id33860

TECHNICKÁ KARTA PRO KLIENTA NA 1 BYT 72 m2 SE ZAHÁDKOU A S PŮDOU  Z PLÁNOVANÉ VÝSTAVBY 3 RODINNÝCH DOMŮ KAŽDÝ SE 3 BYTY NA POZEMKU DŘÍSY – Praha východ. Psč: 277 14 – ZATÍM ROZPRACOVANÁ VERZE – OBSAH SE BUDE DOPLŇOVAT

Před lety jsem stavěl byty družstvy na Praze 4 – Šeberově za 17.000,- Kč/1 m2 (i s pozemky a se vším) a na okraji Prahy 4 ve Vestci u Prahy, za 21.000,- Kč / 1 m2 bytu.

A klienti měli s námi levnější ceny bytů, než byly nabídky realitních kanceláří, již i tenkrát. Pak jsem dělal prodejce řadových rodinných domů u velké firmy BLÁHA, s.r.o. Velké Přílepy u Prahy. Řadové rodinné domy 4-5 +1 180 m2 s garáží za 3,1 mil. Kč.

A již tenkrát majitel firmy pan Ing. Pavel Bláha řekl: Václave, udělej z klientů družstvo.

Modrá Pyramida prý dělá nebo se pokoušela dělat z klientů družstvo na koupi již hotových bytů.  

Nízkonákladová bytová družstva na dobu jen výstavby bytů a ihned po kolaudaci převod bytu do osobního vlastnictví děláme i nyní a navíc, i s obcemi, kterým toto přesně doporučuje vláda, viz. článek z června 2020.

A jak máme dotazník pro klienty, v horním černém menu zde na Infoburze, z tom černém menu, ID 27475 tak v otázce č. 23 máme dotaz na zájem o 1,000.000,- Kč, kdy je tam napsáno, že spolu vyděláme 2,000.000,- Kč a rozdělíme se spolu napůl. Mohli byste mít zájem se třeba alespoň na nabídku podívat? U otázek jsou totiž odkazy, pro více informací…  

Malá firma na levné bydlení, Ing. Václav Ženíšek

INZERCE:

BYT 3 + kk  72 m2 Praha-východ – 3 ŽOFINKY V 1 RODINNÉM DOMĚ

Nabízíme možnost bytu, 3+kk 72 m2 s vlastní zahrádkou v rodinném domě. Byt v přízemí s pozemkem. Nový byt.  Ideální pro Vaše bydlení. Vhodné ale i jako investice a byt pronajímat. Byt bude zatím v hrubé stavbě, abyste si případně mohli provést sami dokončení svépomocí sami nebo přes družstvo správců stavebních dodávek, které máme. A nebo prodat byt nějaké obci v okolí, obce byty poptávají a potřebují a mají na nákup bytů peníze od státu. Tedy uvidíte, hlavně začít.

Byt bude mít podkrovní prostor nad celým půdorysem bytu a byt bude mít mansardovou střechu. Strop bude klasicky nosný. Padací žebřík. Deklarován bude sice jak uložiště na boty, ale půjde tam třeba dát i postel, takže jeho další využití nebo užívání je na Vás. Bude i možnost vyvést trubky topení, takže by mohl být vytápěný. Střecha bude řádně zateplená. Možná na střeše budou panely FTV a také tepelné kolektory, stahující teplo vodu do zásobníků pod bytem a čerpající teplou vodu do hadic podlahového vytápění. A k tomu elektrické podlahové topení napájené z baterií, které budou dobíjeny zase panely FTV a solárními panely v chodníku.

A tím byste získali cca 144 m2 plochy.

S případným dalším prodejem Vašeho bytu v hrubé stavbě obci bychom Vám pomohli, kontakty na obce máme a již máme pro obce nasbírané předběžné nájemce na ceny 61,10,- Kč / m2.

Obdélníkový, rovinatý pozemek se nachází v nové z větší části již dokončené zástavbě, a v blízkosti nově zrekonstruované školy a školky. Autobusem se dostanete do Prahy.

Placení bytu: nejprve by se platilo 30% ceny celé nemovitosti. A pak po kolaudaci buď hypotečním úvěrem a nebo anuita. Jak si pak vyberete.

Při ceně za celou nemovitost, která by činila 3,048.000,- Kč by se tedy zatím skládalo 914.400,- Kč.

A i s půjčkou na těchto 30% ceny Vám rádi pomůžeme. Ale lze také po kolaudaci nabídnout formu malé spolupráce na snížení hypotečních splátek, zajímavá věc a legální na podporu levného bydlení od státu. Garantováno Ministerstvem pro místní rozvoj přes obce. Vysvětlíme blíže.

