roce 1999 a řešili jsme pojem Dohledová organizace ke Svěřenským fondům, což jsou analytické účty o které se starají právě osoba obmyšlená, správce a Dohledová organizace a jsou podle zákona z Qubecku a ten je jak známo v Kanadě.

Ale to asi vše znáte, neříkám nic nového.

Krytí podílem + nemovitostními dluhopisy jako druhé ručení.

Dobře se převádí a předává v případě prodeje podíku k apartmánu přes pokyn přes správce Svěřenských fondů.

Takže:

Jen že bychom se domluvili, že už jsme připravili  finanční tabulku a  pošleme Vám ji i SMS zprávou.

A asi tak za 14 dní bychom se ozvali a když budou mít naši ostatní investoři předběžný  zájem, tak že bychom poslali předrezervační smlouvu k přečtení a k podpisu, ano?

Ano, děkuji, tak jsme domluveni.

===================

Najít si webovou stránku

http://samalpavel.cz/    Svěřenské fondy asi umíte, to není problém.

Máme tedy 1.000 investorů z našeho dřívějšího direct marketingu, tedy z telefonování dotazníků a ptaní se na 5 otázek, z nichž 1. Otázka byla na zájem o koupi nemovitosti. Tím nám vznikli předběžní klienti na koupi nemovitostí.

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id32116/id/200313/

To nás stálo peníze, a ne malé peníze.

A dalším krokem je, že objednáváme u profesionálního callcentra převolávání těchto našich investorů na konkrétní nabízenou nemovitost. Abychom se jich aktuálně zeptali, jestli jejich zájem ještě trvá a mohli jim zaslat obrázky a popisy prodávané nemovitosti a k ní financování s CAHS BACKEM.

Cash Back používá dnes hodně obchodníků, je to vrácení části kupní cemy.

A my k tomuto ještě nabízíme našim klientům aplikaci Cloud Token Walled, známá věc, kde si zhodnocují všichni své peníze 10% úrokem měsíčně. Proč? Nu protože je to pro ně finančně výhodné, víte?

A tedy 10% z kupní ceny (realitní provize je k tomu 5% a zvláš´t) vracíme klientům a oni si dají peníze do aplikace a tam mají 1/10 měsíčně, tedy vlastně 1% z ceny nemovitosti. A to jin zběžně odpovídá měsíční výši hypoteční splátky.

Tak to děláme s obcemi v rámci projektu Bydlení pro mladé lidi, kde mají obce jak všichni víme 100% dotace na byty. A ještě dostanou od nás Cash Back do aplikace ve svém chytrém telefonu. A mohou si šoupat s penězi už sami, jak jim je libo.

Máme databázi 8.000 obcí a obchází je náš právník pan Mgr. Stanislav Vavřička z Poděbrad, zastupitel za jednu známou politickou stranu v rámci podpory bytové politiky u nás.

Tady a zde máme odkaz na to financování bytu s Cash backem. Je to jednoduché a jsou tam i naše anuitní kalkulátory, videa na youtube. Ty jsou pro naše klienty na koupi nemovitostí.

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/financovani_bytu_2kk/

Můžete si kliknout a můžete se i na videa případně podívat.

===================

EKONOMICKÝ PROPOČET A FOTKY:

Zde:

https://www.infoburza.eu/id33562

Na kartě Infoburzy napsáno toto:

Informace pro České, Polské a Německé investory na nemovitostní dluhopisy

Prodej nemovitostních dluhopisů:

1) direct marketing, oslovení, zeptání se po SMS, zdvořilý dotaz, zda můžeme zaslat obchodní nabídku

2) na kladně reagující zájemce zaměřit zaslání více informací, klasicky na email s odkazy (podobný email jako prodávajícím nemovitostí) a také odkaz na nahraný zvuk. A ještě pro ujištění poslat pak SMS zprávu s odkazem na nahraný zvuk, aby si zájemce mohl pohodlně zvuk pak v klidu pěkně poslechnout.

Cíl: prodej apartmánu na Přihlášku do nového družstva, k penězům 2.ručení ve formě Nemovitostních dluhopisů a pak převod do OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ na sebe. Udělá se prohlášení vlastníka.

