id35245

ID 35245 - Text inzerátu na nabídku bytu v centru Plzně přes akciovou společnost a.s.

Inzerát na byt proluka Slovanská Plzeň

Nadpis:

Byt 3+kk  67 m2 v centru Plzně – výstavba přes akciovou společnost

Text:

Nabízíme možnost získání bytu formou založení běžné akciové společnosti pro vnesení jistot a záruk za vložené peníze do projektu.

Bytů by bylo celkem 12 a k bytům by byly 2 parkovací stání, které nejsou v ceně a platily by se zvlášť.

Akciová společnost by podnikala přesně podle platných zákonů v ČR i ve světě, Česká republika přistoupila k dodržování zákonů ve světě a pokud se řeší právní kontrola všech připravených náležitostí, dokumentů, tak najatí 3 právníci musí projít všechny předpisy a stohy dokumentů, v cizím jazyce a jejich hodinová taxa je 5.000,- Kč / hod.

Byty by byly klasické, pořízeny skeletem. Sloupy, průvlaky a trámy. Dodá Prefa nebo Goldbeck.

Akciová společnost by pak pokračovala jako externí obchodní oddělení firmy Prefa a firmy Goldbeck pro její pobočky v ČR (Vrdy, Tovačov) i pro její pobočky v Německu a touto obchodní činností by vytvářela zisk pro své vlastníky, tedy pokud byste měli byt, tak i pro Vás.

Obchodem jsou další zakládaná bytová družstva, asi dalších 200 družstev na ten samý způsob. A ta budou platit ty další skelety, na své byty.

Samozřejmě, jsou potřeba využívat běžné informace k povolení prodeji akcí a dluhopisů v zahraničí. Prodej klasicky i přes digitální prostor. Mezi dodavatele patří rodiny, domácnosti a ti, kteří generují přebytečnou hotovost. No a těm se právě zdraží ceny energií na trojnásobek.

Mezi uživatele patří kupující domů a bytů a vlády, které nakupují investice do infrastruktury a na provozní náklady. A ti také budou muset platit zdražené ceny energií.

Trhy jsou primární, kde se prodávají nově vytištěné emise. Takže kdo tiskne emise, je na tom dobře. Tím se řídíme.

A trhy jsou sekundární, kde se prodávají stávající akcie a dluhopisy.

A budování internetových platforem na nabídku je cesta, na které jsou peníze.

Takže k bytu prostě budou patřit i tyto aktivity a jsou legální. Jsou běžné. A vše bude pod stálým dohledem 3 právníků. Také plánujeme vytvořit středisko ze studentů – právníků. Ti sice radit nesmí, ale mohou pomáhat s administrativou, s vyplňováním dotazníků a dělat společnice, za hodinovou taxu. Se studenty práv již toto konzultováno a takto je to vše v naprostém pořádku.

Rozpočet:

Nejprve se spočítal rozpočet na cenu bytů, zatím bez podzemních garáží. Cena 1 m2 bytu vychází na 94.000,- Kč, ale při zdražování růstu energií, kdy  jak píší na internetu, rohlík může stát i 50,- Kč, tak i cena 1 m2 bytu může být vyšší.

Placení:

Nejprve by se platilo 30% ceny budoucího bytu. Tedy vklad 2,351.000,- Kč. Podobně, jako když se dělaly stavební družstvo investorů Šeberov (ceny bytů za 17.000,- Kč za 1 m2).  Stavební družstvo investorů Vršovice (30 bytů), Stavební družstvo investorů Vestec (180 bytů)  a Stavební družstvo investorů Vestec III (286 bytů), později se na akci založila akciová společnost HARDEST a.s.

Princip tedy pořád stejný.

Správcovský byt.

V akci bude 1 správcovský byt. Paní správcová se bude starat o všechny obchodní záležitosti, i o inzerování na internetu.

Bude se starat o školení firmám. Bude to bydlení s podmínkami malé obchodní práce a součinnosti. Bude to bydlení za nových, férových podmínek.

Bydlení, na které přispívá vlastně ta internetová platforma….