Financováním bytu 30% vkladem a pak umořováním splátek přicházíme postupně. Nemůžeme tolik informací poskytnout zde. A musíme dodržet pravidla inzerce, např. pravdivé údaje o ceně za celou nemovitost v hrubé stavbě, což pravda je. Viz rozpočet.

Přicházíme s novým financováním bytu pro mladé lidi. Financování: na začátku se platí jen 30% bytu.

Družstevní financování do doby kolaudace.

A pak dvě varianty. Buď hypotéka a  nebo úvěr na družstvo, anuita. Také známá věc.

Bydlete bez hypotéky. Máme pro vás alternativu v podobě tzv. Družstevního financování. Vyberte si jakýkoliv byt, složíte 30 % z ceny bytu a po výstavbě můžete začít bydlet. A také můžete pasivně spolupracovat a mít náhodné příjmy přes svůj vlastní svěřenský fond, který od nás k bytu dostanete jako dárek. A v něm 4 zelené karty. A přes naší provozní jednotku na peníze. A také Vám řekneme o české aplikaci z Google Play, která Vám bude hlásit, že se Vám budou posílat peníze. A těmi poslanými penězi si také umořujete měsíční hypoteční nebo anuitní splátky. Zbytek částky hradíte formou nájmu, ale na splátky Vám mohou chodit peníze, tzv. „náhodné příjmy“ a po doplacení si byt můžete převést do svého osobního vlastnictví.

Proč zvolit Družstevní financování? A pasivní spolupráci k novému bytu od nás?

Jedná se o byt bez hypotéky, závazků bance a bez prokazování příjmů

Po doplacení je možné si byt převést do osobního vlastnictví

Byt lze prodat.

Vhodné pro mladé, podnikatele nebo důchodce.

A na prvních 30% ceny bytu lze skládat finanční prostředky z různých zdrojů, i z pošty. I ze stavebního spoření.

A ještě by mohla být druhá možnost, že by se vydala emise nemovitostních dluhopisů, tím by se vygeneroval potřebný kapitál 30% ceny bytu a k anuitě byste vypláceli i ty nemovitostní dluhopisy.

Vydávání dluhopisů je celkem už normální věc všichni ji tak nějak znají a podmínek pro nemovitostní dluhopisy je plný internet, takže j máte pohodlně přes internet k dispozici.

Co na to říkáte?

Pro Vás se tedy jeví tato naše nabídka jako výhodná příležitost.

Pak už se jen byty staví a po kolaudaci se začíná bydlet.

V případě zájmu zašlete prosím odpově´d na email optim3@seznam.cz a ještě kontaktní SMS na tel. c. 773172405 ve tvaru:
Dobry den, prave jsem Vam odeslal kontaktni email ohledne zajmu o informace k moznosti porizeni bytu 3+kk, typ Zofinka, 30% ceny, poslete mi vice informaci na email  a pak mne na toto telefonni cislo prosim někdo z Vas kontaktujte. Dekuji. Podpis.

Psč  277 14

Cena 30% hrubé stavby bytu 75 m2 se zahrádkou i s pozemkem: 

914.400,- Kč.

Kontakt:

Václav Ženíšek

Tel.: 773 172 405

VIDEO : 

Pozemek Dřísy, Praha – východ  v2 na 3 RD po 3 bytech á 72 m2

Popis:

Zde plánujeme 9 bytů se zahrádkami a s půdním prostorem. Byty pro lékaře. A také nabídka i pro obce, které mají 100% kupná ceny na byty od státu a my obcím vyřizujme v Praze na nové byty dotace přes Ministerstvo pro místní rozvoj. K bytu od nás 4 zelené karty na pasivní příjmy a později vysvětlení, že jsou přes provozní jednotku a aplikaci v chytrém telefonu. 

Byt 72 m2 se zahrádkou a s půdním prostorem, byt v hrubé stavbě i s pozemkem za 3,048.000,- Kč. Skládalo by se 30% budoucí ceny bytu, pak financuje stavbu banka a po kolaudaci se byt kupní smlouvu převádí na klienta do jeho osobního vlastnictví. A nebo družstvo žádá o dlouhodobý úvěr a ten se splácí anuitní splátkou.

