id35238

O REALITNÍ SLEPIČCE A KOHOUTKOVI -  Novodobá verze – pro klienty na zájem o NABÍDKU BYT ZA 1,- Kč – nájem bytu v Praze za 1,- Kč měsíčně.

Odkaz na DISK GOOGLE – pro editaci, pro opravu češtiny, písmenek, slov a i pro překlad do Polštiny – zde:

https://docs.google.com/document/d/1n3juIquB5f3caEkK4bAtAh475elLJVy5/edit

(stránka se jim v Polsku přeloží sama)

 

Byla jednou jedna slepička a kohoutek. A kohoutkovi se nějak neudělalo dobře a tak šla slepička pro pomoc.

A chtěla jen svého kohoutka levně ubytovat v Praze.

1)

A tak šla slepička nejprve do kanceláře v Praze 4, na adresu Hadovitá 10. A zazvonila. A přišel jí otevřít pan Josef Smička, dřívější finanční poradce.

A slepička se jen zeptala, jestli zná osobně paní Jitku Slavíkovou z Plzně, REALITY 11, že prý tam jezdila k němu do kanceláře…

A slepička se ještě zeptala, na pana Pavla Šámala z Berouna, že prý jej také viděl a pan Šámal že prý  k němu jezdil do kanceláře na porady a schůzky.

Tak je potřeba si identitu osob ověřovat….

A že na poslední schůzce 20. Května 2021 že se projednávaly body programu k výstavbě bytů u Říčan a pak že šla paní Jitka Slavíková na jednání s paní Marií Frantovou do banky ČSOB a.s. na adresu Praha 1, Na Florenci, a jestli by to mohla být pravda.

2)

Pak zatelefonovala slepička  Marcele Fialové, z Prahy 5, jestli je pravda, že byla na schůzce dne 15.12.v kanceláři u pana Smičky, na adrese Hadovitá 10 a jestli tam osobně viděla pana Pavla Šámala, jednatele.

A nechá si to potvrdit.

A jestli byl na té schůzce i pan ing. Petr Příhoda, finanční poradce, už starší, z Prahy. A nechá ti to telefonicky potvrdit.

Tak je potřeba si identitu osob ověřovat….

3)

A že by potřebovala přeposlat těch 33 odpovědí na dotazník 33 otázek od paní Jitky Slavíkové, na spolupráci Aby se podívala, na jaké otázky paní Jitka Slavíková odpovídala své ANO.

A realitní recepční paní Marcela Fialová po telefonické domluvě se slepičkou ty odpovědi paní Jitky Slavíkové, REALITY 11, slepičce přepošle.

4)

Pak slepička objevila na odpovědi na Dotazník 33 otázek telefonní číslo na paní Jitku Slavíovou. Tak na to její telefonní číslo zkusila zatelefonovat a jen že si chce ověřit, že zná osobně pana Pavla Šámala, a jestli je pravda, že bylo jednání na obci Plzeň – Bolevec s místostarostou a že mě být na schůzce i pan Pavel Šámal, jestli je to pravda pravorucí.

A jestli odpovídala na Dotazník 33 otázek na spolupráci a jestli to byly její odpovědi.

Že na ně kouká a sama že také přemýšlí, na které otázky by sama odpověděla ANO…

A jestli se před obecním úřadem v Plzni na Bolevci půjčovala flash-ka panu Ing. Zdražilovi, stavební firmě, aby se podíval na data na flashce, pro informace klientům na byty na přípravu dalšího stavebního bytového družstva, jestli je to pravda pravdoucí a jestli by jí mohla na něj dát telefonní číslo…

Že by jí třeba mohl postavit malý rodinný domek 3+kk 67 m2.

5)

Pak slepička zavolala pana Ing. Zdražila, majitele a jednatele stavební firmy, a jen že si chce ověřit, že zní osobně paní Jitku Slavíkovou, REALITY 11 a pana Pavla Šámala.

A jestli je pravda, že pan Pavel Šámal dělá u pojišťovny AXA.

A jestli mu může zatelefonovat a jestli by jí na něj mohl dát telefonní číslo.

6)

Pak slepička zavolala pana Pavla Šámala, jednatele, a jestli je pravda, že si založili sami své Stavební družstvo v Plzni a že by měla zájem o získání bytu za 1,- Kč měsíční nájem.

A jestli by jí to dokázal pojistit. Sejít se s ní, případně, nebo udělat telefonní hovor přes ZOOT, kamerku.

A ještě se zeptala, zda si pamatuje, na pana inženýra Petra Příhodu ze schůzky v Hadovité 10 u pana Josefa Smičky, jak tam byla i paní Marcela Fialová a že pan ing. Petr Příhoda má data na flashce a má je ve svém notebooku, nahrané a že je s ním dohodnuté, že je bude nahrávat klientům na bydlení, když se s ním klienti sejdou. A  za to, že věnují čas osobní schůzce s panem Ing. Petrem Příhodou, tak že dostanou nahranou i knihu Chytrý táta se 2 bonusy.

