id35259

ID 35259 - Text k projektu Nové domlouvání schůzek pro finanční poradce od Generali Česká pojiš´tovna Brno

Po telefonování školám.

Po telefonování obcím.

===========

Dobrý den mám tady podnět, nebo myšlenku, domlouvání schůzek pro finanční poradce, namlouvám si to v klidu na Messenger, na slova a věty mi to převede, pokud možno bez chyb, spisovně a pak si ty písmenka slova a věty pěkně překopíruji, samozřejmě, třeba na kartu INFOBURZY nebo kde to bude k dispozici. Využívám k tomu samozřejmě Messenger.  Namlouvám si to tady, zde. Pak možná budu malinko editovat nebo opravovat a podobně, ale mohu si takhle mluvit a mluvit a mluvit jo a  povídat a povídat a povídat.

===========

Což znamená, začíná to databází, připusťme, že máme databázi na finanční poradce firmy cz a máme na ně jméno, telefon a email. Někteří z nich už to třeba nedělají, ale dá se tam určitě poslat nějaká kontaktní sms zpráva a ta kontaktní sms zpráva by mohla být ve tvaru tak vymyslíme něco …..

===========

SMS finančním poradcům:

Dobrý den, zde Václav Ženíšek, já bych se Vás jenom chtěl zeptat, my jsme před časem domlouvali schůzky pro finanční poradce, do rodin. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli byste měli zájem, pokud bychom tuto aktivitu teď obnovovali, tak pokud byste měli zájem o domlouvání schůzek do rodin nebo do firem, je to normální dotaz a jenom jestli byste třeba měli předběžný zájem, na podmínkách bychom se třeba potom domluvili, dohodli a nějaké podmínky si nastavili, ale jenom je otázka zda byste měli o tuto naší činnost akviziční zájem.

Hlasový záznam může být nahrán na whatsapp a pak pověšen na internet. A zaslán Administrativním servisem. Odkaz v SMS, pak na whatsapp zvukovou nahrávku i odkaz a ještě odkaz na email a v příloze zvuk v mp3.

Jako to děláme klientům.

A pak telefonát, webová stránka, schůzka u počítače, schůzka u webové stránky. Jako je dělá Marcela Fialová.

===========

TABULKA1 TĚCH, KTEŘI BUDOU PAK PLATIT ZA DOMLOUVÁNÍ SCHUZEK:

Dalším bodem tedy je, když by přišli nějaké ANO, od finančních poradců, tak se udělá na Google disku tabulka těch finančních poradců, kteří odpověděli ANO. Protože tam bude tabulka, kterou vidíme všichni, spolu, kdo má odkaz, což samozřejmě chceme vidět všichni, kdo má odkaz, jo abychom do ní mohli psát, protože když tam bude nastavené možnost Editor, to tak samozřejmě můžeme editovat a tam dopisovat a je to podobné jako Marcela Fialová když zatím z tabulky klientů dopisuje reporty. Stejná technika, protože je potřeba si tam psát a je otázka je kdo všechno tam bude mít přístup a kdo všechno na tom projektu bude pracovat. Asi to nebude nyní dělat všichni. Asi to budou jen zatím někteří vybraní z Vás, kteří na to budou si myslím.

===========

A když budeme mít teda tabulku finančních poradců, pak si uděláme druhou tabulku a to tabulku s klienty na ty schůzky.

===========

TABULKA2

Na klienty na schůzky s finančními poradci od pojišťovny máme někde databáze, kdysi dávno rodiny. Těžko říci, jestli budou ještě platit, ale je tady jedno ale, ty kontakty se dají odebírat potom a do budoucna s aaa poptávky a epoptávky a to znamená tam je pak jméno telefon email. Nebo jsme to dříve kupovali. Pak budou aktuální kontakty, takže my si je můžeme kontaktovat, i když poptávají např. futra a okna a já nevím co všechno, tak se jich můžeme zavolat jo a po 14 dnech přesně je už můžeme oslovit, ty poptávající, dotazem, jen naší další nabídkou.

Takže bude existovat druhá tabulka a to bude tabulka řekněme těch  rodin a firem a těch poptávajících, takže to budou vlastně potenciální klienty na schůzky na to pojištění. Verifikaci pojistných smluv.

