id33672

25% p. a. – normální věc, téměř všichni ji znají …

Dovolil bych si Vám touto cestou jen vysvětlit, co jsem viděl na vlastní oči a co jen udělal….

V roce 1999 jsem poprvé odletěl do Kanady, do Edmontonu, za jednou vdanou ženou se 3 dětmi. A bydlel jsem v jejich rodinném domě 4+1 asi 1 hodinu cesty od Edmontonu. Tenkrát nebyly pohledy ze satelitů atd.

A poznal jsem i jejího otce, ten také hovořil česky a byl již v důchodu a povídal mi o druzích investic, co je u nich zvykem. A v novinách naco jako v naší annonci, v jejich inzertních novinách, ty byly plné inzerátů nabízející zhodnocení za 1 rok od 22% p.a. do 24% p.a.

Pro ně běžná věc.

A když jsem se vyptával na střeva, na vnitřek, jak a na čem to funguje, tak mi říkali, že tam staví byty a že to každému jeho peníze hlídá Dohledová organizace.

Dohledová organizace, co to je?

A oni mi na to odpověděli, že to je organizace, která třeba za 2% hlídá 200 akcí a lidí jí věří. Protože kdyby 1  zklamala, tak se to roznese a už nikdy nedostane kšeft. A že v Evropě to neznají…

Část 2

Při letu zpátky jsem v letadle přemýšlel, že v Evropě založíme Dohledovou organizace a budeme dělat to samé, jako oni.

 

Část 3

V roce 2008 jsem pobýval asi 2 roky ve Vimperku u jedné místní stavební firmy a napsal jsem Bílou knihu INFOBURZY, k mému internetovému portálu INFOBURZA. A tak, jako se píší manuály k software, třeba k wordu, nebo k Foxbase, tak i já jsem se pokoušel o takový manuál, ale k tvorbě 200 developerských akcí na byty.

A v kapitole 11 jsem se soustředil na schéma financování každé developerské akce.

A pak jsem asi před 2 lety vysvětloval myslím v České Lípě panu Pavlu Šámalovi za řízek princip znovu…

Byla tam i paní Lubica Mouleová a natočil jsem to vysvětlení na video telefonem a pak jsme jej dali na youtube.

Ale znovu a jednoduše:

Vezmete láhev.

Koupíte šťávu a dáte do lahve 20% š´távy.

Dolijete 80% vody.

A prodáte někomu, kdo to koupí, ale tak za 120% ceny (nákladové ceny).

Takže když jste třeba koupili šťávu na 20,- Kč, a zisk byl dalších 20,- Kč, tak z prodeje se zaplatí jak prvních 20,- Kč, tak je i druhých 20,- Kč a to je podle mne 100% navíc.

Takže když se dá z vydělaných např. 20 bobulí 25% investorům, tak mi ještě jako správci něco zbyde. Na rezervu, pro sebe atd.

Část 4

Asi před 1,5 rokem jsem objevil, že jedna firma měla podmínky pro neveřejné dluhopisy. Přes Google jsem je našel.

Část 5

Napadlo mi jenom ty podmínky tak říkajíc převzít, akorát vyměnit číslo a místo jejich 5% p.a. jsem napsal 25% p.a.

Byla to jen malá úprava.

Část 6

Pan Květoslav Smrček, z Moravy, se kterým se známe 10 let  který byl v únoru r. 2010 v našich kancelářích, které jsme měli v pronájmu na adrese Na Dvorcích18, na Praze 4 s franchisantem panem Jaroslavem Peroutkou, tak mi poslal asi v březnu vloni nabídku, aby koupil nějaký dluhopis za 50.000,- Kč a poslal mi grafickou předlohu toho dluhopisu a podmínky.

Část 7

Vzal jsem obrázek grafické předlohy a jen tam změnil procenta, na 25% p.a. a nějaké texty… Aby korespondovaly s napsanými podmínkami.

Část 8

Poslal jsem opravený VZOR do tiskárny, Praha 9 – Běchovice.

Část 9

Pak jsem tam dojel, pro vytištěné dluhopisy. A zbývalo aby je oficiální majitelka a jednatelka s.r.o., podepsala.

Dluhopisy se totiž píší na nějaké existují s.r.o.

Část 10

Tak jsem sedl na vlak a dojel do Valašského Meziříčí za jednatelkou společnosti, která mi dluhopisy na 25% p.a. řádně podepsala. A podepsané dluhopisy jsem si odvezl do Prahy.