Při ceně bytu na klíč by anuitní splátka činila 12.861,- Kč + energie a poplatky za správu.

https://www.youtube.com/watch?v=8_yOlglxs44

VIDEO 3: 

Pozemek Dřísy, Praha – východ  v3 na 3 RD po 3 bytech á 72 m2

Popis:

Zde plánujeme 9 bytů se zahrádkami a s půdním prostorem. Byty pro lékaře. A také nabídka i pro obce, které mají 100% kupná ceny na byty od státu a my obcím vyřizujme v Praze na nové byty dotace přes Ministerstvo pro místní rozvoj. K bytu od nás 4 zelené karty na pasivní příjmy a později vysvětlení, že jsou přes provozní jednotku a aplikaci v chytrém telefonu. 

Byt 72 m2 se zahrádkou a s půdním prostorem, byt v hrubé stavbě i s pozemkem za 3,048.000,- Kč. Skládalo by se 30% budoucí ceny bytu, pak financuje stavbu banka a po kolaudaci se byt kupní smlouvu převádí na klienta do jeho osobního vlastnictví. A nebo družstvo žádá o dlouhodobý úvěr a ten se splácí anuitní splátkou.

Při ceně bytu na klíč by anuitní splátka činila 12.861,- Kč + energie a poplatky za správu.

https://www.youtube.com/watch?v=2K52raquoQo

POZEMEK:

naproti č.p. 54, ulice školní,

info přímo z obecního úřadu.

Lze postavit  jen rodinný klasický dům, ani dvojdomek nejde,

plocha parcely minimálně 800 m2, zastavěnost 30 procent,

nutné veřejné osvětlení,

tlaková kanalizace a veřejný vodovod u silnice,

Čez řekne, kde je nejbližší připojení na elektro,

plyn v obci není.

PRVNÍ INFORMACE PRO KLIENTA – LETÁK 4 STRANY

2. INFORMACE PRO KLIENTA – telefonický hovor, převolání a zaslání odkazů na několik potřebných informací.

TEXT HOVOU,  KLIENTI NA BYTY ŽOFIE 72 m2

zavoláte jim, řeknete jim, že by se měli setkat s panem Ing. Petrem Příhodou, že jej osobně již znáte, ž je velmi příjemný pán a že jim nahraje další data a informace na jimi doneseny flash disk a řekne další informace, ale k financím. Není to stavební technik, že je jen finanční poradce a že na flash ce dostanou jako bonus knihu Chytrý táta v ceně 300,- Kč. A další informace atd.. Že těch informací je více a že si mohou vybrat informace, které si budou číst, že si každý vybírá stejně podle chuti, co jej zajímá...

A že jiné řešení je, že by se dostavili po dohodě na firmu KUCHYNĚ SICC k paní Ireně Smejkalové. Pro nacenění kuchyně a spotřebičů a pro nahrání dat na donesený flash disk. Někdy po Novém roce… A že i předběžný výpočet financování zařídila a poslal na email.

 

Odkazy pro klienta na byt Žofinka 72 m2 + 72 m2

Dobrý den,

na základě našeho telefonického hovoru Vám posílám k letáku na byt tyto další informace zde:

1. PRODUKTY

(v nich je ZÁKLADNÍ NABÍDKA PRO RODINY z roku 2011 A V BODĚ 5. BYT S PASIVNÍMI PŘÍJMY).

*) proto je řešíme….

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/produkty/

2. KATALOGY

Kdysi se ukazovaly klientům, kteří přišli na inzerát….

A je v katalogu INFOBURZA 04 ZÁPIS KE SCHŮZCE S KLIENTEM A TEN SI MÁ KLIENT POHODLNĚ PŘEDČÍST DOMA, PŘÍPADNĚ VYTISKNOUT, NEŽ JDE NA OSOBNÍ SCHŮZKU, ABY BYL PŘIPRAVEN…

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/wellness_lifestyl/id/32520/disp_pult/

HARMONOGAM

Ten obsahuje postupové kroky, jak jdou po sobě

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id18467/hmg/28/201209/

3. PASIVNÍ PŘÍJMY K BYTU

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/pasivni-prijmy/

4. ROZPOČET A INVESTIČNÍ PLÁN

Odkaz:

Rozpočet 3 bytů – stavěny na klíč:

Odkaz na rozpočet je zde:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id28785/201203/ro/201203/

Rozpočet 3 bytů – stavěny v hrubé stavbě:

Odkaz zde:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id28785/201203/ro/201204/

5. VIDEA a ZVUKY (audio)

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/videa/

Odkaz:

http://www.konzultacni-spolecnost.cz/audio/

Další postup:

Kontaktovat pana ing. Petra Příhodu, finančního poradce, (dříve ředitele zahraniční velké společnosti) pro provedení výpočtu splátek a pro nahrání více informací na donesený flash disk, kdy za odměnu dostanete nahrané i pdf knihy Chytrý táta, kde najdete mnoho užitečných rad a informací.

