id35254

S paní Janou Šuranskou od Zlína hovor o brigádě posílat SMS zprávy

Paní Jana Šuranská se přátelí s naší Marií Frantovou, místopředsedkyní Družstva investorů.

8.10.2021 15.20 hod. S Janou Šuranskou od Zlína hovor o brigádě posílat SMS zprávy, na tu akci Slovanská, o tom výdělku 90.000,- Kč do vánoc. A že tam ž jsou dvě brigádnice a že bude tedy třetí, protože je telefonní prodejce a je to z ní slyšet. A takovou přesně potřebujeme, takže jí vezmeme přednostně. Když tedy vyplní registraci, a dotazníky s otázkami. Také jsme hovořili po 14 ti dnech o telefonování té nabídky těch školení firmám. Také jsme hovořili o Srealitách.

Také jsem se zmínil o tom tištění nemovitostních dluhopisů a o jejich prodeji v cizích zemí.  A také že když bude akce za 100 mil. Kč, tak že banka chce, aby to byla akce za 115 mil. Kč. A že bychom provozovali takový Moravský Wallstreet pro celou EU. Za pomocí dalších callcenter v jiných až 27 zemí EU.  

Také jsme hovořili, jak se finančním poradcům domlouvají schůzky do rodin. A o ředitelích firem a nabízení jim kurzů a k nim 1 až 2 bonusy a o dalším pak zatelefonování, tzv. odložený hovor.

Také o ceně za 1 hodinu pro telefonní spolupracovnici. A ž při platu asi 180,- Kč/hod. by cena dělala asi 9,- Kč za čistou minutu, viz sejmutá obrazovka.

A že jsme chtěli v Břeclavi dělat callcentrum, ale že se nám spolupracovnice odpojila, jako vagonek. A tak že jí beru jako že přišla místo ní. A že tedy spolu pak od 15.tého dne budeme budovat to callcentrum Moravský Wallstreet. Někde u Olomouce nebo v Olomouci.

A také jsme hovořili o akci Uničov, kterou by měla blízko, je to někde tam, jak bydlí a že obec má 8.000 m2 pozemků a projekty a stavební povolení a že bychom udělali na tu akci nové družstvo a že bychom oslovili obce v okolí.

A také jsme hovořili, že by nám telefonovala obce na Moravě, zda jim můžeme zaslat pdf do datové schránky.

Prostě jsme hovořili o hodně věcech, telefonní hovor 52 minut a příjemný.

Václav

 


Nepřihlášený