Smlouva: Předrezervační smlouva, Přihláška do družstva, založení nového družstva, poslání peněz k notářce, Rozhodnutí o přijetí za člena družstva, převod penzionu na družstvo, vlastnictví členského podílu, rekonstrukce, prohlášení vlastníka, rozdělení na nebytové jednotky, vlastní elektroměr, kupní smlouva na převod apartmánu, návrh na provedení vkladu vlastnického práva. A také smlouva o upsání a koupi dluhopisů společnosti na akci

Penzion Duha

Dolní Dvůr 56

Krkonoše

LV 254

II. Úvěr a rozpočet

Požadovaná výše úvěru 13 000 000,-Kč

Doba úvěru 5 - 15 let

Maximální roční úrok 10 %

Využití prostředků z čerpaného úvěru :

Koupě penzionu a pozemků 10 000 000,-Kč

Rekonstrukce – výstavba apartmánů 2 000 000,-Kč

Projekt a vlastní zasíťování pro ing. sítě 1 000 000,-Kč

Investice z prodeje pozemků a apartmánů :

1. apartmány předpokládaný zisk : 29.000.000,-Kč s DPH

k prodeji bude 600 – 1000 m/2

1 m/2 za 29.000,-Kč

2. pozemky předpokládaný zisk 22.500.000,-Kč s DPH

k prodeji bude 10000 – 15000 m/2

1 m/2 za 1.500,-Kč

Ze zisku se uhradí úvěr a z provozu penzionu

Rezervní fond ze zisku 5 000 000,-Kč

V rámci rekonstrukce se ze zisku provede zateplení, výměna oken, alternativní zdroje, tepelná čerpadla, fasáda se obloží imitací dřeva, nástavba nad jídelnou a kuchyní formou sedlové střechy – společenská místnost a fit centrum, sauna a zázemí, venkovní bazén a rekonstrukce hřišť – umělý povrch. Zakoupení penzionu na Benecku – Krkonoše s vlastním lyžařským vlekem.

III. Popis podnikatelského záměru

Podnikatelským záměrem je :

1 – odkoupení penzionu včetně pozemků LV 254 a jeho rekonstrukce - apartmány

2 – provozování penzionu

3 – zasíťování pozemků

4 – odprodej části pozemků pro výstavbu rodinných a rekreačních domů a prodej apartmánů

5 – na zbylé části pozemků rekonstrukce sportovního areálu

6 – koupě dalšího penzionu v Krkonoších

Jedná se o výhodnou koupi penzionu a pozemků. Penzion se prodává s kompletním vybavením. Prodej jde přes realitní kancelář Immo-invest group cz. Majitelé již tento penzion neprovozují z důvodu stáří a proto ho řídí jejich syn, který k této činnosti nemá vztah.

Penzion DUHA se nachází v katastrálním území Dolní Dvůr v okrese Trutnov. Dá se říci v samém srdci Krkonoš, na okraji obce s celoročním přístupem k penzionu. Obec je situovaná

ve střední části Krkonoš s výhledem na panoramata Krkonoš a nejvyšší horu Krkonoš a ČR

Sněžku.

Penzion byl dokončen v roce 1991 a sloužil jako rekreační podnikové středisko s velkými pozemky okolo. Dnes slouží tento penzion pro rodinou rekreaci, školní rekreaci a pro pořádání podnikových setkání a podobně.

Z místa penzionu se dá velice dobře dostat do širokého okolí – Strážné , Špindlerův Mlýn,

Černý Důl, Janské Lázně, Vrchlabí, Lánov, Dvůr Králové nad Labem a Trutnov.

==============================

Ve 4 otázkách máme i nabídku na nemovitostní dluhopisy. To jsou papírky vytištěné v tiskárně, které vyměníme za klasické dolary (US dolar, $ ) a za ty skutečné peníze případně koupíme Vaší nemovitost. Klasicky, na kupní smlouvu, klasicky na návrh na vklad, klasicky na úschovu peněz u notáře.

Nicméně si naše dluhopisy můžete pohodlně prohlídnout na našich stránkách PRODUKTY.

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/produkty/

na stránkách produkty vidíte moje foto, foto pana Mgr. Stanislava Vavřičky, foto pana Pavla Šámala a dalších našich lidí z našeho týmu.

Dluhopisy jsou celkem nahoře.

(vydávání dluhopisů bez souhlasu ČNB je zde od r. 2004 a zákon podepsal Ing. Václav Klaus a pan Špidla).

Ty produkty můžete prolítnout tak nějak zběžně.

PLÁN PRODÁVAT NAŠE DLUHOPISY V NĚMECKU 

V Drážďanech je callcentrum a to by mohlo nabízet a prodávat naše Nemovitostní dluhopisy k penzionu DUHA Němcům. Udělal by se překlad podmínek pro neveřejné dluhopisy. A  udělal by se ověřený překlad textů na nemovitostním dluhopisu.