A také dostanete kontakt na pana Pavla Šámala, pokud jej budete chtít, kterého pan Ing. Petr příhoda osobně zná. Pan Pavel Šámal prodává Zelené karty na pasivní příjmy k bytům od nás (á je pro Vás koupené na skladě) a je pojišťovací poradce od AXA pojišťovny a může Vám tedy Vaši investici pěkně pojistit.

A také s Vámi může probrat věci k vašemu Svěřenském fondu, co do něj uložit a může se vámi hovořit i o vložení podílu na naší společnosti do Vašeho námi založeného svěřenského fondu.

A na skladě má také Zelené karty paní Jana Jelínková, vedoucí pošty Praha 9 – Čakovice, kterou můžete pohodlně téměř kdykoli navštívit. Na poště v Čakovicích jí zastihnete téměř neustále. A projednat s ní výpočet půjčky na první část financování Vašeho bytu a probrat s ní 4 Zelené karty na pasivní příjmy k bytu.

A nebo kontaktovat paní Irenu Smejkalovou, KUCHYNĚ SICC, pro domluvení termínu dostavení se na její provozovnu s flash diskem pro nahrání dat včetně knihy Chytrý táta a probrání věcí:

Nacenění kuchyně a spotřebičů

Nahrání dat

Znalost realitního makléře Pavla Bárty (má číslo do aplikace u MM Reality z Goofle Play.

Probrání možnosti zaslání výpočtů  splátek od finanční poradkyně na email.

KONTAKT:

Paní Irena Šmejkalová (dodávky kuchyní po celé ČR)

Tel.: 777 171 904

Email: sicckuchyne@seznam.cz

Kontakt: pan finanční poradce

Ing. Petr Příhoda

Tel.: 603 459 011

Email: petr.prihoda@mpss.cz

 

 

PŘEDSTAVENÍ PRO VÁS: vedlejší, ale zajímavá informace

VIDEO body schůzky realitního makléře Pavla Bárty, MM Reality s Ing. Arch. Tomášem Podhajským

Popis:

Body schůzky realitního makléře s Ing. Arch. Tomášem Podhajským v kanceláři na Praze 4, Hadovitá 10. Nad developerským rozpočtem a nad půdorysy. Sehnání investora na pozemek. Profesní realitní inzerce. Pak že se klientu posílají naše Developerské sestavy akce. Realitní makléř, pan architekt, pan právník na firmě kuchyně SICC, kde je i klientské místo pro vyzvedávání materiálů klientům a rovnou projednání návrhu na kuchyňskou linku. Možno si nechat nahrát data pro klienty na donesený flash disk.

=========

https://www.youtube.com/watch?v=CSycBsXXRfo

 

VIDEO:  Zadejte si číslo realitního makléře pana Pavla Bárty z MM Reality č. 16491 do aplikace MM Reality Tipař

Popis:

Budou Vám chodit peníze. Aplikace Vám vždy nahlásí, že Vám posílají peníze. Za půdorysy k inzerci, které jim dáme my. Realitní makléř provede inzerci na Sreality a získá tak klienty. Klienty vyřídí. Klienty na nové malé levné byty. Budoucí byty, přes nová malá účelová družstva s obcemi. Kdy obce do nich vkládají pozemky a obce pak dostávají peníze od státu na nové byty a ty zase musí pronajímat za regulované nájemné podle zákona. Takže tahle tomu rozumíte, co se pak děje. Ale Vy si jen stáhnete aplikaci MM Reality Tipař a vyplníte číslo 16491 . To je celé. A pak Vám již budou chodit peníze. Akorát ještě musíte trochu komunikovat i s námi. Platí to i pro cizince, pro Poláky, pro Slováky, pro Maďary, pro Němce, pro Rakouské občany a pro Švýcarské občany. Časem budeme rozprodávat družstevním způsobem i apartmány ve Švýcarsku Českým občanům, aby něco měli pro své děti.

Od nás pak dostanete video Body schůzky realitního makléře s Ing. Arch. Tomášem Podhajským v kanceláři na Praze 4, Hadovitá 10. Schůzka nad developerským rozpočtem a nad půdorysy. Sehnání investora na pozemek. Profesní realitní inzerce. Pak že se klientu posílají naše Developerské sestavy akce. Realitní makléř, pan architekt, pan právník na firmě kuchyně SICC, kde je i klientské místo pro vyzvedávání materiálů klientům a rovnou projednání návrhu na kuchyňskou linku. Možno si nechat nahrát data pro klienty na donesený flash disk.