7)

Pak slepička zatelefonovala paní realitní recepční paní Marcele Fialové, a že si vše ověřila a že chce kontaktovat pana Ing. Petra Příhodu a že by také asi odpověděla na náš Dotazník 33 otázek pro klienty na našem serveru www.infoburza.eu .

A nějak se dohodnou, to se uvidí.

8)

Pak se slepička začala i zajímat, kde by bydlení mohlo být. A tak že o místě už byli informováni paní Jitka Slavíková, pan Ing. Jan Zdražil  i pan Pavel Šámal, který byl na pozemku osobně a osobně jednal s majitelem pozemku. Kde by se domek mohl tak do 6 ti měsíců postavit. Zatím montovaný, ale dobře zateplený, zaizolovaný atd. Viz popis v inzerátu na Srealitách, přesně, doslova.

Ale že je potřeba některé jednání oživit a to podle počtu zájemců a že bude potřeba podat Přihlášku za 1,- Kč do pořadníku. A že jí najde v datech ke stažení, jak ji máme na našich webových stránkách pro klienty.

A že aby o nás také něco věděla, tak že jí paní realitní recepční pošle Náš Zpravodaj PONDĚLNÍČEK. A že máme Pondělníčky 2. Z dubna, asi 40 stran a ze září.

A že ty věci může číst povrchně a zběžně, že je stejně taková doba a že to lidé dnes už ani jinak nedělají.

9)

A pak se slepička začala zajímat, jaké má jistoty. Podle dané NABÍDKY. Práce, že stroje seženou jiné klienty na byty a na bydlení. A že za klienty je pak realitní meziprovize. A že klienty je také nutno dopracovávat, a to za malý poplatek, který je v NABÍDCE zřetelně uveden a vyčíslen .

A paní realitní recepční Marcela Fialová jí poradila, že se musí se všemi těmi lidmi setkat osobně a získat pocit, že vše dobře dopadne a že jsou to lidi spolehliví a seriózní.

A probrat s nimi všechny své otázky na ujištění.

A až pak, že si podá k nám Přihlášku. Za 1,- Kč. Do Družstva investorů.

Protože my vedeme tuto akci my dáváme tuto pěknou a vhodnou nabídku.

10)

A tak pak věci pokračovali, jak se dohodlo a slepička s kohoutkem se po 6 ti měsících nastěhovali do montovaného bytu 3+kk 67 m2, se zahrádkou a dostali 1 Zelenou kartu na pasivní příjmy z lidí pod sebou.

11)

Mezitím se slepička zapojila do organizování školení pro firmy na hotelech. Spojila se s paní Bc. Ivetou Hladíkovou, že viděla její pěkné webové stránky a prý dělá manažerku na hotelu na Slapech.

A že by aktivně pomohla se získáváním firem na školení, podle Zpravodaje Pondělníček a jestli jako hotel s tuto aktivitu vítá.

A že za 1 firmu má podle ceníku odměnu 400,- Kč. 

A že bude mít platit 11.500,- Kč na callcentrum (na realitní crowdfunding po novu)  a na dopracování klientů na byty, aby získala 4 realitní meziprovize na zaplacení kauce na nájem bytu. A tak že kdyby sehnala 30 firem, které by na školení šly, tak že by si na poplatek vydělala a nemusela by už nic vlastně platit.

12)

Ještě si slepička po svých odpovědí na Dotazník 33 otázek za ně dostala náš VIRTUAL OFFICE 1  (sekce Obchodní, Technické, VÝROBA, Administrativa a Vývoj).

A ještě si ověřila telefonicky u starosty obce Vestec u Prahy, pana Tibora Švece, jestli znal pana Michala Kukačku…. A jestli mu něco říká Infoburza. Jestli si vzpomíná…

Ještě si slepička po svých odpovědí na Dotazník 33 otázek za ně dostala náš VIRTUAL OFFICE 2  (tam jsou vystavené realitní inzeráty a tam jsou i asi 3 Investiční listy. Takže se na vše slepička podívala přes internet a ujasnila si věci.

===================

No, nebylo to jednoduché, ale zase je z toho nájem za 1,- Kč v Praze v bytě 3+kk a to je dobrý obchod.

A to musíte uznat, že kdyby to tak bylo, opravdu, tak že by se  Vám to líbilo…

P.S. umíte Googlovat??

Odkaz na kartu Infoburzy zde:

https://www.infoburza.eu/id35238

Odkaz na DISK GOOGLE – pro editaci, pro opravu češtiny, písmenek, slov a i pro překlad do Polštiny – zde:

(stránka se jim v Polsku přeloží sama)

https://docs.google.com/document/d/1n3juIquB5f3caEkK4bAtAh475elLJVy5/edit

 


Nepřihlášený