===========

To má každý telefonní operátor, normálně, když něco domlouvá, tak má samozřejmě callskript před sebou na papíře na stolečku a kouká do počítače a tam samozřejmě má tu databázi, tabulku no a vytáčí se ta čísla a když mu někdo zvedne telefon tak tam normálně hovoří a říká ten script

Dobrý den ……….

přesně co tam má od hovořit….  jo zeptám se…. a podobně.

Tuto jeho práci si dokážeme představit. Tuto jeho práci toho telefonního operátora u stolečku dokážeme si nakreslit,  nafilmovat,  jo to samozřejmě problém není,  akorát vím že normohodina toho operátora by měla stát asi 300 Kč a vede k tomu že se zdražují ceny tak jsme dostali i nabídku od koho centra na 600 Kč a AMax Brno to znamená je to třeba už v předstihu tak udělané, na to, jak rostou ceny energií,  kolik hodin platí operátorům, ale bavil jsem se s operátorkou že se třeba platí 180 Kč na hodinu, což je dneska běžné a pro Callcentra je úplně normálně jako ve všech firmách že oni dávají zhruba jednu třetinu do výplaty, to znamená proto chtějí zhruba těch 600 Kč na hodinu aby mohli zaplatit 200 Kč té operátorce a zbytek si nechají na jejich provoz, což znamená, že je už potřeba s těmito cenami počítat.

Nemůžeme si hrát na ceny jako že Callcentrum bude stát 300 Kč na hodinu. Ne, bude stát 600 Kč na hodinu aby ta operátorka rozuměla běžně 180,- Kč,  200 Kč na hodinu.

Prostě tak to je a z toho se bude vycházet.

===========

No a nyní ten vlastní CALLSKRIPT:

Callskript by měl obsahovat nějaké základní věci a samozřejmě někdo by jej měl sestavit verzi 1.0 a pak budou další verze a měl by být zajímavý, to znamená já bych tam chtěl volat něco …jakoby

Dobrý den, u telefonu ten a ten za společnosti sůl nad zlato a já bych se vás chtěl teda zeptat jestli bychom mohli vás nějak kontaktovat ve smyslu, že bysme domluvili schůzku a nebo nějak na dálku bychom to nejprve řešili protože dneska se všechno řeší písemně že by jsme vám poslali třeba odkaz do mailu a tam by se jednalo o to že bychom vám vlastně nabídli a záměrně dvě věci, jen aby byla nabídka pohromadě, spolu, protože voláme pro kolegy kteří dělají pojištění u České pojišťovny Generali a druhá věc a voláme za ty svěřeneské fondy, začínající vydělávat na realitním Crowdfundingu, což znamená, bavíme se o dvou věcech společně a že byste si v podstatě mohli udělat jakousi kontrolu těch vašich smluv protože majetek pořád roste zvedají se jeho ceny a jako je třeba to tam verifikovat, opravit ale k tomu i tahle ta novinka s tím Crowdfundingem,  že by jste vlastně mohli získávat peníze, které by vám mohly nějakým způsobem dotovat to pojištění, to znamená že byste vlastně sami měli takovou myšlenku, že byste měli dotované pojištění náhodnými příjmy, je to oficiální terminus technikus, náhodné příjmy a patří to k svěřenským fondům ty svěřenské fondy můžou být jen za 90 Kč, to vše bychom jsme vám ukázali, a to je z realitního Crowdfundingu, a ten je tady jako všichni vím od roku 2011, což znamená, všechno jde vygooglovat a já bych se jen zeptal, taková telefonní otázka, jen, zní jestli vám můžeme poslat na email přepis tohoto telefonního hovoru, s tím, že bychom vás nechali, abyste se mohli rozmyslet, abyste se na to mohli v klidu podívat nebo promyslet s tím že bychom vás třeba za týden kontaktovali, jestli byste měli zájem pokračovat a pak by se s vámi spojila pravděpodobně už kolegyně která by s vámi řešila svým způsobem jeden produkt určitě myslím to pojištění o který lidi třeba moc zájem nemají, ale samozřejmě bychom vás navedli i na ty další věci ohledně toho jak jsem říkal, ze Svěřenského fondu za 90 Kč a k tomu Realitní crowdfunding a tyhle ty věci který přináší vlastně zisk peněz když jsme u těch zisků, abyste měli jenom konkrétní jednoduchou představu, jsme se snad zabývali i nějakým běžným 25% zúročením peněz na těch realitách což je přes nějakou realitní inzerci, která je poměrně levná, když je hromadná a z ní jsou klienti z kterých jsou nějaké ty odměny a meziprovize, na což je samozřejmě smlouva, která lze už uzavřít po SMS na dálku, což nový zákon umožňuje.