Ať mát co možná nejvíce informací, ano?

https://www.youtube.com/watch?v=2mUR3Xn-bZY

Stavební úřad - Městys Všetaty – k pozemku Dřísy

www.mestys-vsetaty.cz › urad › kontaktni-informace

Pro obce: Křenek, Borek, Nedomice, Ovčáry, Dřísy. vyřizuje: Hana Dědičová. telefon: 326 722 704. stavebni.dedicova@mestys-vsetaty.cz. Úřední hodiny:.

https://www.mestys-vsetaty.cz/urad/stavebni-urad/kontaktni-informace/

Pro obce: Křenek, Borek, Nedomice, Ovčáry, Dřísy

vyřizuje: Hana Dědičová

telefon: 326 722 704

stavebni.dedicova@mestys-vsetaty.cz

Úřední hodiny:

PO: 07:00-11:30 / 12:30-17:00

ST:  07:00-11:30 / 12:30-17:00

 

Rodinný dům je definován  - rodinný dům může mít nejvýše tři samostatné byty – pdf

Rodinný dům je definován po novele od 1.7.1998 vyhláškou č. 137/1998 Sb., § 3:

RD je stavba pro bydlení, která svým stavebním uspořádáním odpovídá požadavkům na rodinné bydlení a v níž je více než polovina podlahové plochy všech místností určena k bydlení; rodinný dům může mít nejvýše tři samostatné byty, nejvýše dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží a podkroví.

Z výše uvedené definice Rodinného domu vyplývá, že má-li dům více než tři samostatné byty nebo více než dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží a podkroví, nejedná se již o rodinný dům, ale o bytový dům. Zde je nutno doplnit, že bytový dům musí být stavbou určenou pro bydlení, ve které převažuje funkce bydlení (více než ½ všech ploch je určena k bydlení). Pakliže tomu tak není, nejedná se o bytový dům, ale o komerční nemovitost s byty.

Z pojmu Bytový dům pak vyplývají další zákonem stanovené podmínky odlišné od rodinného domu. Bytový dům musí mít založeno společenství vlastníků. Často se v realitní praxi setkáváme s případem, kdy bytový dům vznikl převodem původních družstevních bytů do osobního vlastnictví na základě prohlášení vlastníka (tedy původně družstva) a společenství vlastníků zastupují původní představitelé družstva , např. předseda aj. Nicméně po převodu do osobního vlastnictví pozbývají platnost Stanovy družstva a majitelé bytů mohou disponovat svým majetkem bez omezení v souladu se zákonem o vlastnictví bytů ( Zákon č. 72/1994 Sb.)

Pro bydlimevpraze.cz napsala Ing. Jana Veselá, makléřka společnosti RE/MAX

https://bydlimevpraze.cz/bytovy-dum-nebo-rodinny-dum-kdy-pouzit-jaky-pojem/

P.S. s paní inženýrkou se osobně známe a byli jsme u ní na návštěvě i s Ing. arch. Podhajským, jako jsme byli na provozovně paní Ireny Smejkalové, kuchyně SICC, projednávat, že by si tam klienti a i zástupci obcí, o obecní byty, chodili pro více informací (s flash kou, nahrát si více informací i knihu Chytrý táta) a rovnou by projednali spotřebiče do svých kuchyní, poradenství atd.

S paní Irenou Smejkalovu, majitelkou firmy kuchyně SICC  se také osobě známe, i pan realitní makléř Pavel Bárta z MM Reality (aplikace na informování o průběhu práce s klientem a pak o poslání peněz).

Této aplikace zase využíváme pro naše klienty, aby dostávali malé, ale jisté peníze k bydlení a jimi aby si případně zase snižovali své měsíční splátky hypotéky. Jak jednoduché  a jak prosté, když je aplikace v Google Play.

Nebo splátky nové, lepší kuchyňské linky… (nová reklama by na to mohla být..)

Realitnímu makléři se dávají k inzerci naše půdorysy a již mohou být vybaveny kuchyněmi od firmy SICC KUHYNĚ, jak prosté… že?

Ing. Václav Ženíšek

Tel.: 773 172 405

 

STANOVY DRUŽSTVA INVESTORU – přípravného družstva, do které se jen na chvíli vstupuje a s klienty se připravuje a zakládá úplně nové družstvo. Ale musí být vybráno a složeno po 10.000,- Kč na základní členský vklad podle stanov a přípravné družstvo investorů zde plní funkci správce vkladu, což je podle zákona normální a běžné.