Server INFOBURZA a budoucí platformy

Koukněte na náš malý internetový server Infoburza.eu , kde máte v černím menu otázky pro klienty. Jedná se o dotazník 33 otázek. V černém menu je id29000-33otázek .

A v černém menu je id27000. To je zase 25 otázek na spolupráci.

Když odpovíme, budeme znát Vaše odpovědi na naše otázky. Je to v podstatě taková jednoduchá platforma, na Vaše odpovědi, na naše obchodní otázky.

Nám to pomůže a vypoví to o Vás, že máte víc zájem, že se nejedná o nějakou plytkou zbrklou reakci na inzerát, bez pečlivějšího přečtení a prostudování souvisejících informací.

V tomto nás asi chápete, občas nám píší povrchní a zběžní lidé a kolikrát ani nečtou naše informace, kolikrát ani nekoukají na naše videa a kolikrát, si představte, ani neposlouchají naše zvuky.

No a co s takovými lidmi, no, řekněte sami…. Kam je poslat?

ZÁRUKY NA PENÍZE:

Peníze se platí: 30.000,- Kč na Předrezervační smlouvu, na přípravné práce a na zaknihování zapsání na určený konkrétní byt.

K notáři do notářské úschovy se dají peníze. Asi převodem na pro tyto účely chráněný účet. A za peníze dostanete potvrzení ve formě nemovitostních dluhopisů. Něco jako směnky. A tyto budete mít chvíli doma.

A pak se koupí pozemek. Na založenou akciovou společnost, právnickou osobu. Tedy akciová společnost se bude muset předtím založit. Počká se 14 dní, na nabytí všech právních náležitostí a pak se teprve uzavře kupní smlouva na pozemek. Pozemek se převede. A je to.

A u všeho stohy papírů, dokumentů a 3 právníci….

A po koupeném pozemku nastanou další odborné práce. Projektové práce.

A  pak stavební povolení.

A pak stavební práce.

Je to běh na dlouhou trať. Nic není hned. Ale má to celé myšlenku a určitě se tato investice vyplatí.

Investice má ručení majetkem, pozemkem.

Investice se zhodnocuje stavebním povolením.

A dále probíhají uvedené činnosti a práce.

Co tedy dál:

Zvuk asi 9 minut.

Máme zvuk o dalším postupu, asi 9 minut.

Zpravodaj Pondělníček pro klienty:

Máme pro klienty náš zpravodaj Pondělníček. Který vám hned obrazem zašleme, abyste měli o náš první jasné informace, černé na bílém.

Školení: pořádáme školení pro ředitele firem i pro klienty na byty. Školení je placené a je v délce 8 hod.

A body programu najdete v zaslaném zpravodaji Pondělníček.

Jak tedy začít:

 Odpovězte mi na tento inzerát, Vaše odpověď mi přijde emailem. A napište mi kontaktní SMS zprávu.

SMS

V případě Vašeho zájmu mi zašlete do pole pro zprávu Vaši odpověď tento inzerát.

A  ještě a k tomu pro jistotu mi prosím zašlete kontaktní SMS na tel. č. uvedené v tomto tvaru:

Dobry den, prave jsem Vam odeslal kontaktni email odpoved ohledne zajmu o informace k moznosti porizeni bytu v centru v Plzni. Bytu 3+kk 67 m2. Formou akciove spolecnosti. At mne prosim kontatuje Vas realitni asistent. A at mne kontaktuje v dobe přes den. A také at mne kontaktuje Vase realitni recepcni v době od 16.00 hod. do 19,30 hod. V dobe, která ji vyhovuje. A poslete mi prosim tel.c. na Vaseho pana realitního asistenta a tel. c. na Vasi pani realitni recepcni z klientského servisu. Abych si je ulozil do telefonu a vedel, az mi budou telefonovat, o koho se jedna, ze to není zadne cizi cislo. A muzete mne napsat na whatsapp. Poslat zvuk s dalším postupem. Podpis.

 

 

Ve fotogalerii zatím nejsou žádné obrázky


Nepřihlášený