A samozřejmě, zní to zajímavě, ale určitě víte, jak dnešní době nikdo nic sem tam hned někomu nevěří a jak každý všude hledá ve všem nějaké háčky takže je potřeba se na to spíš malinko podívat, co se vám telefonuje,  s tím že by jsme na začátku začali v podstatě jednoduchým přepisem tohoto telefonního hovoru, aby jste jej měli černý na bílém a když teda používáme to, že jej můžeme poslat i do sms zprávy a jeho monitoringem na kartě Infoburzy na náš portál INFOBURZA EU a tam je v ní nějaké číslo, takže byste dostal přidělené vlastní ID číslo a to ID číslo by bylo vlastně pro vaše jméno ta karta je zřízena a tam bych si samozřejmě pak dopisoval s těmi dalšími kolegyněmi reporty a poznámky a teď jde o to že ono to není na kartě Infoburzy ve skutečnosti ono je to na disk Google aby to šlo psát, nějaké poznámky, kdy samozřejmě byste mohl sám pro toho psát poznámky i Vy nám, že by to samozřejmě není problém a na té kartě Infoburzy technicky bude jenom to vaše id éčko nějaké, teď si vymýšlím 30 555 a tam bude odkaz na ten soubor na Disk Google bude soubor ve Wordu taky to ID éčko 30 555 ale do toho už půjde editovat a tam funguje ten systém že to nevidí všichni ale jen ti, které budou mít odkaz.

Nám funguje systém, že to vidí jenom ti, kteří mají odkaz, no a je možné editovat, znamená tedy, že spojujeme techniku internetového portálu Infoburza eu, za což je jen ta karta Infoburzy,  je to redakční systém, je to úplně běžná věc, první redakční systémy se programovali v roce 2000 a nebo kolik, to jsou staré věci a co se týká když Google to asi znáte, email na gmailu no a samozřejmě tam je úložný prostor a tam se to dá uložit se že nic složitého celkem jednoduchá věc akorát na to říct a ten odkaz, takže já bych to malinko shrnul.

===========

SHRNUTÍ

Já jsem vás oslovili proto, zdvořilým dotazem, že bychom vás oslovili zhruba zase za týden, aby jste si to mezitím promyslel.  Oslovil jsem vás proto, že vám nabízíme dvě věci spojené jednak je to provedení té revize nějakých těch pojišťovací smluv a druhá věc je….

A druhá věc je, jsou to ty výnosy těch realitních crowdfundingu přes tu realitní inzerci na srealitách, k těm bytům tam jsou samozřejmě informace a pak následné že se jedná o nějaké projekty s obcemi a jsou tam v nich státní peníze a tak dále. Znamená a je to poměrně široké téma.  Je to sofistikované téma ale bude teda zřízena nějaká jednoduchá karta pro vás, na novinku na kterou si budete moct psát Vy i my. A bude zřízen na ní odkaz, na tu kartu se dostanete přes kartu Infoburzy tam to bude uvedené a tu kartu vám pošleme odkaz samozřejmě na email a pošleme vám nezávazně i na sms číslo a i na whatsapp, takže závěrečná otázka telefonního operátora zní:  Bylo mi zhruba rozumět co jsem říkal? Jste spokojený s tím, co jsem říkal? Jak jsem odpovídal? Nebo, je to pro vás srozumitelné? je to pro vás k akceptování, že teda se na to podíváte?