Tak si stanovy prosím v klidu přečtěte, pak podepisuje  jen Souhlasím se zněním těchto stanov a zavazuji se jimi řídit.

Odkaz: https://www.infoburza.eu/

PŘEDREZERVAČNÍ SMLOUVA NA 1 byt – typ Žofinka – typ 30518h

verze 1.0.

uzavřená podle § 89/2012 Sb.,Občanského zákoníku v platném znění, část IV. – Hlava II. díl 5

číslo ID: ……

Článek 1.

Smluvní strany

Družstvo investorů

se sídlem Náměstí přátelství 1518/4,  102 00 Praha 10 – Hostivař

společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v  Praze oddíl  Dr.  vložka  8089 RD6/MSPH

IČO:  025 50 300

statutární zástupci:

Marie Frantová

Jana Jelínková

Mgr. Roman Machura

Číslo účtu: 263 831 949/0300

Správce střediska, analytického účtu: Václav Ženíšek, tel.: 773 172 405,  dále jen „koordinátor“

a

1.2. zájemce: (adresa trvalého bydliště)

Jméno a příjmení: …………………………………………

Ulice: …………………………………………….               Číslo domovní: ……………č. orientační:……..

Obec: ……………………………………                     Část obce: ……………………………………………

PSČ: ………………………………………….               

Okres: ………………………………………..               datum narození:………………………                  

Tel.: ………………………………………………………  Email: ……………………………………………………………

dále jen „zájemce“

uzavírají mezi sebou níže uvedeného dne, měsíce, roku, tuto

předrezervační smlouvu na…

článek 2.

PREAMBULE

2.1. Účelem této smlouvy je vymezení vzájemných práv a povinností smluvních stran, které mezi nimi vzniknou v důsledku jejich spolupráce, pro koupení …. 

… Zájemci by postupovali podle navrženého finančního plánu, platili 30.000,- Kč jako základní členský vklad, do nového družstva, vratný, a 20.000 Kč na přípravné práce se založením nového družstva s tím, že by se částka 15.000,- Kč čerpala jako záloha. A po provedení přípravných  prací a založení nového družstva by se druhých 5.000,- Kč použilo na poplatky spojené se založením nového družstva notáři a na zaplacení sídla a dalších výdajů. 

Článek 3.

PŘEDMĚT

Článek 4.

CENA

4.1. CENA:

Článek 5.

PLATBY A TERMÍNY

5.1.PLATBY A TERMÍNY: 

Článek 6.

VZNIK ČLENSKÉHO PODÍLU A VZNIK OSOBNÍHO VLASTNICTVÍ

6.1. Následně vzniká standardní členský podíl v novém družstvu podle výše složených ostatních členských vkladů. ….

Článek 7.

DALŠÍ UJEDNÁNÍ O MOŽNÉM DALŠÍM PŘEPRODÁNÍ PODÍLU

7.1. Pokud bude zájemce mít zájem, bude mu sehnán a zajištěn další zájemce na jeho podíl, který by se mu přeprodal, za vyšší cenu. A zájemce by tak vydělal zisk.

Článek 8.

TVORBA PROJEKTU

Článek 9.

DALŠÍ UJEDNÁNÍ

Článek 10.

Trvání smlouvy

Článek 11.

Závěrečná ustanovení

      11.1. Změna smlouvy dodatky.

     Jakékoliv změny a dodatky této smlouvy mohou být provedeny pouze formou písemných dodatků podepsaných všemi stranami této smlouvy. Tuto smlouvu lze ukončit pouze písemně.

  11.2. Na důkaz toho, že smluvní strany s obsahem této smlouvy souhlasí, rozumí ji a zavazují se k jejímu plnění, připojují své podpisy a prohlašují, že tato smlouva byla uzavřena podle jejich svobodné a vážné vůle. A nebyla uzavřena v tísni ani za jinak nevýhodných podmínek.

V Praze dne ……….                                    V ….………… dne  ……………….

-----------------------------                                            -----------------------------          

Jana Jelínková                                                                zájemce

místopředseda Družstva investorů

-----------------------------

Marie Frantová

místopředseda Družstva investorů

jí zplnomocněný zástupce k podepisování:

POKYNY PRO KLIENTA

  • Listinu uložit do počítače, vyplnitzáhlaví, vytisknout 3x, sešít sešívačkou,a dojít na poštu
  • Na poště3 x podepsat, jako ověřené podpisy
  • a z pošty odeslat ve velké obálce na uvedenou adresu:

Jana Jelínková

Poste restante

Pošta Praha 9 Čakovice

Cukrovarská 2/27

196 00 Praha 9 - Čakovice

Pak poslat informační SMS na dvě telefonní čísla: na 773 172 405 a na 774 36 88 71

Text: Dobry den, právě jsem odeslal 3 x předrezervační smlouvu

Císlo zasilky je ……. , Pro sledovani na internetu. Odeslano Jane Jelinkove na postu Praha 9 - Cakovice  Podpis.