Byla u toho paní Marie Frantová, místopředsedkyně Družstva investorů a byl u toho na vlastní oči i pan Mgr. Roman Machura, předseda Družstva investorů.

Část 11

Jistota by měla být tak, že se domluví písemně s nějakým správcem svěřenského fondu obmyšleného, že bude zodpovědný za vymožení částky jistiny i úroku. A jen tak že mu pošle 5.000,- Kč na koupi dluhopisu na 25% p.a.

Část 12

A pak jsem vzal podmínky pro emisi dluhopisů do 25 mil. Kč, to když se nabízí neveřejně, tak se nemusí žádat o souhlas s vydáním emise ČNB, na to je zákon od r. 2004, který podepsali pan Václav Klaus a pan Špidla, a napsal podobné podmínky, ale už na tzv. Nemovitostní dluhopisy, s tím, že mají různá procenta zhodnocení, a to 17% p.a., 12% p.a. , 10% p.a., 8% p.a., 6% p.a. . Uvažoval jsem i o 3% p.a., jako je má nemovitostní fond České spořitelny a.s., ale pak jsem to zavrhl.

Jedním z důvodů, a protože jsem dělal několikrát na callcentru telefonního operátora aktivní telemarketing a znám 7 zbraní prodeje, že se nejprve nabízí horší nabídka a pak ta lepší nabídka, tak aby se našim telefonním operátorkám dobře nemovitostní dluhopisy kryté nemovitostí a úrok je z nájmu té nemovitosti, tak aby se dobře právě tyto nemovitostní dluhopis telefonním operátorkám na callcentrech podávaly, tak se budou ptát… a vyberete si raději nemovitostní dluhopisy s úrokem 6% nebo snad raději 12%, nebo až 17% p.a. ?

No a také jsme s panem Pavlem Šámalem byli v říjnu za ředitekou jednoho callcentra v Praze, ohledně sjednání zakázky, aby nám volali dvoukolově dluhopisy, že v prvním kole budou volat 4 otázky a v nich je právě a ne náhodou otázka na zájem o dluhopisy a pak ve 2. Kole už budou volat nabídku nemovitostních dluhopisů, k tomu pošlou hned emaily a nastaví datum a čas dalšího telefonního hovoru.

ČLÁNEK Moravský WALLSTREET neboli prodej dluhopisů českým rodinám
kanceláře ve VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Tenkrát vloni se ještě uvažovalo, že by to s.r.o. mělo kancelář, ze které by  2 až 4 spolupracovnice telefonovaly ty dotazníky – 4 otázky a pak ve 2 kole ty dluhopisy.

Na pobočku musí být 2 investoři, kteří se neznají. Jeden na placení nájmu kanceláře a stolů a židlí. A druhý na výplaty lidem.

To nemám ze své hlavy, někde jsem to zachytil, že to tak dělají.

A také jsme se zabývali udělat na to později kancelář v Regensburgu v Německu.

To jsme ještě nevěděli o variantě objekt v Německém Görlitz, 12 pokojů, ty rozprodat českým investorům a oni je budou pronajímat Polským stavebním dělníkům.

Odkaz na článek:

Moravský WALLSTREET neboli prodej dluhopisů českým rodinám
kanceláře ve VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ

Je:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id30646/

A odkaz na tento článek na Infoburze je:

https://www.infoburza.eu/id33672

2% měsíčně – výplata 25% dluhopisu

Nové takové drobné, ale určitě zajímavé doladění podmínek pro 25% zhodnocení ročně. Když totiž budou klienti od správce NADACE dostávat každý měsíc peníze, připsány na účet, tak je to bude bavit.

NADACE ve Švýcarsku to tak dělá, dělají byty, pronajímají hotely atd.. Děláme to samé a umíme malou část (šťáva) zhodnotit a vyplácet. Akorát nesmíme vzít víc peněz, než patří do vzorečků k té a k té akci.

Tedy klient musí mít svůj svěřenský fond, je osoba obmyšlená a sepisuje si zakládací listinu (tak říká zákon). My mu jí ale pomůžeme připravit, pomůžeme s jejím sepsáním i co do svého „analitického účtu“ , tedy co do svého zřízeného „střediska“, tedy co do své malé „nadace“ vloží…

Informace známá: Občanský zákoník platný do r. 2013 měl paragraf 20, o tvorbě nadace, kdy nadaci mohly založit 2 právnické osoby a pak měly obě dvě strany podpisové oprávnění na účtu s penězi. A jeden nemohl bez druhého nic. A registrovala se založená nadace na krajské úřadě v Hradci Králové.