===========

 

 

 

 

Zapsáno na kartě Infoburzy č.

https://www.infoburza.eu/id35259

===================

Pod čarou:

===================

Kdysi jsme domlouvali schůzky pro finanční poradce myslím pro f a bylo to někdy v roce 2011 koupili jsme si databázi na centrum a my jsme jí domlouvali schůzky na kontrolu finančních produktů ale oni tam dělali trošku něco jiného ani tam šli po nějakém investičním spořením a tenkrát tam byl o princip že pojišťovna měla půlku obchodní sítě na druhou půlku a v podstatě první dva roky šli těm lidem ty peníze jakoby do kanálu což samozřejmě není úplně značka Ideál a nějak se to neříkala úplně upřímně a my jsme byli placené snad za je domluvené schůzky za 250kč pokud ta schůzka proběhla a nebo 300Kč pokuta schůzka proběhla a my jsme se tam argumentovali jsme tam že děláme vlastně revizi pojistných smluv nebo těch smluv na majetek protože u toho majetku dochází k tomu že ceny majetku rostou a tudíž i to pojistné je potřeba verifikovat nebo upravit co samozřejmě jako oba dva víme a protože celou dobu já preferuji nebo já jsem dal na kol centrum pro toho má tady pozice číslo 1 jako centrum a pozítří číslo dvě obchodní referentka a tak dále tak jsme samozřejmě jeden čas vymýšleli někomu jinému ale samozřejmě že bychom zase se spojili s finančními pořád se mi a domlouvali nějakým způsobem ty schůzky

===================

No a teď jde o to jestli by se z toho dalo vyvinout nějaké zařízení jestli by ty finanční poradci že pracujete v té Generali České pojišťovně tak jestli v podstatě o nějakou takovouhle aktivitu mají zájem protože tam samozřejmě bych ještě potřeboval namontovat ty naše produkty s těmi svěřenskými fondy a podobně a s tím realitním kroužkem což jsou v podstatě zajímavé věci a k tomu to pojištění co znamená já si myslím že by to mohlo jít já si myslím že by to šlo akorát je na to potřeba řekněme souhlasu nějakého človíčka protože by se jednalo nějaký pilotní projekt řekněme prvotní vyzkoušení jako samozřejmě bych to nehodil někam do nějakých velkých výši nebo podobně tam jde o to že ty naše produkty jsou legální jsou samozřejmě realitní a já si to myslím že když lidi jestli by si mohli získat nějaké peníze jako příjem no tak samozřejmě se jim bude domlouvat ten výdej jo myslím to v pojištění jo takže video za koule řekněme pro kombinovanou myšlenku a teď jde jenom o to jestli se člověk musí hodně ptát lidí nebo nemusíš se ptát lidí a taky samozřejmě jde o to že my bychom si to těm klientům v podstatě nabízeli sami ale nabízeli bychom si to přes teda řekneme Messenger přes telefon přes WhatsApp přes tyhle ty zařízení přes email to znamená Dany bych nedeklaroval že chceme po finanční poradci aby ty naše věci nabízel aby nedošlo k nějakému střetu zájmu ale já bych pouze deklaroval že se jedná o spojení dvou nabídek a že dohromady to samozřejmě pasuje k sobě protože v tom kol skriptu když ten telefonní operátor telefonuje tak musí říct nějakým způsobem monitorovalo opravdu nemůže si vymýšlet to znamená on musí ten skrýt popsat tak mu ten screen přeposlat do sms nebo já nevím do emailu jo tak se s ním do to musíš tě po telefonu pobavit něco jako schůzka u počítače jo protože dneska má skoro každý ten email a furt rovně a pak teprve když bude zájem řekněme o tento druh kontraktu nebo těch tento druh dvou kontraktu tak pak teprve si myslím že by se dalo jako přistoupit nějaké té schůzce a možná že by ten klient se mohl stavit i na pobočku České spořitelny pošle taky kolikrát ty finanční poradci říkali domluvíte mi schůzky ať oni přijdou za námi což není špatný nápad jo já si neříkám že se musí chodit ke klientům domů nevím jestli ty finanční poradci to rádi dělají no a pak tam je ten efekt takovýto a dobře já jsem ti dobře poradil že jo tak mi dej kontakty na čtyři další lidi a já se z toho takováhle věc je všeobecně známý nebo se to tenkrát dělal nevím jestli se to dneska dělá