*) do textu SMS prosím doplňte číslo doporučené poslané zásilky, abychom mohli sledovat zakázku na internetu

 

Ing. Václav Ženíšek

Profil na Fb:

https://www.facebook.com/vaclav.zeniseking

Twitter: https://twitter.com/zeniseking

Informace o mé osobě:

https://rejstrik-firem.kurzy.cz/osoba/333142/

(dělal jsem 4 Stavební družstva investorů, měl společnost Optimstav, s.r.o., dále s Tiborem Švecem, starostou obce Vestec u Praha, společnost accisis, s.r.o., s Michalem Kukačkou, společnost ROSSA s.r.o. z. r. 1991 atd.) Není tam založení akciové společnosti HARDEST a.s., ale měla původní sídlo na Novodvorské 1010/14, Praha 4, což bylo i sídlo Optimstav, s.r.o.

Tel.: +420 773 172 405

Whatsapp.: +420 775 146 196

Email: konzultacni-společnost@seznam.cz

Email: wellneslifestyle@seznam.cz

Web: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/

Web: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/wellness_lifestyl/

DEVELOPERSKÉ SESTAVY A ROZPOČTY: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/sestavy/

NÁŠ TÝM: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/nas_tym/

 

ROZPOČET VÝSTAVBY 24 BYTU, PROVIZE 2,160.000,- Kč: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id28785/201107/ro/201107/

 

PUDORYSY BYTOVÉHO DOMU – 24 BYTU: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/druzstvo-investoru/index.htm 

 

PUDORYSY 1 RODINNÉHO DOMU SE 3 BYTY – Žofinkami 72 m2 a zahrádkou a půdou,: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id33836/    

NABÍDKA – NAVOLÁVÁNÍ NÁBĚRU: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/audio/

KARTY NA ÚKOLY: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id21807/prac_disp_pult/

 

ZVUKY, AUDIO: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/audio/

 

AUTA Z DRAŽEB A AUKCÍ: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/auta/

 

KANADSKÉ DOMY: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/infoburza/kanadske_domy/

 

ESHOP: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/eshop/

 

PRODUKTY: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/produkty/

 

NABÍDKA NA 1 BYT ZDARMA A 7 BYTU NA PRONAJEM (z r. 2010): http://www.konzultacni-spolecnost.cz/produkty/01a/

 

NABÍDKA NA POSTAVÍME SPOLU DEVELOPERSKY 12 BYTU, 10 PRODAME A 2 NÁM ZBYDOU: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/produkty/04/

NABÍDKA NA AUTO ZA 1,- Kč: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/produkty/08/

 

VIDEA PRO KLIENTY: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/videa/

 

NABÍDKA - ZÁKLADNÍ NABÍDKA – PRO SPOLUPRACOVNÍKY I PRO ŘEDITELE FIREM, I PRO JEJICH ZAMĚSTNANCE I PRO OBYČEJNÉ RODINY (z r. 2011) : http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakladninabidka/

NABÍDKA – AKTIVNÍ REKLAMA: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/aktivni-reklama/

NABÍDKA – RUŽOVÉ SYSTÉMY NA KLIENTY – K VYŘIZOVÁNÍ: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/infoburza/index.html

 

NABÍDKA –NA KLIENTY2 – K VYŘIZOVÁNÍ: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/infoburza/klienti2/ 

 

NABÍDKA –NA KLIENTY3 – K VYŘIZOVÁNÍ: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/infoburza/klienti3/

 

NABÍDKA –NA KLIENTY4 – K VYŘIZOVÁNÍ: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/infoburza/klienti4/

 

NABÍDKA –NA KLIENTY5 – K VYŘIZOVÁNÍ: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/infoburza/klienti5/ 

 

NABÍDKA –NA KLIENTY6 – K VYŘIZOVÁNÍ: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/infoburza/klienti6/

DEVELOPERSKÁ SESTAVA PRO KLINTY NA VÝSTAVBU BYTU PRAHA 9 – ČAKOVICE NABÍDKA: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/infoburza/vystavby/cakovice1/

 

DEVELOPERSKÁ SESTAVA PRO KLINTY NA VÝSTAVBU NOVÉ JIRNY NABÍDKA: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/infoburza/vystavby/nove_jirny/