Jenže, když jsem tento paragraf hledal v NOZ, který platí od 1.1.2014, tak prostě zmizel, ale místo něj už nemusí být 2 právnické osoby, ale stačí 1 a i fyzická, rodina. A podobá se to účetně tomu, když si rodina založí investiční spoření, tak také pojišťovna zanese položku do účetnictví, sepíše předpis budoucích plateb, řádky a to je vlastně že založí „středisko“ tedy „analytický účet“.

To všichni známe jak své boty.

Když bude tedy zisk z akce ROZPRODEJ KOMERČNÍ BUDOVY na jednotlivé komerční apartmány, nebo když bude zisk z akce ROZPRODEJ penzionu RUMBURK na jednotlivé apartmány na pronájem,

Tak…

Se vezme například z dosaženého zisku 100.000,- Kč. Tedy z vlastních finančních prostředků.

A vypočte se:

Na 1 DLUHOPIS za 5.000,- Kč …. Při sdružování (CROWDFUNDING) známá to věc, všichni to znají, od r. 2011, tak třeba 10 lidí po 500,- Kč…..

Tak všichni budou dostávat od správce jejich svěřenského fondu (který si musí zdarma u něj založit) 2% měsíčně. To je z 5.000,- Kč částka 100,- Kč a při 500,- Kč platbě na složení na koupi 1 celého dluhopisu za 5.000,- Kč v 10 ti lidech se jedná přesně o částku 10,- Kč.

10,- Kč měsíčně z investice 500,- Kč.

Placeno pouze přes zřízený svěřenský fond, vlastní, aby to bylo úplně a přesně v souladu se zákonem.

DOPOČET:

Za 100.000,- Kč na 41 dluhopisů (s rezervou 2.400,- Kč na 1 dluhopis na 2 roky)

…. Při hodnotě 1 developerského dluhopisu …… 5.000,- Kč

… = 205.000,- Kč.

A ty se použijí na další developerskou akci a to tak že se zajde do callcentra, aby dvou – kolově volali nový podej už těch NEMOVITOSTNÍCH DLUHOPISŮ.

Za 50.000,- Kč poplatek za telemarketing, 2 – kolový, by mělo být prodaných NEMOVITOSTNÍCH DLUHOPISŮ asi za 500.000,- Kč.

Z nich se vezme 50.000,- Kč.

 A zase se zajde do callcentra, aby 2 – kolově volali nový podej už těch NEMOVITOSTNÍCH DLUHOPISŮ. A zase by mělo být prodaných dluhopisů za dalších 500.000,- Kč.

Z nich se vezme 50.000,- Kč.

3.

A zase se zajde do callcentra, aby 2 – kolově volali nový podej už těch NEMOVITOSTNÍCH DLUHOPISŮ. A zase by mělo být prodaných dluhopisů za dalších 500.000,- Kč.

Z nich se vezme 50.000,- Kč.

4.

A zase se zajde do callcentra, aby 2 – kolově volali nový podej už těch NEMOVITOSTNÍCH DLUHOPISŮ. A zase by mělo být prodaných dluhopisů za dalších 500.000,- Kč.

Z nich se vezme 50.000,- Kč.

5.

A zase se zajde do callcentra, aby 2 – kolově volali nový podej už těch NEMOVITOSTNÍCH DLUHOPISŮ. A zase by mělo být prodaných dluhopisů za dalších 500.000,- Kč.

Z nich se vezme 50.000,- Kč.

6.

A zase se zajde do callcentra, aby 2 – kolově volali nový podej už těch NEMOVITOSTNÍCH DLUHOPISŮ. A zase by mělo být prodaných dluhopisů za dalších 500.000,- Kč.

Z nich se vezme 50.000,- Kč.

A to už budeme mít 2,700.000,- Kč a za ně už koupíme byt a ten budeme pronajímat  a výnosy z pronájmu, to jsou vlastně úroky.

Tak já doufám a věřím, že tomuto algoritmu tak nějak rozumíte. Je to logické, normální a běžné.

Zkuste se nad tím zamyslet.

 


Nepřihlášený