===================

Jak to tady mluvím do toho mikrofonu a přemýšlím že si písmenka se tam házel docela rychle by si vzal docela rychle přečtete tak si myslím že to je docela dobrý způsob komunikace protože kdybych to měl vyťukávat tak samozřejmě to bude trvat založit dlouhou dobu a výhodu to má tenhle zařízení že to nedělá překlepy který já teda dělám takže mě to samozřejmě velmi vyhovuje že můžu takhle namlouvat pro vás zprávy a oni se vám překládá do písmenek a vy si to pak můžete v klidu samozřejmě přečíst a projít nebo já se k tomu vrátit jo

===================

Zdeňka odpověděla:

===================

Přečtu a docela dobře

===================

Ja teď poslední dobou docela hodně přemýšlela jak nejlépe oslovit nové potencionální klienty

===================

Jak najit nejvhodnější způsob

===================

Ja nejsem zrovna ten typ co by rád volal na kontakty o kterých nevím jestli vůbec budou něco chtít

===================

Takto jsem v létě u pojišťovny ztratila docela dost času protože mi dali nějaké kontakty které jsem musela z kontaktovat ale většinou tito lidé již svého poradce měli nebo neměli o nic dalšího zájem

===================

Máte velkou pravdu o pojištění majetku které se musí pravidelně aktualizovat s ohledem na výši krytí

=====================

Sreality, konkrétně paní Jana, Jana Pitáková, píše, kvůli těm cenám inzerátů. 1,20 Kč na 1 den.  A 2 videa, Dluhopisy na 25% a koupení vily v Praze na fond1

 Tak a protože mi dnes Markétka Kludková z Ostravy jako jediná z vás všech reagovala palcem nahoru na to moje video o brigádě zasílání sms a o meziprovizi 30.000,- Kč za klienta,

Tak se podívejte sami,

A to, že kdyby se platilo za 1 klienta z SRealit třeba 1,20 Kč a realitní meziprovize by byla oněch 30.000,- Kč, tak že by se to možná někomu mohlo líbit.

===========

Tedy domlouvání schůzek pro finanční poradce do firem. Databáze máme.

====================

Takže do firem: DLUHOPISY na 25% p.a.

A vysvětlení:

a) náš realitní CROWDFUNDING a inzerce půdorysů na Srealitách. Z inzerce klienti. A za klienty provize. Jasné.

b) video DLUHOPISY na 25% p.a. – že je  možné natisknout. A pak i někde a někomu prodat.

Toto video vidí jen ti, kteří mají tento odkaz:

ID 35257 - video DLUHOPISY  NA 25% p.a. - podepsané, řádně a vše v pořádku a podle zákona

Odkaz:

https://drive.google.com/file/d/1iAwLflSHYk_O4d36Woj3TXKcAPj21xCz/view

c) video, že se koupí vila na FOND1 a do poloviny roku že se prodá FONDU 2 (také našemu, aby nebyly zbytečné řeči o výši ceny) . A ta firma 2 pak 20 let platí hypotéku, vila se řádně splatí a zůstane nám.

A to je pro každého dobrý obchod.

ID 35258 - video KOUPĚ VILY V PRAZE na VLASTNÍ SPOLEČNOST1 A JEJÍ PRODEJ NAŠÍ DALŠÍ VLASTNÍ SPOLEČNOSTI2 - aby nebyly zbytečné řeči o výši kupní ceny

Odkaz:

https://drive.google.com/file/d/1Y2kE7YlVNNITOhRSkcD5B0l5ssull2Aq/view

============

Tak, a máte myslím o čem všichni přemýšlet…..

============

Finančních poradců je hodně, tady je jejich tabulka….

(viz email minule),

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id33390/191226/210428/

============

A paní Jana Šuranská, která se živí telefonní prodejem, má na to akorát hlas jako rozený…

============

Tak, a máte myslím o čem všichni přemýšlet…..

Václav

 

z 10. 10. 2021

VIDEA z dnes - Projekt Nové domlouvání schůzek pro finanční poradce

ID 35260 - video Projekt Nové domlouvání schůzek pro finanční poradce od Generali Česká pojiš´tovna Brno

https://drive.google.com/file/d/1PRqvlck6AdZK9k0qQZKKQ8B7hKsoSQhd/view

ID 35261 - video 2. část Projekt Nové domlouvání schůzek pro finanční poradce od Generali Česká pojiš´tovna Brno

https://drive.google.com/file/d/1OiR2XfM6PIpxgOTZZyqmjXeb0AdzZc0b/view

===================


Nepřihlášený