 

DEVELOPERSKÁ SESTAVA PRO KLINTY NA VÝSTAVBU 60 BYTU – PLZEŇ – LITICE  NABÍDKA PRO KLIENTY: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/infoburza/vystavby/litice/ 

DOMY SNU – 17 RODINNÝCH DOMU, KTERÉ TAM MA ING.ARCH TOMÁŠ PODHAJSKÝ NABÍDKA: https://www.domysnu.cz/

8 OTÁZEK PRO POLSKÉ REAITNÍ MAKÉŘE, ABY INZEROVAALI NA SRELITĆH V ČR BYTY K VÝSTAVBĚ – DRUŽSTVY:  https://www.youtube.com/watch?v=CrqZsAU94ww

TO SAMÉ V ČEŠTINˇ2 - 8 OTÁZEK PRO POLSKÉ REAITNÍ MAKÉŘE, ABY INZEROVAALI NA SRELITĆH V ČR BYTY K VÝSTAVB2 – DRUŽSTVY:  https://www.youtube.com/watch?v=5zZdA5-oo3E

STARÁ MOJE WEBOVÁ STÁNKA K PRODEJI ŘADOVÉHO RODINNÉHO DOMU 4(5)+1 VELKÉ PŘÍLEPY:  http://images03.sweb.cz/prilepy/prilepy.htm

STARÁ MOJE WEBOVÁ STÁNKA K PRODEJI RODINNÉHO DOMU LEA (z Kanady):  http://infoburza.sweb.cz/vystavba/lea/

AUTO ZA 1,- Kč, AUTO LEVNĚ – CALLSKRIPT A ZVUK CALLSKRIPRU – technika pro lepší informační obsluhu: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/auto-levne/

RODINNÝ DŮM LEVNĚ – ten samý princip, ale s rodinným domem: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/rodinny_dum_levne/  

PASIVNÍ PŘÍJMY – k hypotečnímu úvěru nebo k nějaké splátce, nájmu bytu, nebo auta nebo k placení elektřiny: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/pasivni-prijmy/

INTRANET – NAŠE VÝSTAVBA, A K ROZPRODÁVÁNÍ POZEMKU – NAŠE ZPRAVODAJE PONDĚLNÍČKY PRO KLIENTY: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/intranet/181112/

4 KATALOGY INFOBURZA PRO KLIENTY – každý má 32 stran. KATALOGY JSOU URČENY PRO KLIENTY: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/domaprace/

SESTAVY 2 – PRACPVNÍ DISPEČERSKÉ PULTY, MAJÍ VLASTNÍ MENU, KAŽDÝ. http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id28500/sestavy2/

JAK SE PÍŠÍ EMISNÍ PODMÍNKY PRO DLUHOPISY DO 25 mil. Kč BEZ SOUHASU ČNB: NÁVOD PRO REALITNÍ MAKLÉŘE: https://petrwellness.blogspot.com/

SPOLUPRÁCE S OBCEMI NA TÉMA BYTY. 100% FINANCOVÁNÍ OD STÁTU: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/zakazky/id30660/

BYTY PRO MLADÉ LIDI VE SPOLUPRÁCI S ČESKOU SPOŘITELNOU a.s.  a http://www.konzultacni-spolecnost.cz/byty/

KNIHA CHYTRÝ TÁTA JAKO MANUÁL KE SPOLUPRÁCI K DEVELOPERSKÉ VÝSTAVBĚ BYTU. OCHUTNÁVKA KNIHY, PRVNÍCH 5 KAPITOL. UKAZUJE SE KLIENTUM PRO ZISKANI 1 APARTMANU ZDARMA. UKÁZKA ZDE: https://www.infoburza.eu/id33372

NABÍDKA NA PRODEJ KNIHY CHYTRÝ TÁTA ŠKOLÁM PŘES CALLCENTRA – I SE ZVUKEM PRO PANÍ ŘEDITELKU: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/wellness_lifestyl/id/21809/

TABULKA 200 DEVELOPERSKÝCH AKCÍ DO KTERÉ SE MAJÍ DOPLŇOVAT JMĚNA SPOLUPRACOVNÍKU A JMEMA KOORDINATORU: http://www.konzultacni-spolecnost.cz/naseakce/201117/  

TECHNICKÁ KARTA K PRODÁVANÉ NEMOVITISTI: https://www.infoburza.eu/id33700

 

TECHNICKÁ KARTA K PRODÁVANÉ NEMOVITIOSTI:

https://www.infoburza.eu/id33860

 


Nepřihlášený