Co tedy dál?

Jak vypadá taková evidence aktuálního převolávání naší databáze našich 1.000 investorů:

Objednáváme si zase za peníze převolávání naší databáze:

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id32116/id/191220/

Máte tam konkrétní výsledky, na které se můžete te´d podívat.

SKLÁDÁNÍ INVESTORU:

Zabýváme skládáním investorů na jednu nemovitost. Říká se tomu Projekt Sbírka

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id30626/

Je to jen, že větší počet jednotlivců přispívá k cílové částce.

Byli bych v tomto případě velice a moc rádi, kdybyste se na princip podívali. A pochopili jej. Jsou tam i obrázky pro lepší výklad a pochopení.

A protože je ten korona vir a  lidé jsou nyní více doma, tak máte nějakou tu minutu na to mrknout.

Níže jsou pak i naše nějaké další články, ty jsou na čtení.

====================

KAM MÍŘÍME:

K předrezervační smlouvě.

Přeji Vám hezký den,

podpis

====================

A POSLAT PAK DALŠÍ DRUHÝ NEBO TŘETÍ DEN PO ODEESLÁNÍ EMAILU JEŠTE:

====================

SMS na dotaznik

Dobry den, jeste bych Vas rada pozadalo Vasi odpoved ANO na otazku c. 23 v nasem dotazniku. Jde jen o zajem z vasi strany o podil na developerske vystavbe 1 maleho bytoveho domu s obcemi a s Ceskou sporitelnou a.s. zde je odkaz na dotaznik, prosim vyplnit a pak souhlasit s podminkami a pak odeslat. Dekuji. Odkaz https://www.infoburza.eu/id32366-25otazek

====================

na email dotaznik 25 otázek

Dobrý den, ještě bych Vás ráda požádala o Vaší odpověď ANO na otázku č. 23 v našem dotazníku. Jde jen o zájem z vaší strany o podíl na developerské výstavbě 1 malého bytového domu s obcemi a s Českou spořitelnou a.s. zde je odkaz na dotazník, prosím vyplnit a pak souhlasit s podmínkami a pak odeslat. Dekuji. Odkaz https://www.infoburza.eu/id32366-25otazek

====================

 

 

Konzultační společnost, s.r.o.

majitel a jednatel pan Pavel Šámal,

Sídlo společnosti: V zářezu 902/4, Praha 5-Jinonice, PSČ 158 00.

Kancelář: V Plzeňské bráně 1, Beroun 266 01

U horní brány nad náměstím, křižovatka 3 ulic: Plzeňská, Politických vězňů a Palackého ulice.

IČO: 25632001

společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl  C.  vložka  56439

KANCELÁŘ:

V Plzeňské bráně 1,

Beroun, 26601

Kancelář: V Plzeňské bráně 1, Beroun 266 01

U horní brány nad náměstím, křižovatka 3 ulic: Plzeňská, Politických vězňů a Palackého ulice.

WWW: 

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/

Schůzky v kanceláři v Berouně po dohodě

Pan Pavel Šámal, jednatel,

Tel.: 778 088 548

Email: pavel.samal@seznam.cz

www.samalpavel.cz

Kancelář v Berouně: GPS souřadnice:

49.963099596, 14.070517114

49° 57' 47.1585463" N

14° 4' 13.8616107" E

REFERENCE: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/reference/

NAŠE VIDEO

Název: 2 PODLAŽNÍ BYTOVÉ DOMY

https://www.youtube.com/watch?v=1DVpxEBnKdQ

DALŠÍ MOŽNÉ OBCHODNÍ SCHUZKY:

Schůzky telefonické po dohodě. 

Restaurace Hamr

K vodě 3200/3
106 00  Praha, Záběhlice
Praha

GPS:

50.0530586N, 14.4860553E

Mgr. Stanislav Vavřička

právník, realitní makléř a finanční poradce od Gepard finance 

Písková Lhota 216,

290 01 Poděbrady

tel.: 420 724 050 175     

Email: mgr.vavricka@seznam.cz               

zastupitel. Česká strana sociálně demokratická

člen skupiny projekty Byty pro mladé lidi s obcemi s Českou spořitelnou a.s.

Odkaz na projekt BYTY PRO MLADÉ LIDI S 8.000 OBCEMI A S ČESKOU SPOŘITELNOU a.s.:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/wellness_lifestyl/id/33388/


Nepřihlášený